Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Battlefield 1 – They Shall Not Pass

77
5 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
14.03.2017 PCPS4XOne
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://www.battlefield.com/cs-cz/games/ba…
They Shall Not Pass je prvním multiplayerovým přídavkem ke hře Battlefield 1, který zejména přidává novou hratelnou frakci – francouzskou armádu. S francouzskou armádou souvisí také čtyři nové přidané mapy, konkrétně Verdun Heights (bojiště na území spálené krajiny), Fort De Vaux (mapa v podzemí pod pevností Fort de Vaux), Soissons (mapa pro tankové bitvy) a Rupture (bojiště u řeky Aisne).

Dále na hráče čeká nový herní mód Frontlines (kombinace módů Conquest a Rush), dvě nové operace The Devil's Anvil a Beyond the Marne (druh herního módu, ve kterém útočící tým posunuje frontu dopředu, dokud neobsadí celou mapu), novou elitní třídu Trench Raider (zákopový specialista), 10 nových hodností, nové medaile, psí známky, kodexové záznamy a úkoly. Zbraňový arzenál se rozšířil o automatickou pušku Ribeyrolles 1918, poloautomatickou pěchotní pušku RSC 1917, opakovací pušku Lebel Model 1886, lehký kulomet Chauchat, brokovnici Sjögren Inertial, pistoli Mle 1903, palici s trny a dva nové bojové nože. V neposlední řadě DLC přidává do hry dva nové tanky (Char 2C a Saint-Chamond) a dělostřeleckou houfnici Siege Howitzer.

Pro majitele Premium Pass byl přídavek k dispozici již od 14. března 2017, pro ostatní až od 28. března 2017.


Poslední diskuzní příspěvek

DEU: Tyhle vtípky odrážejí realitu francouzské armády za 2. světové války, zde jsou naprosto nemístné ;-)

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Velmi zdarily DLC pridavek do Battlefield 1 pridava francouzskou armadu. Zdarily zejmena diky nadhernym mapam. Bojovat budete u vybombardovanych kopcu a lesu Verdunu, pod pevnosti Fort de Vaux, ale predevsim na rozlehlych mapach Soissons a Rupture, kde naplno vyuzijete dostupnou tankovou a leteckou vojenskou techniku. Pribyly dve nove operace a novy mod Frontlines, kdy se proti sobe utkaji dva tymy ve stredu mapy a snazi se vytlacit protivnika na kraj zabiranim bodu a ve finale znicenim telegrafu. Kazde povolani dostalo po dvou novych primary zbranich, pribyly nove medaile, dog tags, codex entries, skiny a dalsi kvanta kosmetickych serepeticek. Dale novy Behemoth v Operacich a Conquestech, nova trida Trench Raider, coz je ranar behajici v brneni zejmena v zakopech. Casem autori do hry pridali jeste dve nove mapy Nivelle Nights a Priese de Tahure. Hratelnost stale stejna.

Pro: nova francouzska armada, 6 novych map, 2 nove operace, novy behempoth, trench raider, nove zbrane a kvanta kosmetickych blbosti

Proti: hratelnost se nezmenila

+4+4 / 0