APB: All Points Bulletin

APB: Reloaded

29.06.2010
03.06.2016
31.03.2017

free to play (dříve placená hra)

All Points Bulletin (zkráceně APB) je online městská akce od firmy Realtime Worlds. Hra se odehrává ve smyšleném světě nazvaném San Paro. Jádrem San Para je základní město, to se skládá ze tří částí- jedné společenské a dvou akčních. Ve společenské části si budete moci kupovat různé oblečení, výbavu a zbraně pro svou postavu. V akčních zónách probíhají tvrdé přestřelky mezi gangstery a policisty, oba tyto tábory budou ovládány samotnými online hráči.

Hlavním tahákem All Points Bulletin je velká dávka svobody. Budete si moci vytvořit svou vlastní postavu a následně ji upravovat v editoru - přidávat jí tetování a zvolit jí různé fyzické parametry. Pokud budete vůdcem gangu, budete mu moci zvolit vlastní logo a to si nechat následně vytetovat, či dát na trička. Upravit si budete moci také svoje vozidlo. Ve hře budete moci svou postavu také vylepšovat podle toho, na jaký typ zbraně se specializujete.

Hra v druhé polovině roku 2011 přešla na systém Free-to-play, přičemž název byl pozměněn na APB: Reloaded.

Dnes jsem to chtěl vyzkoušet. Čekalo mě vytvoření accountu, nepřeskočitelná dávka videí firem po spuštění, nechutně dlouhý loading, vytvoření postavy a následný nechtěný disconnect ze serveru - že prý jsem přihlášený dvakrát. Ze hry jsem neviděl ani ťuk. Něco mi říká, že tohle asi nebude moc vyladěná gameska.