Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

BLACKHOLE: Testovací Laboratoř

BLACKHOLE: Testing Laboratory

19.05.2015
08.08.2017
kompatibilní
68
10 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

BLACKHOLE: Testovací Laboratoř je DLC pro hru BLACKHOLE. Děj je zasazen před události původní hry, kdy se hlavní hrdina hlásí na záchranou misi do vesmíru. Musí však projít testovací laboratoří, kde se ukáže, zda splňuje všechny předpoklady.

DLC se skládá z 20 levelů, které však nejsou nijak rozsáhlé ani obtížné. Lze se zde setkat s úkoly typu zadržet dech, co nejdéle skákat přes švihadlo atd. Tyto úkoly však vyžadují pouhé držení tlačítka. Jsou zde však i úrovně nabízející logické hádanky, celkem se jedná o 10 různých zkoušek.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 55
Jde o celkem krátký, cca 20 minutový přídavek, který je prequelem hlavní hry a vypráví o testech hlavního hrdiny hry na pozici kapitána lodi. Hra obsahuje několik celkem jednoduchých úkolů (akorát schody mi chvíli trvaly) a taky několik gagů v rámci příběhu.

Suma sumárum, tento přídavek nijak zvlášť nenadchne, ale také neurazí. Ale vzhledem k velmi nízké pořizovací ceně může být zajímavým zpestřením základní hry.
+6