Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Besiege

18.02.2020
80
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Besiege je strategická simulace založená na reálné fyzice, ve které máte za úkol vybudovat stroj, který bude schopen zničit vše potřebné v dosahu nebo naopak bude schopen se ubránit před útokem. Celá hra hra se odehrává ve středověku, takže za úkol máte například zničení farmářovy chalupy, hradu či se ubránit proti nájezdu rytířů. Hra je rozdělena na několik kontinentů. Na každém kontinentu je několik levelů, které vy musíte zdolat a "dobýt" tak celý kontinent.

V Besiege máte na výběr, jak svůj dobývací stroj postavíte. Na základní konstrukci použijete zejména dřevěné bloky, které ale můžete obrnit železnými pláty snižujícími poškození při případném útoku. Ve hře máte spoustu věcí k použití, jsou to například děla, ostré čepele, hořící koule, plamenomety, bomby. Při použití některých předmětů si musíte dávat dobrý pozor, při chybné konstrukci může stát, že vám bomba rozbije celý přístroj. To stejné platí u plamenometu či hořící koule, musíte si pamatovat, že dřevěná konstrukce snadno hoří. Na přepravu svého stroje můžete využít kola s pohonem. Kola můžete využít i jako otočný mechanismus pro vaše čepele, jež dokonají dílo zkázy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.