Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

AO International Tennis

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > tenis *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
04.04.2018 PS4
30.04.2018 XOne
08.05.2018 PC
Vývojáři:
Big Ant Studios
Oficiální stránky:
https://www.bigant.com/all-game-list/ao-in…
AO International Tennis je tenisová licencovaná hra ze světa Australian Open. Hráč má na výběr několik módů, ve kterém lze hru hrát. Tím prvním je kariéra, která je určená pro jednoho hráče a která umožňuje vytvoření úplně nového tenisty. Krom nastavování jeho pohlaví, jména, vzhledu (od obličeje přes tělesné proporce až po oblečení), je možné si za virtuální peníze, které má hráč od začátku k dispozici, nakoupit dovednosti. Mezi ně patří například síla podání, úderu a různé typy forehandů a backhandů. Poté si hráč v kalendáři vybírá turnaje, kterých se jeho tenista účastní, a snaží se probojovat se s ním co nejvýše v žebříčku.

Krom kariéry je možné hrát hru i více hráčích (lokálně či online), a to buď proti jinému hráči, nebo čtyřhru, kdy dva hráči hrají proti počítači, popřípadě čtyři hráči proti sobě. Hra také nabízí i volné zápasy pro jednoho hráče. Ve všech režimech si lze nastavit, na jakém povrchu bude hráč hrát, délku zápasu, obtížnost a stadion. Krom tenistů vytvořených od tvůrců hry lze také stáhnout komunitou vytvořené tenisty a stejně tak stadiony.

V samotném zápase má hráč na výběr z několika typů úderů, určení jeho síly a také v případě nejasných situací využití tzv. Jestřábího oka. Hráč má možnost se podívat i na opakované záběry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.