@Walome (05.11.2014 16:44): přesně, ani ty první díly moc v akcích nebývají, porad je to drahé, chtěl jsem konečně World at war, ale 500 se mi za tak starou hru dávat nechce. Předevčírem jsem ale konečně neodolal Black ops 1 a rozehrál, nejvíc mi to asi připomíná MW1 no. Ještě k těm cenám, třeba právě ta MW1 bývá pořád dražší než MW2, stejně tak CoD2 :-(
Už má někdo osobní poznatky - hlavně mulťák. Z videí mi to trochu připomínalo Unreal Tournament :)
Nevíte někdo, jestli mulťák je nebo není zamknutý pro regiony (=lze/nelze hrát s hráči mimo ČR)?
A hele, že by konečně opravdu nový díl Call of Duty, ne jenom reskin? Možná si udělám radost.
Taky by me zajimalo jak si hrat s nastavenim grafiky aniz bych musel porad sledovat dlouhe intro mise znovu a znovu. Jinak taky se vam video behem loadingu hryze a audio je trochu out of sync?
Dá se nějak změnit rozlišení ještě před tím dlouhým intrem hry? Nějak jsem to nemohl najít. Mělo by to jít i v nějakým souboru ve složce, kde je hra umístěna ne?
@mazar1234 (04.11.2014 10:55): Dokonca MW2 som zhltol za jeden vecer, lebo som mal ,,verziu,, kde mi nefungoval save system a bavil som sa vazne kralovsky. Stacilo mi vtedy aj tych 5 hodin (dokonca som bol rad za tu kratkost,haha), bol to ako paradny akcny film. Pre mna tiez najlepsie COD (ak nepocitam uplne prve z 2. svetovej)

Kazdopadne neverim, ze Advanced Warfare moze byt horsie ako priserny Black Ops 2, to bol grc.
@Maximus (04.11.2014 10:14): Tiez si to zahram, Black Opsy boli pre mna shity, Ghosts nicim extra zaujimavy, MW3 bol len zufaly 1:1 nudny recyklat MW2, takze pre mna MW2 bol jasne posledny fakt dobry diel, teda vlastne uplne najlepsie CoD vobec, MW nema sancu kvoli retardovanemu "cross the line respawn" gamedizajnu inac by mohol byt prvy on.
Hmm, zacinam nad touto hrou vazne premyslat.

MW 1 a 2 boli uplne paradne fps na jeden hlt, MW 3 ma uz z casti unavovalo a velmi nebavilo, Black Ops 1 znovu prekvapil a prekvapivo dobre som sa pri nom bavil, Black Ops 2 ma uz ale nebavil vobec a Ghosts som vynechal...

Ale Advanced Warfare ma laka znovu COD seriu skusit.
@kristmeister (03.11.2014 22:14): To bylo myšleno tak že to vůbec není podobné. :D V crysis maj ultra nano oblek z mikrovláken který je totálně ultra high tech, zatímco tady ti vojáci maj hydraulický exoskelety který už existují, viděl jsem to někdě jak to má na nohách knihovnice a používá to na nošení knih, nebo někdo to měl na rukách a rozbíjel s tím cihly tak že do nich udeřil.
@orromis (03.11.2014 22:08): no, ono s tou grafikou to začalo už v CoD 2 si myslím, ptz ve 4 je jen vylepšená z 2, pokud se mýlím, tak mne opravte.
S tou recyklací map se mi to také hodně nelíbí a to jsem ani neznal MP mapy ze 4, takže ní v 6 přišly, že jsou nové :-D
Na druhou stranu, to samé dělají u konkurence, kde v BF pořád u nových dílů recykluji mapy že starších dílů, ale zas je pravda, že vypadají o poznání jinak.
Já beru sérii MW jako tří dílnou a že jsou všechny díly podobné, to mi vůbec nevadí, všechny mají jakys takys story a nakonec jej uzavřou a to mi stačí, že jsou graficky podobné beru spíš jako výhodu.
@kristmeister (03.11.2014 22:14): mně spíš právě přijde, že Gordon nárazi na to, že to není podobné crysis, ale možná se taky pletu.
@orromis (03.11.2014 22:08): Jo, já jen, že Gordon kritizuje hru ještě před vydáním nebo předtím, než ji sám ozkouší ;) třeba u AC: Unity...hned se do ní pustil kvůli tomu, že tam pro šplhání bude jeden čudlík a ne sto. Co bude za chvíli?
@kristmeister (03.11.2014 20:12) @Marty34 (03.11.2014 21:01): O modern military shootery se moc nezajímám, protože to je furt stejný (žádnej leveldesign, mizernej gunplay, nulová AI, špatnej scénář). Zároveň nic nehatuju, jen mě překvapilo, že technicky je CoD na úrovni (což naposledy bylo u prvního Modern Warfare, které vypadalo na svou dobu velice dobře... a od té doby se recyklovaly i 7 let staré assety (a dokonce i celé mapy za 20$!).

