Klasický slovičkáření, celým internetem media šíří informaci, že se dočkáme gameplay záběrů a místo toho dostaneme 60 sekund naleštěného traileru.. chápu že baitit předobjednávky se nějak musí...
Jezis, zase ty odusevnely zensky choraly jako hudebni podkres, z toho uz jsem na pul sestou.
Kousek záběrů tam bylo v tom rychlém traileru .. a pak chvíle povídání :)
Takže nebylo to úplně bez videa, ale mohlo toho být více :D
Mě taky Odyssey nepřišlo moc velké, na koni se šlo dostat z jedné provincie do druhé asi tak za dvě minuty.
@Charllize (07.05.2020 16:46): podle mě to bude srovnatelné s Odyssey, jen nečekám moře. Prostě námořní bitvy fungovat zákonitě moc nemůžou a voda tam tedy nebude hrát takový prim. Tak já bych řekl že to bude +/- stejné s pevninou v Odyssey a to zmenšení myslí z hlediska toho moře. Ale uvidíme.
Prozkoumávat v ní budeme moci nejen část Skandinávie, ale také Anglii, kde nebudou chybět čtyři království (Northumbria, East Anglia, Mercia a Wessex) ani velká města (Londýn, Winchester a York). Možná byste si řekli, že bude díky těmto místům překonána i velikost hry Assassin’s Creed Odyssey, ale opak je nakonec pravdou. Valhalla tak velkou hrou nebude, jak nyní potvrdil na twitteru přímo PR manažer pro Blízký východ. Menší velikost je dána hlavně zpětnou vazbou od fanoušků, kterým se velikost Odyssey zdála už příliš obrovská, což bylo i trochu ke škodě věci.
Ať je to, jak je to ... těším se na zítřejší Inside Xbox, kde se ukáže ingame Valhally :) štelujte internety na 17h :D
Snad za to neskončím v herním pekle, ale mě prostě baví v tom světě jen kydlit kultisty a žoldáky a dobývat provincie. :D Je pravda, že to vždycky zapnu na hoďku, dýl nedávám, ale docela se z tohoto důvodu těším na Valhallu, kde nevidím jediný důvod, proč by mělo cokoliv z toho chybět, ba co víc... nějaké dobývání by tentokrát mohlo být hnací silou celé hry.
@SilentWolf (02.05.2020 15:38): Vzhledem k tomu, jak mě DLC k Odyssey tak ubily že jsem je nudou ani nedohrál a musel zkouknout cutscény na youtube, tak jo, Valhalla určitě počká. Chudák Ubisoft, další zničená firma..
Přemýšlím, jestli nebude ve Valhalle možnost přidat se k Řádu Předků (Templářům), když i ve skutečnosti nakonec Angláni uzavírali s vikingy aliance a verbovali je jako placené korzáry. I Odyssey mělo víceméně více konců, tak bych se nedivil, kdyby tady šli zase kousek dál, když na tom dělalo i tolik studií.
ten pán Ishmael, co vedl tým co dělal Black Flag dělal i Origins a nyní připravuje i Valhallu. Ty jeho postavy jsou zrovna dost zajímavé a je na ně kladen důraz. Bayek zažíval taky zajímavé drama.
@Gordon (01.05.2020 11:47): V Origins štít byl, že jo, ale v Odyssey to vážně chybělo, ještě když jsme hráli za člověka vychovaného Sparťany, kde je štít pomalu tvým nejlepším přítelem a milencem zároveň.
@SilentWolf (01.05.2020 10:28): Dva štíty? Wakanda forever. :D Jinak z toho drona taky moc nadšený nejsem, Zaklínač bez toho fungoval, AC RPG by to taky zvládlo. Mě ale teď spíše irituje, že tam musí nacpat tu svojí mechaniku ochočování zvířat, což mi Ubi hry vždycky tak nějak kazilo.
Když multikulturní tým různých vyznání, sexuálních orientací a genderových identit může svoje multikulturní hodnoty přivést k životu, tak skutek utek. Ale celkem mi to nevadí, zrovna Ubisoftí hry jsem s češtinou hrál nerad, přišlo mi to kostrbatý. Jediný, co jsem si užil byl dabing prvního dílu, i proto se stal mým nejoblíbenějším:)
@Charllize (30.04.2020 21:34): Jako je to pochopitelné, překládat ty dnešní Ubi hry už asi není žádná prdel... Škoda no, člověk by řekl, že když v posledních letech Sony vydává česky všechno, Microsoft v podstatě též a Squeenix dokonce bude mít Avengers česky, tak že to pro češtiny vypadalo do budoucna nadějně. Asi ten český herní trh neroste moc rychle... Bohužel.
@Fritol (30.04.2020 21:29): Nevypada to, pusobi to dost oficialne ze UBI s cestinama konci.

