Mám hloupý dotaz ohledně datadisků. Vlastním od vydání českou verzi, kterou jsem dohrál. Rád bych si ji rozšířil o zbylé datadisky, ale nevím jakým způsobem, aby to bylo v čj a zároveň aby to nebylo zbytečně drahé. Zatím finančně vychází asi nejlépe, když koupím Gold i se základem. Ale pak přichází další otázka jestli zůstane uložená hra z mé původní hry.
Snad je to srozumitelné
Děkuji
@adel (komentář): tak ono je asi ve výsledku jedno, jaký máš konec, stejně kromě závěrečné cut-scény není ve hře žádný rozdíl. I když všichni přežijou a mají se rádi jak sviňa, tak na konci pak stejně nikde nebudou..
@player (19.10.2022 13:06): Jo, tak s Odyssou se zrovna jde vyspat, i když přesně vedení rozhovoru si už fakt nepamatuju.:-D
Ale tak klasika - před rozhovorem dáš quick sejv a když to neklapne, tak quick load a není co řešit.:-)
@player (19.10.2022 13:06): Jako takhle… pár situací, kdy to může skončit romancí (čti rychlovkou) tam je, ačkoliv neříkám, že zrovna v této sitaci, to si fakt nepamatuju. Ale ve výsledku je to stejně uplně jedno, jako naprostá většina dialogových voleb ve hře :-) žádný jiný vliv to nemá
V misi Malá oddysea jsem Odysee v dialogu řekl že slávu si musí zasloužit. A ona řekla že se nenechá poučovat od žoldáka. To jsem měl asi zvolit lepší odpověď?
@D3v1l (18.08.2022 17:01): Odměny nejsou za to, kolik jich zabiješ, ale na kolikáté pozici v tom žebříčku se nacházíš, resp. ve kterém tom tieru. A posováš se v něm jen lovením žoldáků, kteří jsou v žebříčku výš než Ty.

Teda jestli nemyslíš klasický odměny jako je jeho zbraň, zbroj, zkušenosti a drachmy, ty samozřejmě dostáváš za každýho žoldáka. Pokud je to navíc úkol, ho sundat, dostaneš toho víc jako odměnu za splnění toho úkolu.
@veselykralicek (17.08.2022 22:43): Ja to vsechno chapu, co nechapu je to, jak mam potom docilit tech odmen, ktere dostanu po zabiti urciteho poctu zoldaku? A nebo je to tak, ze kdyz jsem proste na prvni pozici zoldaku, tak ty odmeny uz mam? Je to tak? A diky moc za rady vsem!
@D3v1l (17.08.2022 16:02): Žoldáky musíš vždycky nějak aktivně objevit. Když nějakého zabiješ, tak je chvilku mrtvý, ale pak jeho místo nahradí nějaký nový. Nejde je tím pádem zabít všechny. U neobjevených zůstávají prázdná místa v žebříčku.

Ale hodně pomáhá koukat na nástěnku a brát si denní a týdenní úkoly na zabití žoldáků. Pak je nemusíš zabít, ale tím, že se Ti přidá jako úkol, Ti automaticky skočí do žebříčku.
Ahoj, “začal” jsem hrát tuto hru a mám pořád problém pochopit jak funguje systém žoldáků… Baví mě je zabíjet, dostal jsem se až na špičku toho řetězce, ale problém je v tom, že ač je zabíjím pořád dokola nedaří se mi nikdy objevit všechny a zabít.. podařilo se mi zabít třeba 15 po sobě, ty bonusy jsem měl, jenže pak jsem se třeba teleportnul nebo mě zabili a žoldáci nikde, zase komplet všichni neobjevení a jedu znova.. Takže otázka: jak ten systém funguje? Chtěl bych docílit toho, abych měl všechny objevené a pozabíjené, jde toho vůbec docílit? Moc díky za odpověď.
@StriderCZ (27.04.2022 16:27): To já se klidně přehltit nechám, ale jak říkám, ta hra mi dost sedí a baví mě i ty generický úkoly a aktivity. Tak nějak se mi líbí, že je v tý hře pořád co dělat a užívat si ten svět.

