Přesně. První boss a konec. Jinak to vcelku byla příjemná odreagovačka. Uvažuju nad tím, že si to zase nainstaluju. Určitě lepší, než všechny Tomb Ridery!
Bylo na co koukat, ale když už krve ubývalo a sát jsem mohl jen po zdlouhavých přemetech tak už jsem si toho nevšímal. Jo kvůli tý vysoký obtížnosti na zlámání prstů jsem to zabalil.
@Garret (24.03.2013 17:46): jo už vím že to je asi grafárnou - GF 285 nebo asi taky procesorem ...
- prostě hra běží moc rychle - prostě se z počítače ozývá takové pískání ( na to jsem jíž zvyklí z jiných her - např: Inquisitor na té úvodní stránce mi fps vyskočí na 2000 fps ) a fps je několik stovek ( to indikuju pomocí fraps nebo bandicam ).

vyřeší to zpomalení hry pomocí bandicam ale spíše pomocí fraps na 30 fps - to už se jim ta prsa a taky i vlasy třesou jak mají. , na 60 fps to taky není ono ale během hraní si toho nevšiml - nahrával jsem si zase moje hraní tentokrát pomocí bandicam - všimnul jsem si toho až po dohrání hry kdy jsem nahrávání vypnul a zkoušel ty outfity co se aktivují po dohrání hry.
- takže si to dám znovu a tentokrát si to budu nahrávat frapsem - a ještě dotočím na ukázku pomocí kamery jak počet těch fps ovlivňuje tu herní fyzyku ( respektivě hlavně hopsání prsou a vlání vlasů )
tak to určitě bude něco se systémem, případně grafárnou, nebo nějakými ovladači ...
( jestli to třeba nezpůsobyla nějaká aktualize, nebo instalace jiné hry, nebo virus ? )

- protože stejný problém mám i s první BloodRayne - několikrát jsem to ověřoval porovnával - na notebooku mi to běží v pohodě - např: na začátku ( v tom kostele ) když kopnene do té společnice - tak se ji ta prsa hned hodně zatřesou ( té společnici ).
taky jsem zkusil Sexi Beach 3 a Zero - 3 se zdá být v pohodě ale SB Zero ne.
@Walome (23.03.2013 16:34): to není vtip - teď mě to dost naštvalo - právě že se vůbec nehoupou - jestli si to hrál tak přece výš že stačí jen aby šla nebo prostě sekla mečem a obvzláště v tom volném černém obleku na začátku je to dost vidět jak poskakujou ale teď prostě drží tvar - hrudník se sice pohybuje ale prsa už ne - případně udělám video na úkázku - pro srovnání.
prosím o radu mám velký problém s Rayne - nepohybují / nehopsají ji prsa - prostě se pohybuje jen celý její hrudník a prsa vůbec nehopsají - chybí ta animace jednotlivých prsou.

Napřed mi to šlo v pořádku - myslím že po celou dobu než jsem hru dohrál - pak jsem zkoušel ty outfity a myslím že to asi způsobylo to vyzkoušení toho rytířškého outfitu. ale nejsem si jistý - stejný problém mám i na jiném PC kde jsem hru kdysi hrál - na obou PC přeistalování z gog ani z DVD nepomáhá problém pořád přetrvává.

na notebooku - kde jsem hru hrál minule mi to stále funguje v pohodě - zkusil jsem i jiné outfity raději kromě toho rytířského a stále to jde v pohodě.

je snad nějaká systémová chyba / něco s nějakými registry nebo co ?
nevíte někdo co s tím ?
@John Mirra (19.01.2013 19:51): A tak to já taky svýho času, ale to jsem byl anti konzolák. Jednička je neskutečný béčko, možná i céčko, který nemá hlavu ani patu, ale děsně mě to bavilo :-D I když ten poslední záporák, to bylo peklo. To si pamatuju dodnes... jak mi tlouklo srdce a třásly se mi ruce... chjo, to byly časy :/
Jako ještě poměrně mladého piráta plnýho sil všeho druhu mě Bloodryane uchvátila a slíbil jsem si, že si najdu čas na druhý díl. Ten čas přišel teď nedávno po pořízení na GoG a já se mohu podělit o dojmy v čase t+7,5 roku. Dohráno: dojmy ve zkratce.
V první třetině fascinace křivkami i vizáží Bloodryane, a taky tím jak projíždí nepřáteli jak nůž máslem, to máme asi tak 100%
v druhé třetině velmi ucházející bojovka, příběh taky táhne dopředu, dvě fantastické upírky jako nepřátelé, to je pro mě asi tak 75%
v té třetí frustrace z ovládání, kamery (má tendenci se stahovat sama za záda, občas se taky rozlítá, když nemá kam by ustoupila), bossfightů (neustálého nahlížení na návod a walktrough videa), checkpointů a bohužel i bugů jako zamrznutí ve zdi po hodinovém výšlapu na věž (checkpoint v háji, návrat k save na začátku levelu). A to máme asi tak 40%.
Jestli si dobře vzpomínám tak ty cutscény Bloodrayne 1 a 2 jsou nromálně dostupné v adresáři hry a dají se lehce přehrát ve WMplayeru - uploadnul jsem je v HD na YT.
tady
@HolyMeatball (18.12.2011 21:27): Pozde ale prece. Me to sice nejspis nefunguje, ale nemel jsem motivaci se na to kouknout blize.

