Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@leebigh (03.07.2016 21:47): Vypadá to dobře, kupodivu ovládání toho panďuláka/velitele mi nepřišlo moc špatné. Musí se vyhýbat věžičkám, ale stále být po ruce svému konvoji a během toho sbírat shozené "zásoby" a léčit a chránit. Na kliknutí se ubere daným směrem takže se mi tedy občas stalo, že musel odejít daleko a ztratil jsem přehled o tom, co se děje konvoji, nebo jsem se uklikl a tydýt zmigal zbytečně daleko nebo nějak zbytečně obcházel budovy a nestačil tak zasáhnout, ale kupodivu jsem ho vždycky měl, kde jsem ho potřeboval mít. V té 11. misi jsem končil právě proto, že věžičky byly docela silné, ze začátku není nikd moc peněz, takže si nelze nabrat silné jednotky a když už najedu k té znovuoživovací věži ,tak stačí oživit vše v okolí, co jsem zničil a to už nestíhám ubránit jinak, než spotřebováním všech zásob léčení, kamufláží a "mlh". To oživování mi už přišlo zbytečně náročné, jakoby nestačily věže z předchozí mise, které přinutily konvoj útočit na svého velitele, takže jsem se musel stále držet opodál a nebo se v jejich zájmu nechávat kuchat vlastními jednotkami.

Ale je fat, že jsem občas ztratil přehled o kurzoru myši, takže jsem někdy nevěděl, kam velitele posílám. I tak to ale nebylo špatné. Na nějaké to casual klikání to jen je ke konci trochu příliš složité a čas a nervy ubírající, bez čehož se dokážu obejít :)
@MartinezZ (komentář): Co si pamatuji, tak jsem to jenom zkoušel na PC. Tam je to obtížnější, navigovat toho pajduláka. Ale i na Androidu bez něj jsem dopadl podobně jako Ty, taky zásekem, dokonce myslím i dříve než u Tebe.
Přitom ta hra má pro mě přitažlivý vizuál i atmosféru.
Hmm, docela by mě zajímalo, jaké jsou důvody proč je Anomaly hodnocené tak špatně. Mě se celkem líbilo a z Doomova komentáře žádné značné zápory nevyplývají.
Kdyby měl někdo zájem o výměnu, tak mám klíč na Steam pro World of Goo, Anomaly, Osmos, a EDGE. Případně převod nějaké částky na účet dle domluvy.