Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zajímavosti

Easter eggy

Na mapě Fort de Vaux se (podobně jako v Battlefield 4: Naval Strike) nachází prehistorický žralok Megalodon. Pro aktivaci tohoto easter eggu je potřeba nedříve ve stejný čas najednou pootočit všemi třemi ventily, které se nachází různě na mapě. Těmi se naplní jedna velká louže blízko obsazovacího stanoviště C. Poté je potřeba hodit protitankový nebo tříštivý granát do otvoru blízko obsazovacího stanoviště B (tím se Megalodon "probudí"). Nakonec je potřeba v louži, která se naplnila ventily, zabít tři vojáky zbraní nablízko (tím se Magalodon "přiláká"). Magalodon pak vždy vyskočí z kaluže a zabije každého, kdo zrovna bude stát v louži. Video tohoto easter eggu lze shlédnout zde.

Ostatní

Název DLC odkazuje na populární frázi "Ils ne passeront pas" ("neprojdou"), jejímž autorem byl francouzský důstojník Robert Nivell. Tato fráze byla pronesena během bitvy u Verdunu, jedné z největších bitev první světové války na západní frontě, která trvala od 21. února 1916 do 18. prosince 1916 a skončila vítězstvím Francie (a porážkou Německého císařství).