Nic proti, ale je to tim ze tady u nas plno/vetsina lidi ceka na slevy a koupi za levno i z pofidernich zdroju, pak se jim cestina nevyplati delat. Preklad Skyrimu na PC stal Cenegu 1 milion korun. Co pak takovej asasin kterej je na tri platformy, ma milion DLC a patchu a jeste rok po vydani na ty cestine musi delat par lidi.
Na rozehrání Origins a Odyssey se moc těším, ale tohle mě teda zanechává těžce chladným.
A upřímně bych ty pohanské barbary spíše raději zabíjel než za ně hrál. :D
Hlavní hrdina se jmenuje Eivor (bude možné hrát za mužskou i ženskou verzi hlavního hrdiny)
Vývojáři chtějí, abyste si tentokrát hlavního hrdinu mohli sami vytvořit.
Hra se bude zaměřovat na budování vlastní vikinské osady. Do ní bude možné nabírat nové členy, vylepšovat obydlí a tak dále.
Představí Skandinávii, Norsko a Británii
V Anglii bude možné navštívit čtyři království - Wessex, Northumbria, East Anglia a Mercia. Z měst pak Londýn a Winchester
Bude možné se vracet do Norska, kde bude město Jórvík
Stejně jako v Odyssey nebudou chybět velké bitvy
Brnění bude možné upravovat (i vousy a tetování)
Havran bude zvířecím společníkem, bude mít spoustu nových schopností, jak prozkoumávat svět
Vrací se RPG elementy, jako je možnost rozhodování v rozhovorech, strom s dovednostmi a tak dále. V tomto bude Valhalla podobný předchozím dvěma dílům.
Ubisoft připravil řadu malých aktivit jako rybaření, lovení, různé hry spojené s popíjením alkoholu nebo říkáním básniček
V Odyssey bylo možné potkat různé postavy z mytologie, Valhalla v tomto bude pokračovat
Assassin’s Creed Valhalla bude zatím nejkrvavějším dílem. V soubojích bude možné usekávat části těla nepřátel.
Loď bude hlavně k rychle přepravě po vodě
Assassin‘s Creed Valhalla je hrou pro jednoho hráče, žádné online možnosti

Ok, tak multak nebude, fajn.

Ta Britanie potesila.

Lod bude k hlavne k rychle preprave po vode. Uff to se mi ulevilo ze to nebude po trave.

Jo a nebude to mit cesky titulky, aspon to ted tvrdi Conquest, ofiko distributor UBI u nas. A tyka se to obecne vsech UBI her.
Jo díky :) zase jsem o něco chytřejší.

Tak snad brzy i vydají nějaký gameplay trailer.
Trailer moc nezaujal, Ubisoft už udělal mnoho lepších. Téma mě taky moc nebere, seriál Vikingové mi to trochu znechutil :)
Trailer meh, já chci zpátky antiku :D Ale asi to bude zase klasická Ubisoftí fajn hra se všemi klady i zápory.

