Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Battlefield 1 – They Shall Not Pass

14.03.2017
kompatibilní
79
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

They Shall Not Pass je prvním multiplayerovým přídavkem ke hře Battlefield 1, který zejména přidává novou hratelnou frakci – francouzskou armádu. S francouzskou armádou souvisí také čtyři nové přidané mapy, konkrétně Verdun Heights (bojiště na území spálené krajiny), Fort De Vaux (mapa v podzemí pod pevností Fort de Vaux), Soissons (mapa pro tankové bitvy) a Rupture (bojiště u řeky Aisne).

Dále na hráče čeká nový herní mód Frontlines (kombinace módů Conquest a Rush), dvě nové operace The Devil's Anvil a Beyond the Marne (druh herního módu, ve kterém útočící tým posunuje frontu dopředu, dokud neobsadí celou mapu), novou elitní třídu Trench Raider (zákopový specialista), 10 nových hodností, nové medaile, psí známky, kodexové záznamy a úkoly. Zbraňový arzenál se rozšířil o automatickou pušku Ribeyrolles 1918, poloautomatickou pěchotní pušku RSC 1917, opakovací pušku Lebel Model 1886, lehký kulomet Chauchat, brokovnici Sjögren Inertial, pistoli Mle 1903, palici s trny a dva nové bojové nože. V neposlední řadě DLC přidává do hry dva nové tanky (Char 2C a Saint-Chamond) a dělostřeleckou houfnici Siege Howitzer.

Pro majitele Premium Pass byl přídavek k dispozici již od 14. března 2017, pro ostatní až od 28. března 2017.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.