Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Atic Atac

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
adventura > 2D adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1983 Spectrum
Vývojáři:
Ultimate Play the Game
Hra se odehrává na hradu, ve kterém se hráč snaží najít tzv. Golden Key of ACG (což je odkaz na vydavatele hry). V průběhu svého hledání musí projít skrze zamčené dveře a také je nutné vyhýbat se nepřátelům, popřípadě s nimi musí bojovat. Hráč má na výběr ze tří povolání, a to z čaroděje, rytíře a nevolníka. Každý z nich používá odlišnou zbraň a také má má přístup do jiného tajného průchodu, takže každá postava prochází hradem jinak.

V hradu je možné nalézt plno předmětů, ale hráč může nést současně pouze tři předměty. Některé jsou na pevném místě, ovšem u dalších je jejich místo náhodně generováno na začátku každé hry. Jedná se většinou o klíče, které otevírají různé dveře. V případě, že dojde ke kolizi s nepřáteli, tak jsou zničeni, ale zároveň to ubere i hráči jeho zdraví. Ten má na začátku hry tři porce zdraví a to ztracené může být v průběhu hry doplňováno díky nalezenému jídlu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.