700 je hodně, ale ne zas tolik. Viděl jsem matche v pohodě s 800 a hlavně 1000 nebo 1600...

Wait, nehraješ náhodou na konzoli?
Ok, tak já bych to viděl tak, že nejpozdějc v 9 budu online. Možná se objevim i dřív, ale radši nebudu slibovat.
No tak se zdá se že příčinou je doba kdy se připojuju. Když jsem hrál dneska ráno a teď tak to šlape jak hodinky. Zřejmě problém s UPC. Divný.
Nevim co se děje ale poslední dva tři dny mi battlefield strašně laguje. Připojuju se většinou na servery v Německu ping 12-30, FPS ve hre 60 ale hra je jakoby zpomalená, nestíhám zaměřovat, dokreslujou se textury. Prostě to nejde hrát.

Ještě než se začnu vrtat v driverech na grafiku máte někdo podobnej problém? Kombinace GFX460 + poslední drivery 296.10?
@Fg (12.04.2012 16:50): Nedávno som na ňu pozeral recenziu a nevyzeralo to až tak zle. Ak to niekde nájdem za nejakú ľudovú cenu (rozumej 10 € a menej :D ), tak to možno skúsim. Každopádne najskôr sa vrhnem na tú dvojku.

Videl som. A keď sme už pri tom, predchádzajúci diel bol okrem toho zasadenie na jedno miesto prakticky totožný s CoD, alebo nie?
@PRIVATE MARTIN (12.04.2012 16:42): jj hrál jsem jedničku a ta byla špatná, 2jka je od jiných autorů a je to lepší jak příběhově tak gameplayem a vpodstatě ani kvůli příběhu hrát jedničku nemusíš, jelikož se tam vpodstatě nic zajímavého nestalo...

btw dnes vyšel nový trailer na Warfightera, no už se bojím že to bude moc CoD like, to že předchozí díl byl jen na jednom místě bylo taky věrohodnější
@Fg (12.04.2012 15:35): Ja ti neviem. Posledné video zo Spec Ops sa mi celkom páčilo. A tak ako väčšina moderných TPS mi trocha pripomenulo to nechávlne známe GoW (teda GeOW), takže ak sa nič zásadné nepokazí, vyzerá to na ďalšiu "pravidelnú dávku násilia" :) .

A s tým Darkness už musím niekedy začať. Recenzie a reakcie miestnych užívateľov naznačujú, že by to mala byť stávka na istotu.
Nehral si náhodou aj jednotku?
@PRIVATE MARTIN (12.04.2012 12:45): Na Warfightera se moc těším, jednička byla dobrá, tak snad to dopilují...a na SpecOps sem se strašně těšil už rok a půl, jenže čím víc videí pouští, tím se mi to míň a míň líbí :X

je to tak na jedno brdo +-, pokud chceš zahrát něco jiného,prubní první Darkness, jinak je to asi jedno, čím začneš
@Fg (12.04.2012 12:28): Momentálne sa neviem rozhodnúť, či mám dohrať Crysis 2 alebo sa pustiť do Darkness II alebo Syndicate. Plus ešte neviem, kedy sa konečne dostanem ku Medal of Honor (2010), na ktorý som si brúsil zuby už dávno. :)

Dúfam, že Warfighter bude trochu dlhší ako jeho predchodca, ktorý sa vraj dal prejsť za jedno dlhšie popoludnie.
A na Spec Ops som zvedavý tiež, pretože to vyzerá ako Gears of War s teroristami namiesto Locustov :) .
@Fg (11.04.2012 21:55): Nemyslel som, že by to bolo nezrozumiteľné ale od akčného blockbusteru by som čakal niečo viac ako narýchlo zbúchané klišé "hlavný hrdina zachráni v poslednej chvíli celý svet". Ale to tak býva, keď má človek od hry veľké očakávania. :)

Keď sme pri tom singláči, ako sa ti páčil MW3?
Odemykání zbraní je jednoznačně motivační. Pokud si to někdo koupí dobře mu tak. Přijde o část zábavy a neprojde si zjišťováním jaké zbraně jsou dobré a jaké ne. Mě tedy trochu i vadí kolik těch zbraní a doplňků je. Méně je někdy více. Některé kusy jsem ještě ani nevyzkoušel.

