Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Battlefield 1 – In the Name of the Tsar

05.09.2017
kompatibilní
82
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Battlefield 1: In the Name of the Tsar je druhým multiplayerovým přídavkem ke hře Battlefield 1, který hlavně přidává dvě nové hratelné frakce – Ruské impérium a Rudou armádu. Novinkou jsou ženské hratelné postavy, které reprezentují ruskou bojovou třídu Průzkumníka (Scout) v podobě ženského batalionu smrti. DLC také přidává šest nových map, odehrávajících se na východní frontě během chladných ruských zim. Konkrétně se jedná o mapy Lupkow Pass (bojiště na roklinách Lupského průsmyku nacházející se na dnešních slovensko-polských hranicích), Albion (mapa ledového souostroví v dnešním Estonsku), Galicia (mapa otevřené venkovské oblasti během Brusilovovy ofenzívy nacházející se na dnešní Ukrajině), Brusilov Keep (bojiště u malého horského městečka v Karpatech), Tsaritsyn (bitva v zabarikádovaných ulicích mezi Rudou a Bílou armádou o nadvládu nad Ruskem) a Volga River (mapa pro tankové bitvy mezi rudými bolševiky a bílou carskou armádou).

Dále na hráče čeká nový herní režim Supply Drop (týmy zápasí o kontrolu nad zásobami, které jsou pravidelně letadly shazovány na bojiště), nové operace, nová kavalerie v podobě legendárních husarů, nové hodnosti, medaile, psí známky, kodexové záznamy a úkoly. Zbraňový arzenál se rozšířil o brokovnici Model 1900, německý samopal SMG 08/18, ruskou automatickou pušku Fedorov Avtomat, čínskou poloautomatickou pušku General Liu rifle, německý samopal Parabellum MG14/17, italský samopal Perino Model 1908, ruskou pušku Mosin-Nagat M91, italskou pušku Vetterli-Vitali M1870/87, karabinu C93, ruský revolver Nagant M1895, ruský Obrez Pistol a ruský granát model 1912. Mezi nová vozidla a dopravní prostředky patří ruský bombardér Ilya-Muromets, ruské obrněné auto Putilov-Garford, letadlo Y-Lighter a nová stacionární zbraň Coastal Gun Battery.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.