Dnes jsem to chtěl vyzkoušet. Čekalo mě vytvoření accountu, nepřeskočitelná dávka videí firem po spuštění, nechutně dlouhý loading, vytvoření postavy a následný nechtěný disconnect ze serveru - že prý jsem přihlášený dvakrát. Ze hry jsem neviděl ani ťuk. Něco mi říká, že tohle asi nebude moc vyladěná gameska.
@h4nek (06.08.2013 13:58): Já MMO vůbec nehraju, tohle jsem jen zkoušel (a WoWko taky - tam mě odradil ten boj), ale já se znám - jsem rád, když dohraju nějakou delší hru, natož abych hrál donekonečna nějakou ftp.
@Walome (06.08.2013 08:02): "Akce, kterou přímo ovládáš a ne, že klikneš na včelu a pak minutu koukáš, jak tvůj avatar vedle ní máchá mečem a tím jí ubírá život."

Tj, taky se mi líbí ty akčnější MMOčka. Ale když tohle oznámili, přišlo mi to takový dost surový a nevkusný.. Jakože pobíháš s gangsterama a jenom se navzájem zabíjíte (já vím, ostatní hry jsou to samý, ale asi to zasazení do moderní doby..). Ale teď když to vyšlo mi to přijde docela fajn (na F2P rozhodně :D).

"A taky bylo pěkně hnusný, že kámoš si hraním "vyhrál" supr výbavu atd. a s přechodem na ftp to všem zkrouhli na nulu"

Lol, tak to už je docela hnus no, běžně dávaj vždy platícím hráčům výhody. Možná to bylo přechodem na jiného distributora. Každopádně bych do žádných měsíčních poplatků jen tak nešel.. A ty F2P jsou někdy taky zrádný.
@h4nek (05.08.2013 23:26): Jenže tehdá to byl ještě ten přelom, kdy se měsíční poplatky jakž takž držely. Spíš jde o to, že nechápu, že zrovna tahle hra šla tak do prdele - hrál jsem ji a přišla mi ok. Akce, kterou přímo ovládáš a ne, že klikneš na včelu a pak minutu koukáš, jak tvůj avatar vedle ní máchá mečem a tím jí ubírá život.
A taky bylo pěkně hnusný, že kámoš si hraním "vyhrál" supr výbavu atd. a s přechodem na ftp to všem zkrouhli na nulu a jeďte od znova, zmrdi... cože, že ste nám měsíce platily poplatek? To nás nezajímá!
Obe vypadali podobne. Tá stabilita je poslabšia, aj mne to občas vyhodí CTD.
Za hodinu hry mi to 2x spadlo, to není dobrá vizitka.

Hrál někdo verzi "před" a verzi "po"? ... mně ta free to play přijde hnusnější.
Si mohl zahrat tu betu, byla kazdou nedeli snad po dva mesice nebo tak.

Rekl bych, ze to nechaji pustene tak rok (bez udrzby) a potom to vypnou.
Já to hrál u známýho a nekoupil bych si to z principu (placená onlajnovka není pro mě), ale nepřišlo mi to špatný - ten systém misí je parádní (lepší než mulťák gta 4), je to docela akční, na onlajnovku technicky hodně vysoko a přijde mi, že to má koule.

Četl jsem na to milion názorů a divím se, že jsou na to tak negativní ohlasy - chudák kámoš, dal za to 12 stovek a obávám se, že si hry moc neužije :(

Jak dlouho myslíte, že hra bude funguvat??? Docela ho lituju, prachů moc nemá a vyplácnul litr za hru, jejíž budoucnost je ve hvězdách...
Vsichni se shodnou na tom, ze je to chujovina. Ani bych to nezkousel. Jinak pokud vim, tak Realtime Worlds se zaviraji, takze se nedivim, ze oficialni stranky nefungujou.
Hele neni trošku podezřelý, že oficiální stránky nefachaj?

Lze stáhnout nějaký trial/demo nebo jak se tomu u onlajnovek říká?
hej lidi to se za odehrany hodiny musi platit??? ne si to jen koupis zaregistrujes a hrajes.
Myslím, že stačí jen chvilku počkat, zrovna APB půjde nejspíš dost rychle dolu...
Pooky: O koupi zatím neuvažuji, něják mne to nenadchlo. Jinak, co se těch zahraničních shopů týče, tak už jsem ti sem dával link na britský game:-)
Já do toho asi dřív nebo pozdějc pudu. 50 hodin za 50 dolarů není vůbec špatná nabídka, a 9 dolarů měsíčně by mě taky neurvalo. A čím víc koukám na gameplay videa, tím víc mě to láká. Navíc mi teď nedávno jeden spolehlivý zdroj básnil, že je to fakt zábavný.

Ani nevím proč ale líbí se mi to. Ne tak moc, jako když jsem rovněž kdysi v roce 2005 nebo kdy koukal na první obrázky (tehdá to byla vůbec první next-gen hra, kterou jsem viděl), ale...už jenom ta tvorba postavy mě neskutečně rajcuje. Zároveň to ale vcelku slušně zavání failem. Asi se tomu vyhnu.
Co člověk, to chuť. U mě je a bylo APB očekávanou hrou už od roku 2006/7. kdy byla oznámena. Jen bych chtěl nějaký trial, nebo něco podobného na vyzkoušení chodu.
Pooky - Možná jo. Moc extra mi to teda graficky nepřišlo, ale jak říkám, nestojí to za ztrátu času. Člověk si může zahrát nové Unreal Tournamenty a dostane podobnou ale o mnoho kvalitnější hratelnost hratelnost a hlavně ho to bude bavit...
Marcusss: Je to HW náročný? Unesla by to gf8600gt (alespoň na medium detaily)?
Mám takový podezření, že tahle hra nedostane hodnocení hodně dlouho...