Je teda pravda, že jsem žádný předchozí AC nehrál a ani Valhalla mě neláká. Takže nejsem přesycenej těma prvkama z předchozích her..

Jsem schopnej tu hru hrát celej večer tři hodiny v kuse bez toho, aniž bych se v ní nějak posunul. Paradoxně mě příběh a veškerý to scifi kolem toho zajímá z celý ty hry úplně nejmíň..
@veselykralicek (27.04.2022 15:53): Také mám ve hře cca 200 hodin a musim říct, že až na pár výjimek užitých. Hru mám tedy kompletně dohranou příběhově, DLC všechna a ve výsledku jidené co mi zbývá je kompletace vybavení a tak. Ale trošku jsem se přemluvil, že se pustím do dalšího dílu ale Valhalla mě ne a ne chytit...
@veselykralicek (27.04.2022 15:53): Souhlas. Hra má sice dost herní vaty, ale když se jí nenecháš přehltit a zvykneš si na to, že v téhle hře nemusíš spěchat, pak je to lábuž.
A starověké Řecko je Boží - na podzim jsem byl na skok v Athénách na zájezdu, to se pak prochází akropolí s úplně jinýma očima. .....
@StriderCZ (27.04.2022 10:40): Gratuluju, mám to dost podobně. Ve hře už mám přes 200 hodin a příběhově sem pořád ve čtvrté kapitole. Tak nějak mě strašně baví se tam ztrácet v dobývacích bitvách, vedlejších questech a celkově vedlejších aktivitách.

Ale už teď se těším, až to rozehraju znovu a udělám některé věci jinak. Jsem rád, že tam dali ten New Game +.:-)
Po několika letech a cca 300 hodinách dohráno. Až je mi to skoro líto. Ale nevadí, rozjedu opět od začátku, ještě pomaleji... a opět za Kassandru. Z jejího malaká se mi podlamují kolena.
Charllize (14.12.2021 18:34): No, na Steame už je nové rozšírenie dostupné. Na Ubisoft Connect predpokladám tiež. A minimálne pri PC verzii sa Ubisoftu podarilo znovu vstúpiť do tej istej rieky. Pri spustení posledného festivalu pre Assassin's Creed: Valhalla veľa hráčov hlásilo problémy so zvukom. Takže v prípade Assassin's Creed: Odyssey to ešte vylepšili a zvukové súbory znefunkčnili, súdiac podľa sťažností na fórach.

Edit: Tak nie, ten patch súbory so zvukom rovno odstránil.
Po třech letech hra dostane free update s novou pribehovou linkou a novými lokacemi.

Tak nějak začínám tušit co mají na mysli s tím AC Infinite :)
Zdravim, potrebujem poradit ako sa dostať do skaza atlantidy dlc v deluxe edici Assassin's cread odyssey.
Tento týden se loví legendární zlatá loď Černý vítr (The Black Wind). Tak kdo chcete její motiv a ještě ho nemáte, můžete si aktivovat týdenní úkol na nástěnce a potopit ji.
Tento týden se loví legendární loď Salaminie (Salaminia), což je poslední (16.) loď z původního seznamu. Teď by se měly lodě objevovat zase od začátku.
Tento týden se loví legendární spartská loď Artemidion (Artemision).

Navíc už tak nějak začínají dávat dohromady ten přechod z Uplay Clienta na ten jejich Ubisoft Connect a jsou už opět k dispozici položky z obchodu přímo v Uplayi za ty Uplay body. Navíc se mi ve hře odemkly i nějaké odměny za splněné výzvy, i když samotné výzvy ještě zprovozněné nejsou.

Ale tak aspoň něco.

