Tak to si nemyslim. V Čechách spíš ne. 650,- není špatná cena.
Daligosh, děkuji ti za komentář a jasnou demonstraci inteligence hráčů, hrající sérii battlefielda. :D
PS: battle field play for free je můj oblíbený :D
Myslí to ten týpek vážně???

Asi by se o mně dalo říci, že jsem herní fajnšmekr a znalec. Z hlavy vám to přesně neřeknu, ale asi mám doma tak tři až čtyři hry, vůli kterým jsem si musel vyklidit i poličku s cenami, které jsem vyhrál v Kinder Vajíčkách.

Na jeho profilu :D.
Tak dneska už mi to tak hektický nepřišlo. Už jsem narazil i na campery. Ale brokovnice furt káže smrt :D

btw: jaká myslíte že je nejlepší. Teď se mi dost zalíbila SAIGA 12K. Má dost rychlou kadenci.

Docela se mi ty nový módy líběj. Conquest domination je dost rychlej a Gun master celkem sranda s tima pistolkama.
Takže dneska zkusmo porvé Close Quarters. Šílená akce, snad rychleší než Q3, neznalost map, uzké schody, camping na nule, žádná taktika, Conquest Domination a hlavně BROKOVNICE!!!

Celkově dost rychlá odreagovávačka, čas ukáže..
Po týchto reakciách začínam zvažovať nad kúpou Premium...
Viem že som na to nadával, ale EA proste vedia nalákať ludí.. :D

Poznám sa, určite by som si nadchádzajúce DLC kúpil, a keď si to kúpim takto pokope, príde ma to na menej peňazí...
@Hydr0gen (06.06.2012 15:18): Tak já bych si ty DLC asi stejnak koupil. A takhle to vyjde nejlevnějc. Jinej důvod než zaplatit nejmíň jsem neměl. O premium výhody nestojim. Ono dyť tam stejnak žádný nejsou. Jediná nová zbraň je debilní nůž což nevim na co. A pak budou jen kamufláže a věci úplně nanic. Podle mě to lidi moc prožívaj. Doteď jsem dal za B3 dva litry což mě zas tak nebolí. Do měsíčních poplatků bych nešel nikdy. Takhle jednorázově mi to nevadí.

Co mě potěšilo jsou nový úkoly na získání novejch zbraní, ale to je součást DLC a ne Premium.

@ViRus (06.06.2012 15:23): Na systému získávání zbraní se nemění zhola nic. Pravda dostal jsem zdarma dvě kamufláže a nůž hm. Źůžo.
@Cobot (05.06.2012 18:48): Fuj, je to nechuť. Tvoje kalkulace je samozřejmě správná, ale já osobně jsem si další DLC kupovat nehodlal, takže pro mě to není.

Každopádně se mi absolutně hnusí celá ta idea za tím - nabízet za peníze různé zvýhodnění u standardní placené, nikoliv f2p, hry.
Tak jsem právě koupil Premium. Kdyby někdo měl zájem tak přes Battlelog to jde koupit za USD i z ČR (nevim jestli je to chyba). Vyšlo to na 1.035,- Kč což je asi nejlevnější možnost.

Origin nabízí pouze eura.
@Cobot (03.06.2012 14:24): ja už som si povedal, že EA nedám ani cent... Je to hrozné ždímanie peňazí od komunity, ktorá sa doteraz nespamätala od posledného patchu. Možno si kúpim to DLC, ale až v tedy, keď bude stáť toľko, ako teraz BtK
Půjdete někdo do toho Premium? Když odmyslim že je to další ždímání pěněz je to nejlevnější způsob jak si pořídit všechna DLC. Dokonce je teď na xzone v předprodeji za 1.099,- což vychází na jedno DLC 275,- Kč (pokud máte BtK), pokud ne tak ještě lépe. Na Originu to podle mě bude €14.99 na jedno DLC což vychází o stovku víc na 375,-. Vyjde to sice až někdy 20.6., ale to přežiju.. Fakt nevim, ale jak se znám tak bych si DLC stejnak časem koupil.
Možná to zapnu na chvilku, ale začínám toho mít rozehraného v MP už hodně :-D
Budete hrát o víkendu když je ten double XP? Mě to připadá jak cheat.

Navíc i odhaduju že kvůli tomu budou přecpaný servery.
dneska jsem v bad company 2 šil za medika do jednoho týpka takovou dobu, že jsem si už myslel že se jen mrtvej klepe u stromu, tak jsem pustil spoušť a on mě oddělal... buď nějaká chyba a nebo něco podobnýho
Pardi, někdo dneska na match? Po osmé se asi budu chvíli poflakovat na battlelogu, tak kdyby někdo chtěl dát match, pinkněte mi tam msg.
Žádné jo? B2K mapy až na sharqi peninsula jsou hodně dobré a v těch starších bych vybral určitě min. 3.
To, že někomu nesedí zbraně, je na vině její špatné použití, každý má svůj styl hraní a né každá zbraň je na daný způsob vhodná.
BF3 hlavně trpí tím, že tam nemá žádné vyloženě dobré mapy a to je u MP hry dost průser...
@Grey_fox (01.05.2012 19:12): Tezkopadny ovladani a celkovy feeling ze hry. Proste neni to dostatecne svizne a tim nemyslim pocet fps ani rychlost hrani. Jednoduse osobni pocit. BC2 je v tomhle o tridu lepsi.

FG: S AEK to hraju taky a vubec nevim o cem mluvis.
@montana (01.05.2012 14:19): zbraně se skoro nedájí předělávat, pořád to vyskakuje na původní zbraň, zkoplikovali invite a hlavně skoro ze žádné zbraně se teď nedá ani střílet...hrával jsem neustále s AEKem a byl výborný, teď je nepoužitelný, ostatně jako všechny ostatní zbraně i ovladatelnost je nějaká špatná, tímhle se dost snížili pod úroveň BC2(to je hratelnější)
po tom updatu je to absolutně nehratelné a zabugované, omg :(
Tedy právě jsme zažil brutální opruz s čachrováním s EA účty a stejně se mi nepovedlo co jsem chtěl. Chtěl jsem si propojit B3 A BC2 účty. Oba jsou na jiném emailu. Bez šance.

Hlavně že se mi povedlo připojit Battlefield Heroes účet, kterj jsem zapoměl že mam, protože tu srágoru jsem hrál asi jeden den.

Nevíte pls. někdo jak na to? Jde to nebo ne? Dva účty dva emaily...
@Fg (28.04.2012 23:03): Asi jo no. Ubi zrovna minutu pred vyhranym kolem spadnul server Ghost Recon bety, tak jsem musel presedlat na jinou strilecku, co byla po ruce :)
Akorat sem musel prezit ten gigovej update (a na nasledny znovu stahovani Karkandu jsem se vysral). Po updatu me to ale prijde takove sviznejsi.