Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

AO Tennis 2

65
2 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > tenis *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
09.01.2020 PCPS4XOneSwitch
Vývojáři:
Big Ant Studios
Oficiální stránky:
https://www.bigant.com/all-game-list/ao-tennis-2/
AO Tennis 2 je další tenisová hra od vývojářů Big Ant Studios, kteří náplní tohoto dílu navazují na předchozí díl AO International Tennis, ale také přicházejí s některými vylepšeními. I v tomto díle čeká na hráče několik herních módů a samozřejmostí je i hra pro více hráčů, a to jak lokálně, tak online.

Na zájemce o hru pro jednoho hráče čeká kariérní mód, ve kterém si hráč může vybrat jednoho z přednastavených reálných tenistů anebo si může vytvořit tenistu vlastního. Hra nabízí spoustu možností, jak svého tenistu měnit, jako je různé nastavování vzhledu obličeje, tělesných proporcí nebo oblečení včetně tašky na sportovní vybavení. Stejně tak je možné změnit vzhled tenisové rakety. Hráč se svým tenistou má možnost odehrávat tréninky, díky kterým se dovednosti jeho svěřence postupně zlepšují. Samozřejmostí je i účast na různých turnajích a za vyhrané peníze si hráč může vylepšovat dovednosti či najímat personál, který se bude starat o jeho kondici a odpočinek.

Před zápasem je možné si zvolit, na jakém povrchu se bude hrát, což následně ovlivňuje i chování míčku na hřišti. Vývojáři také při vývoji brali v potaz u známých tenistů jejich reálné přednosti a slabiny na kurtu. I v tomto díle je možné při nejasných situacích povolat tzv. Jestřábí oko. Hra také nabízí statistiky zápasu během hraní, kdy například ukazuje rychlost podání, procentuální tip na vítěze či počet metrů, které tenisté urazili. Hráč má možnost se svým tenistou při zápasu reagovat na herní situace, a to buď radostně, nebo naštvaně, kdy tenista následně udělá odpovídající animaci.

Ani v tomto díle nechybí možnost si vytvářet známé tenisty, kteří ve hře chybějí od vývojářů, a stejně tak stadiony. Novinkou je pak mód, ve kterém si lze zahrát známé zápasy z historie.


Poslední diskuzní příspěvek

Já nevím, mi pořád přijde Virtua Tennis 3 těžce nepřekonaný, co se týká ovládání. Proč to ti vývojáři nevezmou, trochu neupraví a nepracují s tím?

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.