Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Battle Worlds: Kronos

50
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
04.11.2013 PC
06.11.2014 iOSAndroid
26.04.2016 PS4XOne
11.06.2019 Switch
Vývojáři:
King Art
Oficiální stránky:
http://battle-worlds.com/
Příběh se točí okolo dvojice planet Kronos a Rhea. Konkrétně jde o válku o Kronos, do které se zapojily tři bohaté frakce z Rhey a jedna rebelská skupina z Kronu.

Jako klasická tahová strategie vás Battle Worlds: Kronos nechá na ploše rozdělené na hexy bojovat s AI v rámci dvou singleplayer kampaní odlišného charakteru. Při hraní za frakce z Rhey vás čeká velení technologicky vyspělé armádě, při boji za Rebely si budete muset vystačit s guerillovým způsobem boje a tedy s tím, co bude po ruce. Každá jednotka má dány určité vlastnosti a upgradovatelné schopnosti, přičemž roli bude ve hře hrát samozřejmě i terén. Nejenom při útocích, ale i při pohybu.

Dále bude platit, že míra poškození jednotky se bude určovat tím, do jaké míry bude obklíčena nepřítelem. Důležitou veličinou je zde také již zmíněná možnost blokovat pohyb nepřítele tak, aby vás nemohl jednoduše a kdykoli objet a zaútočit zezadu.


Poslední diskuzní příspěvek

Tiež ma to neoslovilo. Trošku ma prekvapili aj hardvérové nároky, ktoré vyhnali teplotu mojej zánovnej videokarty nad 70 stupňov! Pažravý…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.