Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Blue TOP


Komentáře

« Předchozí Následující »
  • PC 20
Rychlá, krátká, špatná adventura, u které se autor trochu snažil. Měl se snažit ještě o trochu víc, ale skvost by z toho stejně nevznikl.

Pokud se na to budu dívat jako na parodii adventur, tak je to vlastně docela dobré. Inventář, který je v podstatě k ničemu. Mapa, která ukazuje závěrečnou lokaci hned od začátku, ale nedá se tam jít. Jména postav. Logická návaznost děje. Pravopis. Prostě všechno je tak hrozně špatné, až bych v tom snad našel nějaký vyšší smysl :)

Nahoru to táhne dabing, který je sice odfláknutý, ale celkový dojem mi spíš vylepšil.

Pro: Rychle to odsýpá / Hra mi ani jednou nespadla

Proti: Autor projevil jen minimální snahu nebo minimální schopnosti - těžko říct, kde je pravda

+15
  • PC 30
Blue TOP je na poměry Mystery studia docela povedená adventura. Když jsem poprvé hru zapnul, překvapil mě český dabing, který není špatný a hlavní hrdina má občas dobrý vtipy. Celá hra je ve 2D, grafika je kreslená a není nejhorší. Lokací je ve hře asi 7 (plus někde máte víc obrazovek), celkem je hra doceal krátká ale pěkně se hraje, zejména kvůli "povedenému" dabingu.

Pro: na freeware výborný dabing, celkem dobrý příběh a vtip

Proti: herní doba je opravdu krátká, možná až moc jednoduché

+12
  • PC 15
Hru Blue TOP jsem si zahrála v rámci herní výzvy 2017 v kategorii her, které jsou na databázi mezi 100 nejhůře hodnocených. Moje hodnocení jí z tohoto zařazení nepomůže. Na hře je pozitivní hlavně to, že je velmi krátká a pak jednoduchost, protože by ji dohrálo i malé dítě bez problémů. Mohla bych pochválit ještě maximálně český dabing, protože byl více k smíchu než k pláči.

Pro: vtip, český dabing

Proti: příliš jednoduché, amatérské

+12
  • PC 10
Co tohle bylo??? Jako chápu že taková hrůza vznikla. Už méně chápu, že to dodnes dotyčný autor má na webu k dispozici. Já bych se s tím nechlubil, některé pokusy z mládí by měly zůstat někde na zapomenutém disku ve sklepě u babičky. Příběh je fujtajbl, pravopisné chyby v té troše textu tomu moc nepomáhají. Dobře, má to také dabing, pokud se to amatérské namluvení dá vůbec takhle nazvat. Osobně bych ocenil, kdyby to radši namluvené nebylo, rvalo mi to uši, vtipné mi to nepřišlo a to ani tím, jak je to hrozné. Prostě trapná blbost.

Jediné co nechápu, je to, jak se to probůh mohlo dostat mezi hry s reprezentativním hodnocením. Spousta kvalitních her se dohrabe sotva na 10 hodnocení a tůdleta hrůza už jich má skoro 30. A já sám tomu ještě pomáhám s Herní výzvou. Jdu si to hodit. A vy to probůh nehrajte, i když je to za pár minut dohrané.
+12
  • PC 10
Co napsat k tomuto skvostu. Je to pitomá adventura s pitomým příběhem a s příšerným dabingem. Špatná gramatika je v podstatě podpisem Mystery Studia, a tak samozřejmě nechybí ani tady.

Obtížnost je nastavena opravdu nízko a délka také není nijak oslnivá, ale kdo by chtěl s Blue TOP trávit více jak deset minut, tak je blázen. Já asi taky nejsem úplně normální, když jsem musel dohrát všech osm her od tohoto českého studia, ale prostě se tak stalo.

Pro: dá se to dohrát

Proti: příběh, dabing, gramatika, krátké

+10
  • PC 20
Co se týče postupu hrou, tak jde o primitivní adventuru, u které není nutné příliš přemýšlet, nicméně dabing je opravdu povedený a dobře se poslouchá, takže do naprostého odpadu si hra jít nezaslouží. Krátké pobavení na pár minut u toho bylo.

Pro: Dabing, s velkým sebezapřením i příběh

Proti: Je to prostě freeware dělaný "na koleni", takže si sebou nese všechny neduhy s tím spojené

+9