@Toaleťák (21.08.2017 12:57): Ukládání právě nepočítám, tohle se stává u spousty her a je to jen takové lehké pozastavení. Bohužel mně se to stávalo často během akce, když střílím. Ono, kdybych nehrál na střední obtížnost, tak tyhle věci klidně můžou způsobit i nutnost znovu nahrát checkpoint.

Ale mně to hra dělá i v základním režimu při 30 fps, akorát to není tak citelné a časté. Ono to může na různých hardwarech jet jinak ta hra a mně to možná dělá o něco větší problémy.

Ale při ukládání to bylo spíše tak na půl vteřiny. Dvě vteřiny už by bylo hodně :-)
Aha, no mě se hra zpomalovala ,jak říkáš i ty, dejme tomu na vteřinu až dvě, vždy když savovala checkpoint. Čili to ale bylo v trochu větším intervalu, než minuta. Tak jsem zkoumal proč a přišel jsem na to, že ukládání probíhá nejspíše v hlavním vlákně, což není divu, hra je z roku 2008 a navíc souborek s uloženou pozicí je dost zkompresován. Není to stejný důvod i u tebe?
Jako ono to je 60 fps a fakt se to hraje jako 60 fps a jde to cítit. Ale mám tu trochu jiný problém. Hra se mi i v základu bez toho pravidelně zatrhává a vždy to tak na vteřinu zatrhává na 10 fps a pak se to vrací. Při 30 fps to není tak výrazné, ale při 60 fps je to mnohem znatelnější a taky se mi to děje častěji. Ta hra mě jako štve v tomhle. Kdyby to nedělalo, už dávno bych to dohrál, protože jinak by to běželo super a hra není zase tak špatná. To pravidelné zatrhávání je ale hnus. Jedno za pět minut bych to bral. Ale jak mi to dělá co půl minuty nebo minutu.
Jojo fakt to jede na 60 fps a také to i vypadá na 60 fps a hraje se to jako na 60 fps :-). Takže žádné strachy :-):-). No ono dokonce v defaultu tam je nastaveno 90 fps. Co mě ale dost štvalo, bylo to, že nešlo zvýšit hlasitost hudby na úkor sfx, protože ta tam nebyla vůbec špatná.
Můžeš natočit krátký video a hodit to na youtube? Všechny videa, který tam z týhle hry jsou a jsou údajně v 60 FPS vypadají na 30, tak se mi to moc nezdá.

Zažil jsem totiž u mnoha her, že sice počítadlo FPS ukazovalo nějakou hodnotu, ale obraz vypadal úplně jinak (napadá mě třeba Flatout UC, který při 60 FPS vypadal na 30). Tak se bojím, aby to nebyl i tento případ.
Tak ten program funguje a hra jede normálně 60 fps. Jede to v pohodě i na originálce, to jen, že se tam psalo, že je to zkoušené čistě na cracknuté verzi.

No, už je to hratelnější. Akorát ještě ta nutnost držení pravého tlačítka při míření, mě štve. U CoD a Battlefieldu to jde měnit v nastavení. Tady jsem tu možnost nenašel. A při kontaktních soubojích nevím, proč tam ještě musím zamířit kurzorem na nějaký kroužek. Akorát to zdržuje. Ale jinak v pohodě.
Tak to je pecka! To je pro mě důvod zahrát si to znovu (už asi podesátý). Škoda, že to přišlo až 7 let po vydání.
@Toaleťák (17.08.2017 21:51): Předpokládám, že to stačí zkopírovat do složky se hrou a spustit. Popřípadě ještě tam něco nastavit. Moc jsem to nestudoval, teď hraji Blacklist, ale pak to vyzkouším. Kdyby to jelo, tak budu rád.
@Paul (17.08.2017 17:42): Tak já to nějak dohraji, protože mám ve zvyku dohrávat vše rozehrané a nějak se s tím smířím, ale fakt se to hrozně seká. Věřím, že to opravit jde, ale ta hra nejspíš bude krátká, tak to zkusím překousnout. Přesto nechápu, jak si to mohli dovolit. Hrál jsem více her s lockem a žádná na tom nebyla jako tohle. No, možná The Crew se tomu blížil, ale ten šel hodit na 60, takže pohoda.

