@Fingon (13.04.2019 20:55): Tím myslím interakce, pohyb. Je to strašně zdlouhavé. První díl jsem vypnul po pár minutách. Bylo to zajímavé, ale zdlouhavé vše. Dvojku sem tam zapnu na pár minut. Musí mě to uchvátit.

Simon the Sorcerer zkoušel jsem, ale tam mám pocit je britský humor ne ? Hrál jsem tu s CZ dabingem, ale kvůli ovládání jsem to nevydržel. A starší díly sice fajn, ale něco mi tam taky vadilo. Musí to být plynulé
@FildasCZ (13.04.2019 19:35): tím déle myslíš, že ti Broken Sword zabral delší dobu, než A Vampyre Story, nebo že jsi Broken Sword hrál dřív? To já samozřejmě taky, měl jsem jedničku i dvojku z Levelu.

Jinak pokud se chceš zasmát, spíš sáhni po sériích Monkey Island nebo Simon the Sorcerer. A nebo Discworldy, ty mě bavily asi nejvíc, jinak ty humorné adventury moc nevyhledávám.
Mno, tak prvni zakys uspesne prekonan - rozjeti steam verze na Windows 8, kdy se bez jakekoli upravy rozjela pouze nahravaci obrazovka, hlavni menu a video bez obrazu. Bylo potreba nainstalovat directX verzi ve slozce se hrou, pak uz to slapalo v pohode. Takhle uzvanenou dvojici (hrdinka + sidekick) jsem uz dlouho nezaznamenal:-)
@FildasCZ (26.08.2015 07:53): Běž se podívat do knihovny, Levely tam většinou mívají.

Já v jedné dokonce nedávno koupil 34 starých Levelů včetně dvd příloh. A dohromady mě to stálo 34 Kč :-)

Pokud počkáš, tak až u nás příští rok vyřadí ročník 2011, tak ti Level s Vampyre story prodám...za kilo.
Hoy nemá někdo češtinu ? Vyměnil jsem to za nějakou hru ted to mám na steamu a dočetl jsem se, že jsou i cz titulky, ale nechce se mi kvůli cz kupovat. Zkusil jsem googl, ale marně.