BloodRayne 2 FSAA Patch

You only should install the new "cutscene.dll" if you cannot watch the videos of the game. The new dll allows you to use your favorite video player to watch the videos during the game. You need to specify the path to your video player, and some params to play a vid in fullscreen and to exit after the playback. I recommend to install VLC. I have included several profiles for several video players. The tool won't search for the programs installed in your system. You also can use the Internal Video Player that comes with the game, that might work properly when the new "cutscene.dll" is installed.
Tohle bude nejspíš dost stupidní dotaz, ale neví někdo, jestli ta gog verze má přepracovaný cutscény? Jakože jestli by je fraps zvládl nahrát (vím, že přeformátovat si je můžu i přes fsaa, ale to jim nějak kazí vzhled a stejně se nahrávání při načtení videa vypne a musel bych tím pádem rychle znova mačkat)? S gog mám doposud furt hodně malé zkušenosti, teprve nedávno jsem tam učinil první koupi (VtM: Redemption). Díky.
Popkec: A pak snížím hodnocení i hře, jak mi jebne v bedně :-D
Pivo: Tak to je chyba, takový fanda bloodrayne a nevidět filmy... to musíš napravit :D
Po tom, co se předvedl v Tunnel Rats už nějak Uweovi fandím a těším se na další jeho filmy, protože Far Cry bylo taky super.
Caelos: Takže úplně to samé co já. Já se v tom komentu zvláště snažil obhájit své hodnocení a to tím, že bitky mě bavily na 100% a ve hře byly pro mě to hlavní. Prostě mě hra z 90% bavila.
To házení ještě šlo, já měl problém s ničením takových velkých strojů, jestli víš o čem mluvím? Byl tam takový kladivoun a blbé kombinace nepřátel, takže jsem to dal náhodně. Parádně jsem se vztekal a tvoje hodnocení jsem dopředu uhodl, věděl jsem, že tohle tě bude srát, já to "přehlédl" kvůli kvalitních bitek :-)
Hlavně mi vadilo, když jsem musel někde naházet těla, třeba na ty repráky na diskotéce, to bylo fakt k hovnu. Bitky mě bavily dost, chvaty a zvlášť ukončovačky a nebýt otravných bugů a toho trefování s tělama, tak dám 80. To skákání mi taky někdy lezlo na nervy, šteluju jak idiot, kráva skočí jinam. Vyskáču tam znova, šteluju jak idiot, kráva skočí jinam. Ale docela se to dalo.
Nevadí :-)
Já taky psal, že se to nemusí každému líbit. Buď kvůli stereotypu anebo kvůli tombriderovského skákání - to skákání jsem do komentu myslím zapomněl.

Jop, pak napiš koment, jinak moje hodnocení je úplně nejvyšší, mám trochu jiný vkus na hry :-D
Kdyby mě nebavilo rubání, tak taky ubírám, sraly tě checkpointy?? Mě strašně, kdyby mě nebavila herní náplň, tak za ně uberu snad 20% :-D
Sorry Pivo, vím že se ti to líbí, ale já nemůžu dát víc než 60% a to jsem chtěl dát míň. Hodně věcí mě v tom sere, později napíšu komentář.
Caelos: No musíš zapnout takový ten mód, že se ti zvýrazní ty věci, kde můžeš skákat jezdit. A ještě se ti takovým křížem zaznačí cíl mise. Ale na skákání mě sralo, že mi Rayne skákala někde jinam, než jsem chtěl no :-/
To tombraiderovské skákání mě těžce sere. Běhám tady čtvrt hodiny jako idiot a nevím kam dál, začíná mi to lézt na nervy.
To asi jo. Jinak první tři hodiny budou jiné než ty další tři hodiny :-)
Pak už nastupují bossové, které si vychutnáš, tak při druhém hraní, když už víš, jak na ně, ale to jenom jestli tě hra bude bavit tolik, aby sis ji zopakoval.

Já si ji někdy zase projedu, asi tak za nějaký ten měsíc.
Až přijdu v noci z práce, tak si to na 2-3 hodiny zahraju a napíšu předběžné dojmy. Po dvaceti minutách těžko hodnotit.
Caelos: Nějaké pasáže se ti možná budou zdát obtížné a věř, že jak nebudeš mít na bosse tu modrou náplň plnou pro použití "rage mód", tak komb využiješ trošku více. A u určitých pasáží se budeš vztekat, než přijdeš na správnou taktiku, ale mě to bavilo kure*sky, protože bojovky mám hodně rád. Jinak začátek je strašně dobrý, pak už vzrůstá obtížnost.

No však u mě v komentu je, že mě štvalo, že hra se neukládá v průběhu jedné mise a někdy budeš mít blbého bosse přímo na konci. Ale jako odreagovačka v klidu. Pak ještě bude problém, jak musíš přesně odhadnout z jakého místa skočit, já někdy úsek, co bys projel za 10 vteřin jel asi 5 minut :-D
Teď jsem v práci, takže to nevyzkouším, ale těch 20 minut bylo dobrých, akce se mi zamlouvá. Ale myš byla trochu divná, to jo.
Nainstaloval sem to otcovi a chvilku zkusil a je to jeste vetsi sracka nez sem cekal. Hruza a des.
Teď jsem si to nainstaloval a zahrál asi na 20 minut (musím do práce) a je to celkem paráda. Uvidím později, jestli mne na tom nezačne něco srát, ale když jsem se díval na komba, tak využiju všehovšudy 3. Jo a chtěl bych češtinu.

PS: Nový vzhled Level dvd je odporný.
Skalpování, řezání hlav, řezání v pase, řezání končetin a naříkání nepřátel. Tolik krve. To je snad vlhký sen :-D

Jinak hlavní hrdinka to dobře komentuje a ten její sexy hlas a ta její sex postava. Ta hra je geniální. Dnes večer jdu na to a možná to i dohraju. Nevím, ale takhle dobrou hru, bych si měl pošetřit. Každopádně to dojedu vícekrát, to zabíjení a řezání mě nemůže omrzet :-)