Prostě ten zážitek z akce, kde mám problémy zamířit, jde dost někam. No dojedu Blacklist a mezitím si tohle na chvíli vždy dám.
Ta hra jako v základu má lock na 30 fps a nejde to změnit? Vždyť se to seká jak prase. Jsou hry, které při 30 fps běží hladce, ale tato to rozhodně není. A to vážně nepatřím mezi ty nejnáročnější.

No jinak grafika na číču, ale akce poměrně fajn. Jen ten lock mě štve, protože se mi to furt seká a nepřijde mi to hratelné. Takové lehce trhané mi to přijde a hůře se zaměřuje. Dohrát ale už dohraju. Ale škoda no.
Sasakr: Potěšilo mne, že James Bond používá SE K800i (ačkoliv ji pak vyměnil za jiný SE). Já mám K790i. (Ačkoliv ve své době to byl velmi rozšířený model.)

Proč jsi nehrál na 4. obtížnost? Čím se vyznačuje?

A, prosím, [b]z[/b]hlédnout film.
Ten framelimiter na 30 je úplně na ho*no, není pořádně nic vidět :-(
@Jack_Dark (16.02.2012 22:23): Tak třeba nesouhlasím s tím, že pro ty co filmy viděli "bude zmaten jen z poskládání celé mozaiku příběhu"? Krycí systém též nebyl nejhorší, je fakt, že to nabíhání je průser, ale to je snad průser všude, kde je respawn. Kurňa stealth pasáže s Bondem Danielem Craigem...... kdo by to čekal :-D
@PRIVATE MARTIN (17.10.2011 16:14): Ad Xbox achievementy: On MS asi i vyžaduje přítomnost několika (u některých her je to i polovina) achievemntů, které získá i herní analfabet průchodem hrou. Samotný achievement za dokončení hry je ale fajn, i pro vývojáře (z tohohle pohledu se hodí i ten pro spuštění hry).
Achievementy za to, že niečo spravíš "nadštandardne dobre" beriem, ale aby som dostával achievementy za každú dohranú misiu (na xboxe mi príde, že ich dostávaš aj za spustenie hry), to mi príde trocha zbytočné.

Na druhej strane to ale človeka občas poteší, to musím uznať.
Náhodou, u spousty her jsou achievementy celkem smysluplné. Třeba "udělej tuhle misi za tolik a tolik minut." - To je taková dobrovolný výzva, sakra, vždyť spousta her má challenge mód jako druhý režim :D.

Zrovna ale u téhle hry ti mohou být achieveenty ukradené.
Já si musel crackovat spoustu originálek - např. Call of Juarez nebo Flatout, ale to bylo kvůli nějaký ty ochraně.
To bude něco s GfWL, tahle věc se neumí sama ani updatovat. Takže pokud to nemáš ze Steamu (ten to víceméně ošéfuje sám, tedy GfWL, samotnou hru patchuje GfWL klient a to taky stojí za ***, viz můj příspěvek níže), zkus aktualizovat ten. On "by si měl" taky stáhnout C++ knihovny od MS, další potenciální zdroj problémů...

Hell, ten crack stejně zní jako nejlepší volba :)
Tak som to nainštaloval a po spustení mi hra vyhodila chybu, ževraj chýba nejaká knižnica. Stačilo použiť crack a zrazu, ono to ide.

To už kde sme?
Ups, já zapomněl na schizofrenii MS služeb, logy a další blbosti jsou sice v GFWLive, ale updaty jsou v XLive (v %localappdata%\Microsoft ).

Pokud se někomu také automaticky nespouští aktualizace (respektive mě se spouští v samotné hře a holt se asi neprovede... wtf?), updaty jsou tady:
%localappdata%\Microsoft\XLive\Updates\blabla_nejaka_slozka_s_divnym_cislem
Status:
- 72 minut ve hře bez úspěšné aktualizace.
- Všechny na pohled užitečné topicy na forum.gamesforwindows.com (via Google) jsou přesměrovány na forum.xbox.com/gfw, kde je tak maximálně 100 generických topiců (dohromady).
- Na Steam fóru nic.
- Na Acti supportu je odpovídají "it should update itself automatically."
- Offline update nefunguje na Steam verzi.

