Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Upřímně čekal bych více zbraní. Od cca 40% hry máte už ty samé a to je nuda. Mlátička dobrá, ale určitě bych tomu nevěnoval 6 a více hodin.
Ale tedy musím říct, že mít nastaveno "shadow quality" na cokoliv vyššího než medium mi do hry vůbec nesedí. High/Epic nastavení totiž do hry přidávají jakýsi zesvětlující "Bloom" efekt či co a strašně se to bije s celkovou retro stylizací a navíc to rapidně zesvětluje celkový vizuál. Při nastavení Medium to rázem působí jako hezký temný Hexen 2 a zároveň zůstávají celkem pěkné dynamické stíny a odlesky.
Zbytek může být klidně nastaven na "Epic", nepřijde mi tam valný rozdíl oproti "Low", nicméně pro milovníky retro vizuálu je tu ještě možnost si snížit Resolution Scale (prostě to uměle rozmaže textury v dálce), pokud si chcete kór vychutnat ten Quakovský/Hexen 2 pocit :).
Graficky je to rozporuplné (skutečně nechápu potřebu uměle vyrábět něco, co vypadá hůře, než by vypadat mohlo, hry, na které se studio odkazuje, byly ve své době grafická špička) a díky mixu přístupů se na to nedívá zrovna nejlépe.

Prvních šest epizod má kolísavou kvalitu (od výborných přes slušné až po nic moc) a za ten koncentrovaný hnůj, který předvedli v poslední epizodě (graficky doslova, ale design s tím jde ruku v ruce), by si zasloužili nějakou speciální cenu, to bylo skutečně na úrovni nejhorších ruských no name věcí, co jsem kdy hrál.
Udolal jsem prvního bosáka bez použití duchovního steroidu. Musím se pochválit :)
Takže, jestli jsem to dobře pochopil, tak Painkiller, Quake a Heretic si dali perverzní "trojku" a v důsledku toho byl splozen Amid evil? Tohle dětatko mě bude bavit. Muahaha!!