[neexistující komentář]: Opravdu je to ovládání vrtulníků tak jiné oproti třeba bf2?
Mám už chvíli BF3 na Orydžynu, hledám někoho do MP. FPSka umím, ale BF3 jsem zatím nahrál jen hodinu. Pište SZ :-).
Zdravím! Po delší době jsem zase vytáhl BF3 (Xbox) a hledám spoluhráče na MP. Spíše hraji až večer okolo 20:00, ale pokud by měl někdo zájem se přidat, určitě se ozvěte třeba přes Live.
BTW: Případně můžeme ještě i BF4 či CoD:Ghosts :)
jo mám koupi jsem si zatím měsíční ale jestli není třeba problém ,že jsem si ho koupil na XBOX live na té hlavní stránce
ahoj no jak jsem psal po dlouhé době jsem zapnul Battl. 3 v menu kde je multipl. atd. pod sebou tak napravo mi misto online pise ofline.Co si pamatuju tak napravo v rohu bych měl být přihlášen ale nejsem.Jo a když jsem už myslel ,že se mi to povedlo tak mi to napsala NASTALA ZMĚNA PŘIHLÁŠENÍ a můžu zmáčnout pouze A příjmout.Tak opravdu nevim jinak díky a jak píšeš ty to je co plugin? PS. HRU MÁM NA XBOXU 360
Tak pro začátek, zkus to napsat ještě jednou a tak aby tomu šlo rozumět :D
Zdravim potřeboval bych pomoc po půl roce jsem si zapnul Battl 3 ,že si zahraju multipl. koupil jsem si livko na 1 mesic zapnu hru a když mi to najede do menu tak to pise napravo BATTLE FEED jste ofline a ja si nemužu vzpomenout co s tim a kam naject kde to zapnout abych byl ONLINE diky za rady
hele má to jinou dynamiku, že? než BC2. takový jakoby pomalejší a hůř se trefuje a dýl než někoho ustřílíte...
No já nejřív lítal s jednou rukou na myši a druhou na klávesnici. Měnil jsme DPI na myši. Pak jsme zjistil, že jen na klávesnici je to lepší. Ale pilot jsme zoufalej. Stíhačky jsou víceméně o náhodě. Helikopotvora je trochu lepší ale strafovat s ní neumim. A nízký průlety občas nekončí dobře :D
@Cobot (07.11.2013 10:59): a dáváš to jo?tu jsem hnedle zavrhnul kvůli ciltivosti myši, poněvadž tlačítka na upravu Dpi mam obsazene na "zbraně"...
Celkem by mě zajímalo jestli to tak někdo má jak já... (když ale nebudu používat tlačítka vedle pravého kloboučku tak je to asi fuck)
a nebo mít ascend descend na tlačítkách?
Ahoj. Nechali jste si na létání defaultní nastavení? tzn. levý klobouček zvedání/klesání a pravý pohyb vpřed/vzad?
ja to mam od BC2, kdy se tam něco invertovalo v .ini souboru opačně: zvedání klesání pravý klobouk, vpřed/vzad levý už jsem si nato kapku zvyk, ale třeba je ten default na ovládání lepší a já to nepoznám, bo jsem zvyklej na opačný.
@ViRus (01.11.2013 19:27): děkuji moc za optání. Vypadá to už dobře ani se mi nechce přiznat čím to bylo. Blbě se mi aktualizovaly ovladače karty a zjistil jsem to, až podle čísel, ale už jsme je tam dostal. tak snad to bude tím. dik
@ViRus (01.11.2013 19:27): radeon 4870 toxic - nic moc ale ... sekne se to, chvilku jde zvuk, pak i on ne a šlus hraju tak minutku. kruci. celej tejden v práci a pak ztravenej večer na googlu a hovnajs z toho
Tohle je sice zdánlivě dementní (hlavně tedy při spuštění singlu), ale pro mulťák to je podle mě v pohodě. Dokonce jsem si na to zvykl tak, že když jsem si teď pořídil Medal of Honor: Warfighter, kde je možnost mít multiplayrové rozhraní přímo ve hře, tak stejnak používám Battlelog. Ono je to jen o zvyku. Jiné hry to nemají. Battlelog existuje i v hodně podobné aplikaci pro Android.
Mě by zajímalo, kdo u EA tyhle kokotiny vymejšlí, ten musí mít skutečně speciální talent na drbání se levou nohou za pravým uchem...
@Chuck (30.10.2013 13:58): No jasně ale musí to spustit ještě "znovu" na těch webovkách. Je tam něde v menu nahoře singl campaing. Po kliknutí na hrát v Originu se právě jen spustí Battlelog (webovky). Je to trochu kokotské, ale už jsem si zvykl. U mulťáku to tak nevadí.
@Cobot (30.10.2013 13:52): Vedle coveru hry se klasicky rozbalí oranžová nabídka "hrát" a jinou cestu vedoucí ke spuštění jsem neobjevil. Ať už hru spustím ze zástupce na ploše nebo přímo z knihovny Originu, pokaždé mi vyběhnou jen ty stránky, stejně tak nepomáhá "spustit jako správce". Jen pro upřesnění - já u toho nesedím, tlumočím jen to, co dělá Pajas, který jen tak něco nepřehlédne. :-)
Já to sice úspěšně stáhl, ale pokud dám "hrát", tak na mě vyskočí webové stránky a spuštění singleplayeru se nekoná. Někdo jiný, kdo využil ten kód, to už spustil?
Na ja, už mi to taky nejde. Buď to mají zahlcené (bodejť) nebo to bylo časově omezené.

