@MarezCZE (31.05.2014 07:49): "Takže stále tvrdím, že jak CoD, tak BF jsou z 95 procent zaměřeny na MP, takže já SP u těchto her beru jen jako třešnicku na dortu :)"

S tím musím souhlasit, existují hry které jsou primárně SP a MP mají jen jako přídavek (Homefront, Watch_dogs, a jiné) a pak jsou hry co jsou primárně MP a SP mají jako přídavek (BF, War Thunder a jiné) a potom je CoD které se ze SP hry s MP přídavkem stalo MP hrou se SP přídavkem, pokud hodnotíme ty hry teď tak hodnotit čistě singl může jen tak akorát pirát :)
@koudy_cz (31.05.2014 02:19): Nevím, jestli žijeme ve stejném světě, ale pokud si už někdo koupí BF, nebo COD a myslí to s hraním alespoň trochu vážně, tak většinu času se hrou stráví u MP. Sorry, ale vyhodit litr(v době vydání), za 6 hodin v singlu my přijde trošku ujetý. Pokud se mrnkes na statistiky, kolik je online lidí v MP, popřípadě BF a kolik hodin tam průměrně lidi stráví, tak to se se singlem doopravdy nedá srovnat.

@Usermator (30.05.2014 22:00): tím asi myslí, že to nechal v PC stahovat v době, když byl ve škole.

@MarezCZE (30.05.2014 16:06): no, ale vždyť já psal, ze by si měl MP alespoň zkusit a pak hodnotit kompletně...
Třeba bf2 byl jen MP, tak je to jasný, BF3 má ale i singleplayer, tak přece nemůžeš tvrdit, že je to primárně MP hra... To bys pak mohl tvrdit o jakékoli jiné hře, která má SP i MP, třeba takové CoD, který nemá vůbec špatný MP, vzhledem k tomu, kolik jej hraje lidi (subjektivní hodnocení teď nechme stranou), přesto mi přijde, že ji lidé berou primárně jako SP záležitost.
Proste tohle bránění BF nechápu, beru jej jako celek, tak jak jej Dice vytvořilo, udělali tam singl a ten je třeba brát jako součást hry a ne jen jako bonus, mne třeba celkem překvapilo, kolik lidí z něj hrálo jen singl a mp nee...
Nevim, jestli to máte taky, ale u nás se to děje několika lidem ze třídy. Jak jsou teď ty Battlefieldy free, tak se to moc nechce stahovat - vždycky se to pár minut stahuje a pak to hodí error a stopne se to, ale když to pustim znova, žádnej problém, až zas po pár minutách. Chtěl bych odejít od PC a nechat to stahovat, ale musim tu bejt, abych to vždycky pustil dál. Nevíte co s tim? Dík
@koudy_cz (30.05.2014 14:29): Tvrdit že hodnotit hru jen podle SP je špatně, to si nemyslím. Ten singl tam je, tak prostě hru hodnotí podle něj, měl by ale zkusit MP, aby mohl hodnotit hru jako celek, to je samozřejmě jasné.

Nikomu to neberu, hodnotit podle singlu. Ale je to jako bych hodnotil hru která je primárně zaměřená na SP podle MP, kde budu brát SP jako jen jako bonus. Je to jako bych Max Paina odstřelil za 40 procent protože měl kreténskej MP.

Proč v tom případě nemá první Unreal Tournament(Quake 3) hodnocení odpovídající kvalitám jeho singlu?

Nevidím na tom fakt nic zlého, ale odstřelit BF3 za špatný single, když má, alespon podle mě výtečný MP, mi přijde nespravedlné.

Stejně jako BF4. A za tím si stojím :D.
@Luďa (30.05.2014 13:58): "Na druhou stranu": v tomhle máš pravdu, respektive po započetí v kampani bych reagoval asi úplně stejně jako ty :D
Já odkojenej dle mně docela dobrou kampaní ve všech dílech CoD (BOps jsem nehrál), jsem fakt nechápal, spousta věcí tam byla špatně, některé místa dobré, ale nebylo jich moc. A tvrdit že hodnotit hru jen podle SP je špatně, to si nemyslím. Ten singl tam je, tak prostě hru hodnotí podle něj, měl by ale zkusit MP, aby mohl hodnotit hru jako celek, to je samozřejmě jasné.
K MP (asi bych to měl spíš někdy napsat do komentáře, až zase chytnu slinu): je vcelku dobrej, ALE, nejlíp když jej hraješ s někým, s kým mluvíš přes TS/skajp(cokoli), pak se požitek ze hry umocňuje, ptz být sám a hrát ještě Conquest, to je úplně o ničem, běháš po obří mapě, nikdo ti nepomůže, nikdo na tebe nepočká, nikdo tě nevyzvedne (prostě každý si tam dělá co se mu zamane, úkol neplní skoro nikdo), plahočíš se někam 10 minut pěšky a pak chcípneš, páč tě někdo sejme, a zase znovu, takhle u BF3 (vlastně i 2 i 1942 atd.) ne. Hrál jsem dlouho i sám, nalevloval jsem se, ale po čase mne to už přestalo bavit, raději si to dám jednou za čas, když si buď chci zalítat v nějaké stíhačce, projet se v LAV anebo se domluvím s kámošema a jedem spolu, v kooperaci, to je pak úplně o něčem jiném, řekl bych, že v tom spočívá síla MP v BF (ostatně asi ve všech MP :) )
Na druhou stranu - proč tam teda ta kampaň je, když ji podle toho nemám hodnotit? V takovém CS kampaň není a na nic jinýho, než MP si to nehraje.
Zatím jsem hrál spíš fakticky jenom single, jsem asi v půlce a už nemám chuť ani hrát multiplayer, ta hra mi nějako moc nesedí a všechno se chová tak nějak zvláštně. A kvůli tomu, že bych dostal kapky to není, například takový CS:GO si občas zahraju, i když mi vůbec nejde.

