Battlefield 3: Back to Karkand

06.12.2011
13.12.2011
10.01.2017

rozšíření

Back to Karkand je stažitelný přídavek pro Battlefield 3 podobného ražení jako Vietnam pro Battlefield: Bad Company 2.

Obsahuje předělávky čtyř klasických map z Battlefieldu 2. Konkrétně se jedná o Strike at Karkand, Gulf of Oman, Sharqi Peninsula a Wake Island, který byl dokonce už v Battlefieldu 1942. Na těch se objeví i trojice staronových vozidel, mezi které patří stíhací letoun F-35B s kolmým startem, pěchotní obrněné vozidlo BTR-90 a bugina DPV. Nezapomnělo se ani na klasické zbraně, těch je přítomno celkem deset, např. L85A2, FAMAS nebo MG36. Mezi další nový obsah patří osm nových kamufláží a deset psích známek.

Zbraně obsažené v tomto přídavku jdou použít i v základní verzi hry a neodemykají se klasicky hraním za příslušnou třídu, ale plněním předem daných úkolů.

Vodny: Právě, aby to nebyl problém jako se Steamem, ale tam se to řeší pomocí VPN a tady ne.

Máme prvé DLC pre BF3 z názvom Back to Karkand. Čo nám do hry prináša?

Prináša nám hlavne 4 mapy, ktoré určite každý pozná z Battlefield 2. Každá z týchto 4 mám je svojím spôsobom jedinečná. Narozdiel od pôvodných máp pre BF3, v BTK je deštrukcia dotiahnutá "takmer" k dokonalosti. Je to vidieť najmä na budovách. Dôležité je slovíčko takmer. Opäť sa nájdu veci, ktoré nezničíte ani tankom.

Do hry boli taktiež pridané 4 nové vozidlá, z ktorých posledné je povedzme "bonusové". Hovorím o malom žltom buldozéry, z ktorým je pri správnom použití kopec srandy. Poukazuje na to aj toto podarené video

Celkovo si myslím, že Back to Karkand sa podarilo. Vedel som, že pri kúpe neoľutujem, a tak sa aj stalo. Za tých cca 15 € to naozaj stojí. Takže ak niekto váha nad kúpou, vrele doporučujem.
Ak Vás baví základná hra, bude Vás baviť aj DLC.

Pro: Vydarené mapy, nové vozidla a zbrane, úlohy, vylepšená deštrukcia

Proti: Pre niekoho cena

První DLC pro velice dobrý Battlefield 3 se nese v duchu vzpomínek na řádění v Battlefieldu 2 a to konkrétně na mapách Strike to Karkand, Sharqi Peninsula,Gulf of Oman a Wake Island.

Toto DLC, dodalo do hry i vylepšenou fyziku a destrukci prostředí, sice se nejedná o takovou míru jako v Bad Company 2, ale v DICE, rozhodně mákli a je znát, že destrukce je skutečně na lepší úrovni, než je tomu v původní hře, dále tu máme, tuším několik nových vozidel se kterými si užijeme srandu bohužel jen v B2K mapách. Dále tu máme 10 nových kousků zbraní(PP-19,Famas,L85A2,MK3A1,HK53,QBZ-95B,QBB-95,MG36,QBU-88,L96), jedná se rozhodně o zajímavé kousky, ovšem pro fanoušky M16A4, nepřipadjí v úvahu.

Mapy jsou skvěle navržené a skutečně zde skoncili nej. kousky z BF2, kde si dosyta užije každý srandu,ať už je letec, nebo pěšák. Dále tu máme hromadu nových psích známek, kamufláží a úkolu.

Jediné, co bych mohl tomuto DLC vytknout, je i s zlepšující se fyzikou i zvyšující se náročnost na HW, hold bortící se zdi pod šrapnely a pásy tanku si vybraly avoji daň.

Jako první DLC jsme si k BF3 nemohli přát nic lepšího, B2K se vyvedl nad míru dobře a rozšiřuje a vylepšuje už tak dobrý základ k BF3.

Metascore:86

Za mě palec nahoru.

Pro: Mapy, Zbraně,Technika, serepetičky

Proti: "jen" čtyři mapy