Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A Bug's Life

Život brouka

64
15 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.11.1998 PCPS1
30.04.1999 N64
07.07.2010 PS3
27.07.2010 PSP
29.08.2012 Vita
Vývojáři:
, (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.psygnosis.org/games/abugslife
A Bug's Life je další z celé řady Walt Disney her čerpající hlavně z původní filmové animované předlohy, kterou si můžete připomenout v krátkých scénkách mezi jednotlivými misemi.

Těch si projdete v roli hlavního hrdiny filmu, mravence Flika, slušnou patnáctku. Každý třetí level je navíc obohacen o odolnějšího bosse, na kterého musíte jít povětšinou logicky.

Bonusovým materiálem se taky nešetřilo a odemykat si ho můžete za sbírání semínek či složení svého jména. Pokud by se stalo, že byste se ve vysoké trávě přece jen ztratili, můžete využít nápovědu teleskopu či směrových tabulkových šipek, které vás dovedou do cíle daného levelu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Řekl bych, že tato hra vyšla hlavně na Playstation a pak (aby se neřeklo) také na PC. Pamatuji si, jak jsem jí (tak 10 let zpátky) hrál. Nebylo to vyloženě špatné, jen pomalé a lineární. Musel jsem udělat to a to, často v dost otravném stylu. Film jsem tenkrát (ani nyní) neviděl.

Nic moc víc co by se dalo napsat. Zapomenutý kousek, snad i právem.
+5