S tou hrou by se dala udělat spousta věcí (po stránce designu a level designu) a pořád by to mohl být šílená akční jízda (a zároveň i zajímavá a svěží střílečka).

A prosím rozlišujte mezi kritikou s argumenty a hatem z principu. Díky.
@Marty34 (03.11.2014 21:01): To že je to nejprodávanější těžko definuje, že je to kvalitní produkt. Nejvíc lidí se taky kouká na Ordinaci v růžový zahradě. Znamená to snad, že je to kvalitní seriál? Mainstream je mainstream a to je tak všechno. Jde udělat dobře nebo blbě.

Nijak nehejtuju. Mě osobne CoD už nebaví a tak ho nehraju. Nemám potřebu ho hejtovat. Teď mě tak napadá, že i ke mě, a to to fakt nesleduju, se dostala nějaká PR masírka, že tenhle díl má být nějak "lepší". Možná vrazili do reklamy ještě víc než loni. Ale uvidíme, třeba to po letech zase zkusim.
Asi tak, nechapu kazdorocni hate kolem CoD, pritom to porad lame rekordy v prodejnosti a i ti pitomy hateri si to nakonec zahraji. Ja nevynechal jediny dil, proste takovy titul na trhu neni. Je to akcni vyplach a s filmovym scenarem, ktery na CoD mam nejradeji. Obecne hodnotim trilogii MW jako jednu z nejlepsich, ale ani BO2 nemel vubec spatny scenar. Tento dil ma zase skveleho Kevina Spaceho. CGI videa jsou udelane neuveritelne.
@LIUWIL (11.10.2014 23:38): Tak to máš dobrý, mě Spacey nenapadl vůbec, ale spíš mi přišlo, že ten ksicht tam nějak nesedí že není vytvořen podobně jako ostatní ksichty (je takový divně rozplizlý - u vymyšlených tváří se snaží udělat jim nějaké "kontury", aby byly ostřejší a výraznější. Je zase ale pravda, že tady jde stále o call of Duty, ne o žádné L.A. Noir nebo Heavy Rain :) A věřím, že zanedlouho po vydání se objeví nějaký fanpatch, který ten ksicht upraví (i třeba za něco úplně jiného) :)
@MartinezZ (10.10.2014 15:31): Je teda fakt, že herní Spacey se moc nepovedl. Herce mám rád, ale když jsem poprvé čuměl na video, chvilku jsem si říkal, že to trochu vypadá jako Spacey a že bude prdel jestli je zažaluje. Až pak jsem se dozvěděl, že to fakt má být on.
No, už se o tom v souvislosti se hrou mluvilo mnohem dřív, ale stále plat, že kdyby mi o té předloze nikdo neřekl, tak bych v tom Spaceyho hledal těžko :)
@PRIVATE MARTIN (09.10.2014 20:20): No právě v tom je ten problém je tam spoustu technologie až je to přehnaný a na jedno brdo, ke konci mi to dokonce připomínalo Hvězdné války, prostě přehnané... Právě proto doufám že v tý hře to nebude takové přehnané. (ta future technologi)
Neviete, ktoré HW nároky sú skutočné? Tie na Steame sú vraj nesprávne.

@Gordon (09.10.2014 17:10): Tak to pozor, G.I. Joe je jedna parádna bezmyšlienková akčná jazda, vo svojom žánri veľmi zábavný film. Podľa mňa omnoho lepší ako dvojka s Rockom.
Připomíná mi to Kýčovej film G.I.Joe. Ale tohle snad dopadne mnohem líp. :D
Kolik myslíte, že teď bude hrací doba v SP? Bude stále ještě počítána v hodinách...?