Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Brain Dead 13

Brain Dead 13: Starring Fritz

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > interaktivní film *
akce > arkáda
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
15.12.1995 PC
1996 SaturnJaguar3DO
březen 1996 PS1
1997 CD-i
Vývojáři:
ReadySoft Incorporated, International Creative Digital Image (CD-i verze)
Lance Galahad, mladý počítačový expert a fanda videoher, je pozván do zchátralého hradu, aby opravil superpočítač, který je zde umístěn. Tady se ocitá v ohrožení života, jeho klient, doktor Nero Neurosis, aktuálně pouze mozek bez těla, napojený na počítač, má ďábelský plán, jak ovládnout celý svět. Doktor posílá svého hrbatého sluhu Fritze, aby Lance zabil a jeho plán tak zůstal utajen. Lance si chce život zachránit, a předtím než z hradu uprchne, musí se definitivně vypořádat s šíleným doktorem a jeho přisluhovači.

Hráč se v úloze Lance setká s celou řadou dalších charakterů, například s upíří dračicí Vivi nebo s monstrem Moosem, který není nepodobný Frankensteinovu netvorovi. Mnohé z nich musí zabít, aby si zachránil život.

Brain Dead 13 je interaktivním animovaným filmem s kvalitním dabingem a svým zpracováním se podobá hrám jako Dragon's Lair nebo Space Ace. Hráčovým úkolem je správně a rychle se rozhodnout o směru dalšího pohybu Lance, následkem nesprávné úvahy je jeho, většinou velmi násilná smrt.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.