Odemykání ale určitě není fair u techniky. Tam jsou ty bonusy poměrně velké a hráč se vším je určitě silnější.

Po patchi jsme moc nehrál ale jediné čeho jsme si všiml je že Igla/Stinger je ještě víc k ničemu než byl. Teď se navíc zaměruje z mnohem menší vzdálenosti. Pěchota je na tom tak proti vrtulníku ještě hůř. Snad jedině Javelin - jenže ten ozařovač nikdo na public serverech moc nepoužívá. btw co je to vůbec zač? to je nějaká výbava snipra?
Čo do šľaka mal znamenať ten záver? Nie, že by som potreboval doslovné vysvetlenie ale aspoň nejaké naznačenie ako to vlastne celé dopadlo by nezaškodilo. Či?
Kolik to stojí teď? Za 500,- je to víc než dobrá investice, věř tomu Bodkine.

Co je p*čovina je nutnost odemknout světlice pro letadla (viz.koment tuším Dooma). Optiky pro zbraně holt musíte zkousnout, nicméně je to zajímavá mechanika, které vede k dilematu "zbraň na kterou jsem zvyklý a na kterou mám unlocknuté doplňky" vs. "nové, blištivé něco gimme, gimme, kua jaktože to má pitomý iron sights":).

Jinak jako dwarf hraju za supporta se základní zbraní a nestěžuju si, takže asi tak:).
Já nesouhlasím. BF3 jsem hrál pouze se základní zbraní IAR a horší jsem si nepřipadal ;)
@ViRus (30.03.2012 16:08): Někdo holt chce rovnou střílet se vším. Na jednu stranu to chápu, na stranu druhou mě v BC2 bavilo odemykání. Ale v MW3 multi je to zlé, tam bych je měl raději rovnou všechny.
Hmmm, dostal jsem na BF3 chuť. Už je to free2play, když zavedli nákup zbraní/vozidel?
@ViRus (30.03.2012 14:38): Tohle je fakt zajímavé. Podtaktování grafiky pod referenční hodnotu (z 900 na 800MHz, můj první pokus před patchem) nemělo žádný efekt, ale podtaktování na referenční hodnotu (822MHz, teď jsem si to dohledal) problém vyřešilo. Akorát se to teď hýbe docela uboze (kolem 30 fps), hůř než co pamatuji.

Normálně bych DICE zastřelil. BTW signl je fakt špatně naskriptovaný. Tak strašně restriktivní, až to kazí zážitek ze hry, a navíc lineárnější než Vib-Ribbon :D.
@NateLogan (30.03.2012 14:02): Co jsem četl tak některým to nejde vůbec :-D, já mám GTX560Ti a ADI® AD2000B jako zvukovku a do posledního hraní to bylo ok sice sem tam to spadlo a k tomu po ukončení se ještě vyplo Aero v sedmičkách, ale jinak ok. Po tom posledním hraní vypadnul zvuk a než jsem ho tam dostal, to byl porod :-/, všecko rozvrtané, no hrůza. A ještě jsem četl, že tyto chybky (černá obrazovka, padání a jiné grafické nechutnosti) jsou problémem upravených a přetaktovaných 560Ti (SOC, Twin, DCII)
Jak dopadl ten patch, už to někdo testnul jestli se něco změnilo k lepšímu, co NateLogane? :-)
@Vodny (26.03.2012 13:07): Imho se to hraje spíš víc "profesionálně". Občas se objeví klanový server, kde základ týmu tvoří několik sehraných lidí a to je potom ta správná hra. Tahle hra si fakt zaslouží větší úspěch.
@NateLogan (26.03.2012 11:51): To je zajímavý. Já právě myslel, že když jedou jeden update za druhým a přidávají nový obsah, ladí to, tak bude komunita růst. Masově se to prosadit asi nemůže, není to zrovna easy peasy mp, ale že by to hrálo až tak málo lidí, to je škoda.