Jinak ve hře se objevila další bonusová položka a to motiv posádky Svobodní. Položka se tváří, že je dostupná z Ubisoft Obchodu, ale mám ji aktivovanou a platit ani aktivovat jsem si ji nemusel. Kdo ví, podle mě to tam přidali se zprovozněním toho novýho klienta.
@Wettek98 (01.12.2020 22:04): Tak dneska opravdu naskočila legendární pirátská loď Tartessos. opravdu doporučuju potopit. protože se třikrát v kolečku nevyskytla, řešilo se to i na oficiálním fóru. Tak pro jistotu, aby ji při dalším kolečku zase nevynechali.

Jinak jsem udělal seznam, co by se mělo kdy vyskytovat, tak si dohledej, co Ti chybí a případně si nastav budík.:-)

15. 12. Tartessos
29. 12. Delos (Délos)
12. 1. Palaityros
26. 1. Artemision (Artemidion)
9. 2. Piraeus
23. 2. Keto's Wrath (Ketin hněv)
9. 3. Lakedaimonia
23. 3. Salaminia
6. 4. The Black Wind (Černý vítr)
20. 4. The Tyrant (Krutovládce)
4. 5. Shadowed Nymph (Stínová nymfa)
18. 5. Hekate's Grace (Hekatina přízeň)
1. 6. Glory of the Law (Sláva zákona)
15. 6. Flying Ikaros (Létající Ikaros)
29. 6. Lakonia (Lakónie)
13. 7. Old Nereus (Starý Nereus)
27. 7. Tartessos ??

Pak by se to mělo zase opakovat.
Tak uvidíme, zítra by měla být k dispozici poslední týdenní loď, Tartessos. Ale jak jsem psal dřív, už ji třikrát vynechali.

Psal jsem na fórum ohledně těch výzev a odkázali mě na tenhle článek:

https://support.ubisoft.com/en-GB/Articl ... ssins-Creed-Odyssey/

Což nevím, docela mi chybí několik výzev, za které jsou ty Uplay Units, za které bych si mohl koupit další bonusy do hry a to mě docela štve..
@Wettek98 (17.11.2020 22:20): Tento týden se loví pirátská loď Starý Nereus (Old Nereus). Za 14 dní by se měla lovit poslední loď, která mi ještě chybí (Tartessos), ale kdo ví, poslední tři kola ji nějak vynechali a točili jen 15 lodí.
@veselykralicek (23.11.2020 00:21): Jasně, neni za co.
Také se toho upřimně celkem děsim: :/ ačkoliv jsem stihl Výzvy dokončit před Ubi Connect tak se bojim , jestli to jako nebylo nadarmo a bůh ví jestli se to opravdu vrátí nebo je to zase jenom Ubisoftí strategie… přijde mi, že člověk doma u Pc je kolikrát 10x více informovaný než Ubisoft podpora…
@Wettek98 (23.11.2020 00:02): Aha, díky.

Jsem rád, že to není jen u mě, i když jsem zkoušel přeinstalovat klienta i počítač. Bohužel nevím, jestli to teď hrát, když se mi nějaké výzvy třeba nesplní a dostal bych za ně body, které ale jinak nedostanu.:-(

Díky moc za rychlou odpověď.
@veselykralicek (23.11.2020 00:00): Ne... také mi všechno zmizelo... nemám k dispozici Rewards ani Výzvy... jediné, co zůstalo jsou úspěchy... psal jsem kvuli tomu na podporu Ubisoftu a řekli mi, že se to řeší, ale netuší, kdy to bude... :/
Ahoj, měl bych dotaz pro ty, kteří hrají na PC přes Ubisoft Clienta.

Máte k dispozici Výzvy a Odměny v tom klinetu? Popřípadě přímo ve hře? Protože já to k dispozici po tom, co se změnil klient z Uplay Club na Ubisoft Connect k dispozici nemám.:-(