Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

AirMech

AirMech: Arena, AirMech Strike

12.02.2012
30.07.2014
05.05.2015
12.05.2015
30.03.2018
kompatibilní
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

AirMech je free-to-play online realtime akční strategie, kde hlavním úkolem je zničit soupeřovu pevnost a ubránit tu svoji. Hráč ovládá jedinou jednotku, obřího létajícího robota AirMecha, s jehož pomocí nejenom bojuje se svými protivníky, ale také ovládá výrobu a transport dalších jednotek, které mu pomáhají v boji. Pro výrobu je potřeba mít dostatek kreditů produkovaných v pevnostech. Jejich produkci, je možné zvýšit postavením speciálních jednotek.

AirMechů je k dispozici více, každý má své statistiky, které je možné vylepšovat výběrem pilotů, a upgradem částí AirMecha. Nové upgrady lze odemykat s pomocí herní měny "kudos", kterou hráč získává po každém dokončení souboje. Kromě toho lze nakupovat některé části a kosmetické úpravy za reálné peníze.

Hra má několik módů, pro začátečníky je k dispozici sólo mód, kde hrajete proti počítači a to i ve variantách 2v2, 3v3, 1v2 nebo 2v3, kde zbytek spoluhráčů a protivníků tvoří počítač. Dále je k dispozici co-op mód, kdy ve více hráčích hrajete proti počítači. Hlavním módem je samozřejmě PvP, kde se na různých mapách utkávají hráči proti sobě. Kromě toho jsou k dispozici i další známé multiplayerové varianty jako Capture the Flag, Survival a Challenges.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.