mam z toho pocit jak z Halo- strilecka pro decka. Quake 4 uz byl dospelejsi. Ale ty monstra sou povedene. Ale jesi je pravda jak sem nekde cetl ze tuto hru doporucuje americka armada, tak to je moc XDDD
@Van Burien (11.02.2014 07:25): Jaké nízké, 68 % je slušný nadprůměr a na víc hra opravdu nemá (problémů v ní není zase tak málo, nechutně rozmazanou grafikou počínaje a to říkám jako člověk, který si na grafiku příliš nepotrpí).
[přesunuto z komentářů]

Nechápu co proti tý hře máte, je fakt dobrá! Tak nízké hodnocení si teda nezaslouží!
@ViRus (15.02.2012 18:41): Timesplitters má vtipné gagy, které přebíjí primitivní leveldesign, Cold Winter má napínavý příběh, který přebíjí repetivní gameplay. Black má skvělou, předpočítanou destrukci prostředí a divokou akci, která přebíjí fakt, že je to vydřená záležitost, FPSka za každou cenu. Area 51 je střílečka laciná námětem a hlavně provedením, leveldesign je průměr a gameplay tak suprovej, poku ti stačí, že na tebe celou misi nabíhá jeden druh nepřítele. Zároveň ale Area 51 nemá ani jeden z výše zmíněných kladů...

Takže Virusi, už zase hájíš vyslovený odpad. :) Ale ty máš tendenci být na hry "hodný" a mě to imponuje, protože takových hráčů je málo.

@Jack_Dark (15.02.2012 18:47): Je to tak.
Tak tohle bylo opravdu weak. BlackSite: Area 51 je proti tomu zábavná hra a to se jedná o nedodělanou hru. Area 51 působí jak konzolová střílečka z roku 2001. Nedivím se, že to uvolnili zdarma, i tak to má jistě problém "prodat se" koncovému uživateli-hráči. Nemá to prostě vůbec šarm.
Vtipný ale je, že co toho "íťáka" ten farm boy utopil, za pár dní uhořel ve svym autě. Až nám tu budou pobíhat po ulici, tak tomu možná uvěřim :D
Jo, já vím, zapomněl jsem to tu napsat. Asi to funguje jen pro USA nebo co? A pro pořádek, nod32 taky nic nenahlásil!
PRIVATE MARTIN: Tohle bude asi příčina:

There's a US Air Force ad that plays when you boot up and when you quit the game.

V překladu: Při startu a ukončení hry je tam reklama na US Air Force.