Přiznávám, že včera jsem to možná trochu napsal unáhleně, ale byl jsem ještě trochu nasr... jak mě 5x za sebou vytlačili spolubojovníci ze krytu do plné palby. :)
Tak to snad nestálo ani za to stažení zdarma. :D Já věděl, proč jsem si to ještě nekoupil.
Je to potrebné aj stiahnuť alebo si to stačí pridať do knižnice?
Tak to jsem teda nečekal, u BF 1942 nebo BF2 (které jsem asi před měsícem koupil) bych to ještě chápal :D No překvapili každopádně.
@JohnCZ (29.05.2014 15:15): Tak to už si bohužel nepamatuji, ale je to dost možné, i když nevím, proč bych si aktivoval datadisk bez základní hry. :-) Ale asi to tak opravdu bude, jinak kdyby k tomu dávali i datadisk zdarma, tak by se o tom určitě vědělo. :-)
Tak se mi to dostahovalo a rovnou se k tomu stáhl i datadisk Close Quarters. Nevím, zda to tak má být či se jen jedná o nějakou chybu, časově omezenou akci nebo podobně.
@bartas (03.04.2014 20:48): Palec nahoru, mám v BF3 asi 600h a s cheaterama jsem se nesetkal, ale podobně jak ty jsem od vydání BF4 nehrál.

Jinak se stíhačkou jsem se nenaučil létat do teď a to mám nahráno hodně hodin v každém BF od BF2, vrtulník dávám tak na půl.
@Clorky (03.04.2014 17:46): je to málo... chce to na lítání ovladač no a cvik..musíš si to zasloužit...
s žádnejma cheaterama jsem se za celou dobu nesetkal....ale asi 3 měsíce sem to nehrál nemůžeš si myslet, že jako zelenáč budeš s ostatníma hned držet krok...
V pohodě, já nepilotoval snad ani minutu. Těch 205 h. je v roli pěšáka, v heli pouze jako gunner, ale co jsem lítal s týpkama, co v tom byli hodně dobří( průlety mezi baráky, lítání těsně nad zemí a jiné cypovinky), tak pochybuju, že oni si nějak ztěžovali :)
@Clorky (03.04.2014 17:52): Mě to vadilo i v tom battlefield4free, vlezl si do stíhačky vzletěl a už jen točil do leva nebo do prava, mapa malá a naprosto k ničemu.

Přidávání plynu šipkou pak je blbost sama o sobě. Žádný ukazatel rychlosti pro nováčky, aby se naučili jakou rychlost držet, pouhým okem to prostě člověk nepozná.
O to víc mě to pak iritovalo, když jsem viděl s jakou lehkostí si to dávají profíci :DDDDD a pak jejich statistiky u konce!!! ARRGHHGGGHHH!!! :D

V tančíku si nezaježdíš páč každej druhej hraje Inženýra s bazukou, oťupkuje si tě a pak už vesele střílí jakýmkoliv směrem a vše je na tebe navázené.
@RedDwarf_Cz (03.04.2014 17:47): Jak pro koho. Nebudu u průměrné hry, která mě sere nejen ovládáním, ale vším, co jsem tam popsal trávit více času, než tolik, abych mohl subjektivně sepsat své pocity a podělit se o ně s ostatními. Je mi jasné, že někdo jako ty, kdo má u tohohle strávených 205h to nikdy nepochopí, protože to prostě umíš a na ovládání sis zvykl. Patnáct hodin a těch pár desítek přeletů stíhačkami mi stačí. Takže tak.

Nikoho jinak od koupi neodrazuji, ale nabádám, aby si hráči předem uvědomili, jestli chtějí dávat další peníze EA a jestli jim to za to stojí. To už raději CoD 2 nebo BF F2P.
@Matthew.J (03.04.2014 16:38): vrtulník je jen polovina zla, nejvíce mi vadí ty stíhačky! Pro někoho, kdo to hraje třeba deset a více hodin týdně třeba OK. Třeba se to dá i nějak lépe nastavit - změnil jsem si to na myš dopředu = stíhačka letí nahoru, nevím jak se to přesně jmenuje. V základu to bylo naopak, tak jak to asi má být a zvýšil si citlivost, ale je to špatné.
@Clorky (03.04.2014 16:29): jo tak to potom nepotěší :D Já si pamatuji jak jsem jednou zkoušel vcelku dobře vypadající MMO FPS, dvě hry paráda! Říkal jsem si jak ta hra je dobrá(protože jsem v ní byl dobrej :D) a pak najednou mapa a chcípám na spamu a pak se ukázala Kill cam.... Týpek na nějaké střeše zabíjel každého na jednu ránu přes zdi. :D Hned jsem to samozřejmě smazal. :D
@Jabba (03.04.2014 16:26): Borec se dvakrát otočí a zabije 5 spoluhráčů na jeden zásobník bez krytí... co druhou hru aspoň někdo takový se najde. Nebo skočí z padáku a než dopadne, zabije třeba 3 lidi na jeden zásobník.

Ještě jednu věc doplním u komentu, že mě sere TA POJEBANÁ, NESMYSLNÁ KILLCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JE TAKOVÝ TRASH!!!!