Batman: Arkham VR

11.10.2016
25.04.2017

Batman ve virtuální realitě. Robin a Nightwing se již chvíli neohlásili a je na vás zjistit, co se s nimi stalo. V roli temného rytíře v příběhu odehrávajícím se mezi hrami Batman: Arkham City a Batman: Arkham Knight navštívíte ikonická prostředí známé nejen z herní série od Rocksteady Studios, jako je Batcave nebo Arkham Asylum.

Hra má klidnější tempo a namísto akce budete využívat především Batmanovy detektivní schopnosti a gadgety jako batarang nebo vystřelovací hák, řešit logické hádanky a vyšetřovat stopy. Hra je velmi krátká (cca 100 minut), po odehrání se ale odemknou bonusové Hádankářovy rébusy, které jsou rozmístěné napříč všemi třemi akty a nabízí určitou míru znovu-hratelnosti.

Příjemná atmosferická jednohubka, hlavně pro fanoušky Temného Rytíře. Hlavně nesmíte od hry čekat souboje typické pro sérii od Rocksteady Studios. Arkham VR se vydává cestou pomalejšího postupu a logických hádanek, což vůbec není na škodu a k formátu mi to sedí. Skvělý pocit z herního světa vytrhává bohužel nemožnost volného pohybu.

Pro: ten pocit - být Batmanem

Proti: dost krátké, absence volného pohybu