@Strady (30.04.2020 17:38): Věřím že zarytí fans by objednávali i po včerejším skromném odhalení názvu :)
Já opravdu nějaké věci nechápu. Trailer normál nic co vybočovalo, o hře neřeklo vůbec nic ale můžeš už přeobjednat.
Já jsem na jednu stranu rád že se vyplnily vykingské fejky v Unrealu, původně jsem tipoval totiž Řím, což by byl logický skok. Když si ale vzopmenu na ty příšerné bitvy v Odyssey, jsem rád že zkurví štítovou hradbu vikingům a né legie římanům. :) Origins jsem ovšem nehrál.
@Charllize (30.04.2020 17:15): Tak jako nejsem na to žádný odborník, ale pochybuju, že všichni měli dlouhé vlasy a plnovous. Stereotyp jak prase... ale tak chápu, že se to takhle líp prodá. Troška originality by mě však neurazila. Musím však ocenit, že aspoň nemají rohy. :)

@HELLER (30.04.2020 17:17): Konec roku. Tzn pokud to někdo chce předobjednávat na aktuální konzole, tak bych si to radši rozmyslel.
@Charllize (30.04.2020 16:58): Trailer nic moc, jak říkáš, působí genericky. Typický ubisoftí cinematic... Hrdina mi přijde nesympatický docela, ale tak pokud jde hrát i za ženu, tak to problém nebude. No jsem zvědavý na gameplay, snad se to zas někam posune znatelně.
@Zoltan (30.04.2020 11:34): to ano, ale na černou díru ve Fortnitu to nemá .. :D

Mno a osobně se na vikingské téma dost těším, snad nezklame. Přecijen více zeleně a i sníh by se mi fakt líbilo :)
Nijak zvlášť z toho nadšený nejsem, ale jsem rád, že to nebude zas nějaké nudné evropské město. Snad to bude co nejvíc na moři a měst tam bude minimum. Historicky by snad být neměly, ale tak kdoví jaké fantasy voloviny tam zas nacpou. :)
Egypt a Řecko mi dávali smysl, tohle mě teda neláká. Už Skellige v Zaklínačovi mě brzy omrzelo a gameplay těžko překoná Mount and Blade.
Já se na to hodně těším a to jsem byl ze spekulací o Vikinzích trochu zklamaný. Teď nechci nic jiného. :D
Včera oznámen nový AC Valhalla :) dneska od 17:00 world premiere trailer. Těším se !
měl bych dotaz když jsem si hru stáhl zapnul tak proběhla první cut scéna a potom hra spadla a když jsem to zkusil znovu zapnout spadla zase nevíte někdo co s tím?
@Nikdykde (15.04.2020 16:41): Právě že ne. U AC Origins vím, že to tak bylo, po několika měsících jsem si to pak za pár korun kupoval. Ale tady je vidět pouze Season Pass, DLC a ty jejich kredity... ale koukal jsem co ten Deluxe Pack obsahuje a nenašel jsem přímo ty Packy, co má obsahovat dokonce ani přímo ve hře ve Store za Helix kredity. Tak nevím.
Jenom můžou umřít naprosto zásadní postavy v příběhu, změnit se celé vyznění příběhu, dostat jiné konce, při ztrátě postavy zanikne možnost nejen s ní vést dialogy - ale nebude už zásadně ovlivňovat ani ostatní, změní se zásadně některé věci, ale jinak ty volby nic neovlivňují.
@Vinnie (19.01.2020 14:20): Dopad na hru to má nulovej, nemůžeš totiž sympatizovat přímo in-game, já nesympatizoval ani s jednou stranou, protože Sparta byla agresor a Athény mají své problémy.
Tak jsem hře dal třetí pokus :D Při prvních dvou mě hra nebavila a cca po 10 hodinách jsem hraní zanechal. Ale nějakým zázrakem mě teď hra dost chytla. Ale měl bych dotaz. Byli jste spíš na straně Athén nebo Sparty ? Já nevím furt na kterou stranu se přidat a neví někdo jaký to má dopad na hru ?