[neexistující komentář]: Proti: malý zasobník,nesimpatická postava,kravál

Tak to je naprosto bohovské.
MATADOR:Kolik dílů si bf hral ? :) Smíl-li se zeptat :)
PS:Az pridam koment tak se v tech minskach vykoupam.
Na originu by mel brzy stat 5 dollaru nevim, zda se to stahuje i pro nas stat.Nekdy minuly tyden jsem se to dozvedel.
Ted jsem si na to vzpomnel :)
@Hydr0gen (02.04.2013 15:55): Já hraju každý večer, takže se se mnou zorganizuje velmi snadno, můj nick je Fakerrrrr. Mám Premium, ale pokud zvolíme nePremium servery, tak by to mělo být v pohodě...
jakej máš nick ty?
Když už jsme u toho, nedáme zase někdy...?

Budu rád, když se zas domluvíme na organizované řežbě. Akorát nemám Premium, skončil jsem u B2K,
Mě TV trailer zase pěkně nabudil a těším se moc... SP je jen taková omáčka, hlavní bude MP. Musíte uznat, že ikdyž je BF3 zaměřen na MP, tak ten SP rve koule... U čtyřky počítám, že to bude stejný dle záběrů. No už ať je to tady, akorát nestihnu v MP BF3 100vku do konce roku, to bych musel hrát 8 hodin denně...
Caspian border gameplay trailer jsem musel sdílet na facebooku.

Ten šílenej TV na štverku jsem stěží dokoukal a na 17min.gameplay video sbírám síly... Prostě další Warfighter...
Tak graficky se to podle mě nijak neposunulo. Singlplayer ukazuje stejně naivní přístup k přestřelkám jako všechno dneska. Každej protivník jen čeká až ho zastřelíte. S cenou se opět posrali. EA je na tohle fakt mimo. €70 za digital delxe. Fakt nejsou při smyslech.

Jediná "pozitivní" informace je že každej kdo má premium bude mít přístup do bety, takže jim to aspoň pěkně zkrituzuju :D. Možná si to i jak se znám koupim, ale 100% až nejmíň za rok po vydání a to ještě v akci.
No však píšu že si nechali rezervy. Je to jen vylepšená dvojka, žádná přelomová novinka.
Vypadá to úžasně, hlavně ty oblyčeje. V trojce byli nahovno textury a tady si s nima pohráli. Nechali si do dalších dílů u frost bite 2 pořádné rezervy.
Jo trojka jak vyšitá, ale i tak jsem zvědavý a docela se těším, ale obávám se, že SP bude jak jinak než podržtaška k MP. Aspoň doufám v lépe napsané postavy.
Trailer opět super, to oni umí :)
Pak jsem se podíval na gejmplej a já v tom vidím taky trojku, ale nejde soudit pouze z tohoto jednoho videa.
Budu to sledovat dál a jakože jooo fandím jim, ať se to vydaří.
Vypadá to fakt dobře, leveldesign je zas o něco vymakanější, ač grafika jako taková se zrovna moc neposunula Jenže z toho zase smrdí brutálně skriptovaný 5 m široký koridor. Kéž by to bylo víc jako Bad Company 2, nebo lépe jako Bad Company 1...
@Paul (27.03.2013 07:34): Viditelné změny jsou napřílad Obličeje, Lens Flares, Fyzika (tu si vzali příklad z PhysX a přidaly zbytečně velké množství létajících částic) a kombinované mířidla (což sem čekal že bude v BF3). Osobní preference: nesnáším retrospektivní vyprávění příběhu, ale v BF4 mi to nevadí, tam jde hlavně o ten stejný MP jaký má BF3. Zatím opravdu vidím jen DLC za 60€ček
Meet Battlefield 4, same as the Battlefield 3.

Grafika v podstatě stejná, hratelnost taky, zasazení taky. Spíš datadisk než nová hra.
A musí ukázat zrovna vizuálně naprosto nezajímavou misi.
Tak, kto tu hráva Battlefield 3? Kupil som to konecne, za prijemnych 12 eur, tak by sme mohli zahrat multak :) napiste mi na steam (v profile) alebo na origin - M4ximusSK
při hraní s nastavení grafiky jsem zjistil dva problémy

Blbne grafika při zapnutí Vyhlazování stínování (Antialiasing Deferred). Je jedno jestli hodnota 2x nebo 4x.

vypnuto/zapnuto:

Druhej problém je stín na protějším baráku.

Dělá to na dvou kartách GFX460 a GFX660 s předposlední i poslední verzí Forceware.

Nevíte o co jde a jak se toho zbavit?
@bartas (04.09.2012 21:55):

No vobčas to byl konec plesu, to musíš uznat... :-)

Btw, včerejší patchování mě dohánělo k šílenství, dnes večer to zapnu a uvidíme, co z toho vzejde.. Co jsem četl na Battlelogu, tak jsou všichni pěkně nasraní.. Mimochodem díky patchování jsem si nemohl ani zahrát Mass Effect 3, prostě to furt spojovalo a spojovalo...... Origin se opravdu vyvedl jen co je pravda - to je taky konec plesu.. kokoti
@fak: "to je konec plesu (čti na posrání,..." :D s tím se nelaškuje:)
Zejtra novej patch
Patch size: ~2.2GB
Armored Kill size: 3.2GB
Jsem zvědavej kolik bude mít adresář s originem po poslením DLC :D
Nevíte prosím, jak si přidat na Battlelog svůj xicht? To musím udělat přes ten Gavatar?
Zdar borci, chtěl bych s někým zahrát COOP, ale nemám na tom idiotským Originu žádné přátele a jsem z toho smutný.. :-( Jestli by někdo chtěl, tak mě napište do pošty, díky..
Čaute mám problém mám originální hru Battlefield 3 a když si chci zahrát třeba jen Kampaň přez Battlelog tak se ukáže okénko a neustále píše inicializace a nic se neděje. Neví někdo co s tím Díky
Ok, tak mám s Battlefield-om rovnaký problém ako s Just Cause 2 a s BioShockom, ale tu som zatiaľ neprišiel na to, ako to opraviť. Mám problém s rozlíšením, pretože akonáhle hrám hru do 1680x1050, obraz nie je na celom monitore, ale je posunutý vpravo. V BioShocku pomohlo nastaviť v menu menšie rozlíšenie a po spustení hry dať 1680x1050. Pri Just Cause 2 sa to nejako opravilo samé.

Vedel by mi niekto poradiť?

EDIT: Ok, tak problém vyriešený. Stačilo zmeniť 1680x1050 59,95 na 1680x1050 59,85. :D