Amnesia: Memories

@Fatality (23.02.2016 10:46): https://36.media.tumblr.com/123db4ac27bf ... nAEyr1rwxgxz_540.png

Mě je jasné, že pro všechny to není. Nenutím tě to hrát. :D Jen jsem chtěla zdůraznit, že to zdaleka nebylo tak hrozné jak jsem se obávala. AKA není to genderově opačná harémová VN, kde je příběh/cíl dostat někoho (nebo nejlépe všechny) do postele. Tahle hra má fakt dobrý příběh (řekla bych, že hlavním cílem je celou hru vůbec přežít do konce, což je třeba v Joker Worldu bez návodu prakticky nemožné). Prostě mi přijde docela škoda to hned odsoudit jako pouhé "fuj, pro holky, nejsem gay, ble". Stojím si za názorem, že i některým (ano, ne všem) hetero džentlmenům by se to mohlo líbit taky. Já bych si třeba taky zahrála normální VN pro pánské publikum, pokud by měla fakt dobrý příběh. V tom případě by mi ani svádění prsatých slečen nevadilo. :)

@7c (23.02.2016 00:14): No, čekám až se na Steam dostane třeba takové DRAMAtical Murder :DDD
@Starletka (22.02.2016 22:05): No, Otome/Yaoi hry jsou tu už "pár" let, a i "reverse harem" mi přijde výrazně zábavnější než "standardní" varianta, na druhou stranu, nejdůležitější je samozřejmě kvalita (pokud tedy nejde o nějakou "hardcore" hráčku - no a vlastně i o to, že zas tolik možností/her tu není).

@Bodkin (22.02.2016 20:12): Hmm, vlastně "každý zboží má svýho kupce" .-)
@Starletka (22.02.2016 22:05): Špatné to jistě nebude, jen těch VN je strašně velké množství...

Zde je myslím velkou výhodou, že to je na steamu, jinak by si dotyčný spíše zahrál něco s opačným pohlavím :).
Hej jako nevím, ale když si přečtete i reviews na Steamu tak je tam spousta komentů typu "I'm a 100% straight guy, but I enjoyed this game.", takže si asi zas až tak moc nevymýšlím.
¯_(ツ)_/¯
Datingová vizuální novela by předně měla být (jsme ve 21. století :O ) genderově neutrální a tedy všichni protagonisté by měli být, jako v Undertale nebo nově v Zeldě, bezpohlavní!
Týý jo milion konců za 26 hodin. To rozhodně není špatný výkon! A rozepsala jsi se ve velkém. Čtyři odstavce... to je od tebe moc infa naráz :D
Po visuálně-technické stránce zřejmě zatím nejlepší počin/port (na stupnici mého osobního vkusu dosahuje prakticky 100% shody). Že by se po letech mainstream konečně dotáhl na "underground"?