Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A Juggler's Tale

79
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

"Ladies and Gentlemen! Come in, come in!
In the mood for a story, are we?"


A Juggler's Tale prostřednictvím loutkáře Jacka vypráví středověkou pohádku o dřevěné marionetě Abby, která byla proti své vůli držena v malém cirkusu, z něhož se jí v nestřeženém okamžiku podaří uprchnout. Loutka na chvíli zažívá pocit svobody, ale brzy je jasné, že se vydává nebezpečného světa zpustošeného válkou, s všudypřítomnými pronásledovateli za zády. Dosud nepoznaný pohádkový svět dává Abby zažít setkání s řadou lidí a stvoření a konfrontuje ji s nebezpečími, jaká dosud nezažila. Najde loutka s vaší pomocí způsob, jak se skutečně osvobodit?

A Jugger's Tale je 3D sidescroller ve stylu Unravel, v němž řídíte loutku ovládanou tenkými provázky z horní části obrazovky. Provést ji tak musíte do bezpečí přes překážky, kde vám právě způsob vedení Abby předkládá celou řadu hádanek a výzev. Hru doprovází hlas vypravěče Jacka, který postupně odkrývá celý příběh s nečekaným zvratem na samotném konci a pohádkovou atmosféru podporuje originální středověký soundtrack.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.