Bože to je fakt ptákovina. Tomuhle nehodlám věnovat čas. Místnost, naběhnou panáci, místnost, naběhnou panáci, místnost, naběhnou panáci. Do zblbnutí. Akorát pak, aby byla nějaká změna, tam nabíhají panáci celé tři minuty. Hodnotit po jednom a půl levelu nebudu, ale tohle je fakt odpad.
Tak po prvním levelu to vypadá že to bude mnohem horší, než jsem čekal :-D Zvuk nevyváženej, rozhašená stereováha, grafika ala cca. Medal of Honor: Pacific Assault , pocit ze střelby hrozný. A turret sekvence ještě trapnější, než je ta v prvním COD.

Tak to jsem zvědav, jak se to vzchopí, když to má vyšší hodnocení než Legendary teda...
@Padouchrapcz (19.12.2019 22:03): Díky za info. Hru vyzkouším. Tak hra funguje bez problémů. Rozlišení ok, FoV též. Jen plynulost pouze 60 FPS, víc asi nastavit nejde. Quick Save přítomen, lékárničky též, volba obtížnosti rovněž. Tudíž stupidní herní aspekty absentují, jakkoli slabá hra jinak je.

Uložené pozice se ukládají na disk C, data z nich zabírají poměrně dost.
Upřímně mne bavil druhý díl více...nicméně jsem ho hrál dříve nežli první :)
Prosím někoho, kdo hrál jedničku i dvojku, o srovnání. Jednička mě celkem bavila, takže pokud je dvojka lepší, budu ji shánět. Děkuji.