Zajímavosti

Vývoj

Na Valhalle pracuje celkem 15 studií společnosti Ubisoft, vývoj vede jejich pobočka v kanadském Montréalu.

Tvůrci

Ženskou verzi Eivor nadabovala Cecilie Stenspil, mužskou verzi nadaboval Magnus Bruun.

Hardware

OS: Windows 10 (64 bit)
DirectX: 12
HDD: 50 GB

Ostatní

Assassin's Creed Valhalla pomohla Ubisoftu dosáhnout jejich nejvýdělečnějšímu čtvrtletí za celou historii studia. Dílem, který prodal nejvíce kusů, je sice stále Assassin's Creed III, Valhalle se očividně vyplácí taktika založená na mikrotrsakcích, kterou jsme mohli vidět už v přechozích dvou dílech. Ubisoft totiž hráče už od vydání zásobuje velkým množstvím předmětů v Helix Storu, které se dají koupit za skutečné peníze.
Podle hry vznikla roku 2021 její kostková varianta s názvem Assassin's Creed: Valhalla Orlog Dice Game.
Assassin's Creed: Valhalla během prvního týdne vydání prodal více kopií než jakákoli jiná hra Assassin's Creed a verze pro PC měla také nejúspěšnější spuštění ze všech počítačových her vydaných společností Ubisoft. Již 17. listopadu 2020 Ubisoft potvrdil, že hru si už zahrálo více než 1,8 milionu hráčů.