ty vole, rozdělit relativně krátké DLC na tři části, to je fakt gól , ještě teda, že v remastered edici mi to je docela jedno, ale i tak :D
@Fritol (30.09.2014 20:27): Jestli máš na mysli restartovat DLC, tak to nepremává. Ostatně to nepremává více lidem. Já to vyřešil, že jsem tu misi zkouknul na youtube a natruc zkrouhnul první části hodnocení.
@Mendoza (30.09.2014 17:34): Před tebou to dohrálo milion lidí a nemělo problém. Pokud mělo, tak to vyřešili. Navíc tyhle "zásadní bugy" se vyskytují u AC serie většinou v pirátských verzích.

Kdepak bude problém? :)
Hm, bug v šesté misi způsobující nemožnost dohrání - fuck off! A to jsem si celou dobu říkal, že takhle si představuji ideální DLC. No nic, tak ještě jednou - fuck off, nazdar, uninstall.
@Arcee (17.11.2013 16:48): Já bych řekl, že bug bude hlavně v tom, že máš warez verzi. ;) U těch jsou podobné problémy vcelku běžné, obzvlášť u Ubi her, které používají nějaké jejich spešl metody sejvování, čemuž cracklá verze nedělá dobře.
Týka se bug poškozující savy i těchto přídavků, nebo jen základní hry?
@Arcee (20.03.2013 11:25): Cover ale zároveň s popiskem skutečně změněn byl, stačí dát refresh F5tkou a uvidíš to. ;) Btw. s tím generálem/králem jsi mě dojal, název jsem samozřejmě četl a ještě ho doplnil o : a -čku. Washington zůstává i jako král vrchním velitelem ozbrojených sil něco jako general admiral Aladeen. Vzhledem k celkové strohosti popisu no big deal. Jinak od toho únorového se u každého editu píše kdo to editoval.
A kde je ten změněnej cover? Mohl by mi prosím ten co to schvaloval vysvětlit, proč tu změnu coveru zamítl? Jak součástí jedné editace? To to jako teď mám kvůli tomu coveru editovat znova? A jaký v tom bude rozdíl? Na logicky uvažujícího člověka je dneska fakt těžké narazit ...
Celá ta myšlenka o alternativní hystorii je švihlá a celkem zbytečná. Kdyby radši rozvinuly ten příběh z trojky.
Way to go! Neviditelnost! Šílenej Washington! Connor není Assassin! WTF? Může mi někdo říct, kde na tohle kdo přišel?
Takže připisuji další kousek na otestování až po vydání GOTY...