Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ghost Pirates of Vooju Island

55
2 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
19.02.2010 PC
Vývojáři:
Ghost Pirates of Vooju Island je humorná adventura ve stylu série Monkey Island. Jejími protagonisty jsou kněz Vooju Papa Doc, pirátka Jane Starling a obézní lodní kuchař Blue Belly. Všichni tři byli očarováni zlou královnou Zimbi. Ta je přeměnila v duchy. Být duchem je samozřejmě stav krajně nepříjemný, neboť možností, jak ovlivnit svět okolo sebe není moc. Naštěstí naší trojici zůstaly jisté magické dovednosti, a tak spolu mohou navzájem komunikovat na dálku a radit se, co a jak. Během hry se postupně střídáte v hraní za každý charakter. Pasáže nejsou příliš dlouhé, v inventáři je vždy jen pár předmětů a když si i tak nevíte rady, je tu klávesa TAB, která vám ukáže všechny předměty na scéně. Hra je tudíž snadná a dostupná i svátečním hráčům adventur.

Grafické zpracování je stylem velmi podobné vývojářské prvotině A Vampyre Story. Můžete se těšit na detailní kreslená pozadí. Pozadu nezůstává ani hudba v pirátském humorném duchu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.