Jako promo na BF4 a nalákání oveček na nakoupení hromady BF3 DLCéček proč ne :)
Nechcete někdo poslat čtverku na schválení? Ukončuji sledování...
@Cobot (11.10.2013 12:16): ještě sem si všiml jednoho drobného nedostatku: FoV se mění na default když vlezeš do nějakého vozidla a když vylezeš tak se NEresetuje dokud nezačneš sprintovat

Jinak netcode mi lepší nepřijde
@Arc (10.10.2013 20:25): no vozidla jsou fakt zoufalý s tím souhlas. Navíc když vlezu dovnitř tak mi při pohledu z auta obraz dost laguje (resp. klesne se FPS)

Destrukce je taky špatná. Ten pád mrakodrapu mě už dost leze na nervy a těžce nudí. Kdyby to aspoň bylo 'monumentálnější" a přesně jak říkaš půlka trosek nezmizela.

No nevím no. Nadšení opadá. Nová mapa je dobrá, ale tak ňák taky už nevim no. Aspoň ten netcode je lepší.
@Cobot (10.10.2013 20:04): Jízdní model mi přijde katastrofální i ve srovnání s BF3

EDIT: zrovna to zkouším a sám brázdím po mapě: CPU na 90% (všecky 4 jádra). Tak sem si sedl do tabku - zaměřovač má menší offset oproti kanónu (tak to má být) a tudíž střílí trochu mimo na určité vzdálenosti, což se řeší zeroingem, který tady není... debilita
Sem zvědavý na co všecko ještě přijdu...

EDIT: tak dál, vážně supr fizika, nevidím rozdíl mezi BF3 a 4, jo hej dá sa zničit jedna budova a půlka jejích trosek se jaksi ztratí a pak se dá zničit jedno (JO JEN JEDNO) místo v podzemní garáži (i když sou místa 2 s pilířema hmm), fakt BF3.5 nemá cenu kupovat pokud máte BF3
@Arc (10.10.2013 19:27): No ty jsi mi teda matematik...

V podstatě to už nepadne po 40 na ultra bez MSAA. Jen vytížení procesoru je stále100% (resp 99%) :D. Ale tak začínám si i myslet že to ještě doladí.

Jinak jak vám přijde ovládání vozidel. Mě přijde dost hrozné. Auta nic neváží a kloužou jak na bruslích.
Vyšel patch upravující výkon. Je to lepší... Ještě bych potřeboval jednou tolik, ale j to lepší. Dropy v podstatě zmizeli. Jen tak dál...
Kupovat 4 je dle mě blbost. Víceméně je to datadisk. Vylepšeného frostbite si vesměs nikdo během hraní nevšimne.
3 mám doma, zkoušel jsem betu 4 a pořád ve mě převládá pocit, že BC2 je z toho nejlepší.
Jéje, to byl sakrasmus chlape. Nevěřím že to upravý, rozhodně ne ty textury když do vydání zbyvá, měsíc? Optimalizaci určitě čekat můžeme, ale o texturách pochybuji. Ještě jsem nezažil hru, která by se od bety po grafické stránce nějak razantně změnila. Vždycky jsme naivní a říkáme si "jo, určitě to vylepší a doladí", ale ruku na srdce, toto se opravdu stalo jen vyjímečně a teď mě žádná hra nenapadá. Ani Crysis 2 nebyl s HD texturama o moc lepší.