Vodny: Právě, aby to nebyl problém jako se Steamem, ale tam se to řeší pomocí VPN a tady ne.
J, kauf je to dobrý, což o to, ale já s tím únorem počítám, protože se mi bude dostávat peněz. S tim žádnej kauf nic neudělá...
Alza ani CZC takovou nabídku nemá a podle mě je to velmi výhodné. Dárky v celkové hodnotě 2600 Kč můžeš pak klidně darovat někomu pod stromek nebo prodat.

S tím banem vážně netuším, pro konverzi z RU na AJ se používá nějaký prográmek, takže v podstatě jde o modifikaci hry a porušení smlouvy. Pokud je klíč ruský, pak by ruská měla zůstat i hra, ale třeba je to EA u zadku.
To je mi, ale výborný kauf, že bych koupil ještě jednu 560Ti do sli a k tomu B3 a myš.

mimochodem, jak je to s Originem a verzemi, které se prodávají na Aukru (RU dají se změnit na ENG a pak na CZ), je tam taky nějaké ustanovení, kdy by za koupi této verze mohl dolétnou ban ze strany EA?
Chlapci, to mi neříkejte, já pořád počítám s koupí grafiky a BF3 někdy v únoru...
U me je to podobny. Asi to bude tim, ze mapy v zakladni hre stoji za prd. Proto ocekavam BtK a jestli i ten podelaji, tak uz nevim.
Mno, je na tom dost videt, ze jsou to mapy z PC na PC. I ty orezky na konzoly jsou imho pro 24 lidi moc velky a casto se mi stavalo, ze proste nikdo nikde nebyl :)
Znicitelnost je ale dost slusna a snad i lepsi nez na zakladnich mapach.

Kazdopadne zjistuju, ze me BF3 bavi mnohem, MNOHEM min nez BC2 v multaku pred rokem, kdy jsme ho hral fakt intenzivne. Tady se me dohrani ani moc vlastne nechce... Ale to spis bude o osobnich preferencich za tu dobu :)