@Charllize (01.07.2021 12:57): Lol, ty teleskopická kopí byly už i v Odyssey, tam mě nejvíc uchvátil erektující trojzubec, když ho Kasandra pořádně uchopila....

To jak ses proletěl, to pádem nezemřeš, nebo je na to zase skill?

Je zajímavé, jak ty hry jsou hloupější a hloupější. V jedničce mu sebrali mini-kuši, protože pro v tom zasazení historicky nebyli. V origins byl velbloud namaskovanej na ptáka, jakože humor a odkaz na FF a ve valhalle už se vesele proháníme na obřím vlkovi. :-D
Hmm. 154 hodin za mnou a v Anglii mi chybí ještě 4 území. K tomu ještě nemam Jotunheim, Vinland a Irsko. Zatím power 310. Většinou musím vysbirat i ty malý žlutý tečky, všechny, to sou truhlicky, materiál na upgrady, nemůžu to tam nechat, aby jsme si rozuměli.
Trosku si občas připadám jak kombajn na poli co za nim padají kostky slámy :)
Z vybavení se mi občas ztrácejí runy, hlavně ty co zvyšují HP, ale už jsem možná na stopě tomu proč se to děje. Samo to je debilni bug, ale je šance ze zjistím jak mu zabránit.
Tuhle jsem taky seknul do jednoho debila a hra mě vystřelila jak z katapultu asi pět kilaku daleko. Ale byl to pěkný let, krajina hezká :)
Explorace a řešení puzzlu u truhel mě hodně baví, s tím si dali fakt práci. I další věci jsou fajn, třeba soubojak, a většina story části.
Hraju na nejvyšší obtížnost, a kolikrát to je oser takový ze divozenku v lese co má power 50 dam až na poweru 280, nebo sem střevo.
Kreteni z radu co se tam poflakuji to same, je jic asi 15, zabil jsem jich šest a vždycky to bylo na zpoceny ruce a ublemcanej ovladač.

A víte ze tam jsou teleskopicka kopí? Je to tak.
Kdyz je mám na zádech mají tak metr dvacet, a když je vytasim natáhnou se na dva metry, UBI se s tím nesere.

Jsem zvědav kdy mě z toho jebne :D
@M.a.t.t. (17.06.2021 12:00): jojo dobře :-) season pass mám jen jsem se obecně k Valhalle zatim moc nedostal, dohrávám Red Dead Redemption 2 do toho zkouším Cyberpunk a Valhalla asi až potom no :-D ale máš pravdu kašlu na ní ;-)
@Wettek98 (17.06.2021 11:54): Kašli na tú sekeru, fakt za to nestojí :D Ak máš kúpený Season Pass, k spomínanému Gae Bolg sa môžeš dostať vo veľmi krátkom časovom intervale. Na vstup do expanzie Wrath of the Druids potrebuješ iba level 55, pričom na lepšiu zbraň som zatiaľ úprimne nenarazil. :)
@Wettek98 (17.06.2021 11:16): Hra už vyšla pred viac než polrokom a teoreticky tak mal každý dostatok času dostať sa na daný level a splniť i prvý River Raid, čo je myslím taktiež jedna z požiadaviek. Navyše, ako tu už odznelo, tie Mastery Challenge v hre ostanú navždy, pričom daná sekera je iba jedna z mnohých zbraní, ku ktorým sa zrejme neskôr dostaneš tak či tak a dá sa bez nej bez problémov zaobísť. Ak chceš skutočne dobrú zbraň, počkaj si na Mjolnir, Excalibur, alebo Gae Bolg z prvého DLC :)
@Charllize (17.06.2021 10:50): Jo dobře. Já mám právě přistup takový, že bych nejraději sesbíral vše… no a Ubisoft mi to každým dílem víc a víc komplikuje :-D ale diky za radu, počkám a ono to tam jak řikáš bude stejně znova…
@Gordon (17.06.2021 01:38)
We added in-game support for Mastery Challenge.

A Master of an ancient art sends you on a Quest to prove your might through trials that will transcend the rules of reality.
Trial of the Bear = Test your strength (combat)
Trial of the Wolf = Test your marksmanship (range)
Trial of the Raven = Test your guile (stealth)

Ale jde mi spiš o tu přístupnost z levlu 221… rád bych k tomu dostal ty odměny, ale to nemám šanci splnit.
Jako... oni opravdu udělali "free" update s výzvou, která je přístupná od Power Level 221? Neni na to způsob jak se tam dostat? Mam nahráno přes 11 hodin a jsem na levelu 47, ale vždy jsem tyhle aktivity vybíral a ono je to samozřejmě dostupné na následující týden… jestli je tohle pravda... tak Ubisofte... tohle už FAKT ne... vždycky jsem s i myslel, že mikrotransakce už nic nepřekoná, ale ta jejich rádoby LIVE podpora v kombinaci s mikrotransakcema! Kde jsou časy kdy jsem ty společnost fakt měl rád... nevíte někdo, jak se dostal o tolik levelů výš?
Mám prosbičku lidičky. Jak je to s těmi dlc. Já mám krabicovku základní hry, a tam mám papírek kde je napsáno season pass, kde jsou vyjmenovány všechny dlc. Stejně si je musím kupovat, nebo se mi nějak otevřou samy? Děkuji
@Charllize (19.04.2021 16:29): Jooooooooo pravda, sorry sek, musí si člověk odemnout tu schopnost a pak až jde používat. Moc jsem ale nepochopila, že ač jsem tuhle schopnost měla aktivní a přidělenou, vlk mi nešel moc používat, takže jsem to ani moc tím pádem nevyužila.
Jelikoz má vyjít za chvíli první dlc tak jsem si sondoval jak na tom hra je ohledně bugu a nic moc. Plno věci pořad nefunguje jak má. Ztrácejí se runy z vybavení ( stalo se mi to 2x) některé runy nedělají nic, damage skilly ve zbraních funguji jen do určitě hodnoty základu poškození, master pointy nefunguji, hra špatně počítá poškození když se dostane přes určitou hodnotu a podobne. Taky třeba kopí když ho má postava na zádech je poloviční než když ho má v ruce a v inventari když ho má v ruce je zas kratší, občas se glitchne klidně cely hrad ze vypadá jak rozházené kostky z lega.
Ty nove přidané river raidy jsou dost nuda a vzasade nestojí za to se s tím zabývat. Je to podivné vytržené ze hry. Sice nový dock pro raidy je ve vesnici ale pro samotný raid se hra přepne na separátní mapu kde je řeka a místa k vyrabovani, divné.
Ted někdy by měl být nějaký větší patch, tak uvidíme co opraví. Strach z Cyberpunku se projevil :)
Ahoj všem. Hraji Valhallu a už jsem se s Eivorem dostal až do Anglie. A teď semi stalo, že se stáhla aktualizace a když jsem potom hru spustil, přišel jsem o všechny uložené pozice. Jako bych Valhallu pustil úplně poprvé. Přitom na Ubisoftu mám odemčené úspěchy a podobně. Přesto mi všechny "Savy" zmizely a nemohu se k nim nijak dostat. Poradíte, co s tím? Nechci začínat zase odznovu, to by se nemělo stávat, ne? Díky za jakoukoliv radu či tip.
@M.a.t.t. (22.01.2021 11:38): To rád slyším, mě se dost líbil Soundtrack k Odyssey, tak jestli je považován za lepší, tak jsem zvědav. Ono soundtrack je zrovna věc, kterou ubi vcelku umí. Třeba tohle mi zajelo hluboko pod kůži.
@Gordon (22.01.2021 08:41): Je mi to trapný, že se takhle musím ptát, zvlášť vzhledem k tomu, že se živým jako překladatel ve specifickém odvětví. Co je to sakra ten "cringe"? Vím, že je to nějaké leknutí, tak jestli tě mé komenty děsí, budu je dávat celé do spoileru, ať se sám můžeš rozhodnout, zda máš koule na ně kliknout nebo ne ;-)
Co zas skuhrate. Driv na mape jak krava nebylo videt nic. Maximalne si to tam hrac mohl zapsat sam. nechteli by jste jeste u toho detailniho oznaceni dedka s kladivem jeste akcni tlacitko KILL NOW ? Nebo jeste lip aby vam misto ty hry prisel jen email o cem byla a slecna z UBI by vam prijela udelat dobre, aby jste meli ten zazitek? :)
@montana (19.01.2021 15:34): no to mi štve, úplně to odrazuje od průzkumu mapy. Ten level mohl být nějak označený. Asi už jsem zpohodlněl, dřív byla tuhost mobů bez nějakého upozornění celkem běžná.
@Duchino (19.01.2021 13:29): Levorukostí to není. Jen tam nejdřív musíš dojít, abys zjistil, že má dědek lebku a je až pro vyšší level. Tohle rozhodnutí schovat věci pod nic neříkající světýlka je fakt extrémně otravný.
Tak to hraju pár hodin a ze začátku jsem oproti Odysey byl nadšený. Vizuál pěkný, příběh sice generický, ale neurazí a side-questů málo, tudíž mě neodradila jejich tradiční ubidemence. Trochu mě štve, že se táhnu půl mapy za modrým světýlkem, abych zjistil, že je tam dědek, co mě zabije kladivem na jednu ránu, ale to už přikládám své levorukosti. Co mě ale zase vytáčí, jsou bugy. Třeba hned po obdržení skryté čepele, jsem musel ten tutoriál na slaměných panácích hrát snad šestkrát, protože se asasíní pokaždé sekli za zídku a nespouštěli scripty. Fuj, za tohle by někdo v Ubi zasloužil přes ústa.
Dnes vyšiel ďalší patch, ktorý okrem ďalších opráv pridal achievementy pre PC verziu hry. Bližšie informácie tu.
@Eleanor (21.12.2020 02:54): To jsem zatím nezkoušel... mě blblo trackování těch dvou nových questů z festivalu. Jelikož mám hru projetou a pořád plánuji jít pro Mjolnir a Odinovo kopí, což jsou artefakty, o kterých ti vlastně hra ani neřekne, tak pak dám vědět, jestli mám s cestováním taky problém. :)
Je tady ještě někdo po "Yule" updateu, komu nejede fast travel (respektive se dlouho načítá a pak se člověk objeví na stejném místě, ze kterého vyrazil, ale s horší grafikou a nemůže se hýbat) a vyřešil to jinak, než necestováním? Protože vzhledem k velikosti území se ta hra bez fast travel nedá dost dobře hrát a netuším, kdy zas Ubisoft napadne udělat další fix, kterým zabugujou jinou část hry. :-/