A já začínám zelenat.

Paul: U mě to funguje stejně až na tu drobnost "update nainstaloval". Hra se vypne a hned zapne a jede se znova. Vědět tak alespoň kam se ten instalátor updatu stahuje (v Tempu systému není a v AppData GfW také ne).
Já jsem QoS stáhnul, zapnul, GFWL po mne chtělo klíč tak jsem ho zadal (super jak ho steam zobrazí), pak mi to řeklo že je potřeba update, ten se stáhnul, hra se vypla, update nainstaloval, hra se zapla, a bylo to.

S tímhle postupem se mi aktualizují všechny GFWL hry bez problému. Sice je GFWL totální sračka a chci aby jí MS abortnul, ale aspoň u mne funguje docela bezproblému.
Bond se podle GfW aktualizuje pomocí právě GfW (píše to aktualizace hry, nikoli klienta), ale po restartu hry jako by se nic nestalo.

To je pro MS/Acti takový problém poskytnout aktuální verzi hry i Steamu? On totiž offline patch není kompatibilní se Steam verzí hry.
Jak je to s bondem nevím, ale u B2 se mi začal aktualizovat sám(ve hře). A po šíleně dlouhé době co to vypadalo, že snad umřel, se i úspěšně updatoval.
Jak to aktualizovat před GfWL? V tom klientovi je jen předražený obchod a nic víc. Žádný správce her, klíčů atp.
To samé bioshock 2, člověk to musí aktualizovat přes GfWL. Modlit se, aby se to jednou tomu gfwl povedlo.
Jak tuhle hru aktualizuji? Steam podle všeho nemá aktuální verzi a GfWL klient donekonečna pořád stahuje a aktualizuje, ale ve výsledku nic neaktualizuje. A kdybych to chtěl hrát v offline módu, tak si stáhnu warez verzi, se kterou není tolik problémů :-(
Kdyby to bylo převlečený CoD, tak se to ještě dá. Ono je to ale i o dost horší než CoD.:)
Stojí to za 5 éček? Bonda já rád, ale bojím se, že jsem a příliš zmlasný PS2kovými Bondy a tohle nakonec bude jen převlečené CoD.
Pooky: Jo, na motorovém člunu po vodě to vypadá luxusně, ale na té velké lodi mi přijde tak akorát pěkná a to je v dnešní době už více her. Grafika tu má své lepší i horší stránky, ale celkově rozhodně není špatná.
Pivo: Tak nějak, nevím jestli jsem myslel přesně ono, ale asi je to nejblíž mému hledanému výrazu. Na druhou stranu, když se pořádně podíváme na video, přijde mi, že grafická stránka je víc než vymazlený (jen ty plastické obličeje). Každopádně část v autě a na lodi je perfektní, škoda jen, že neřídíme let padáku.
Tak grafika není nic hrozného, i když to není špička. Ale, že se Kubulovi nelíbí a považuje ji za hnusnou a odpudivou, mě nijak nepřekvapuje, protože u něho je známo, že má špatný vkus, co se týče estetické stránky :-)

A akce taky není špatná, nadesignování se mi taky líbilo, opravdu by to nemuselo být zase tak hrozné. A kratší herní doba mi moc nevadí, protože už na hry stejně není tolik času.

Pooky: Třeba jsi myslel "surově brutálně" a chtěl jsi to trošku "opepřit" zkomoleninou, tak jsi to tam plácnul. Taky to tak občas dělám.
Ale pokud nepoužiješ uvozovky, musíš počítat s chytači za slovo.
EDIT: DEMO gameplay - tak vypadá to dost dobře. To co se mi líbí je relativně ost hustá doprava, žádný usnadnění, pak dobře umístěná kamera (hlavně na lodi), chmaty a svým způsobem svižná akce a také grafická stránka (až na obličeje), naopak mě docela děsí až častý bulletin.
Jak to myslíš "dlouhý vývoj"? Vydání je za ani ne měsíc. Jinak o grafický stránce, aby tě potěšila si můžeš říct jedno "na poměry konzolí je dost dobrá" :)
V tom případě se Ti za svůj příspěvek omlouvám.

Jinak musím přiznat, že ten trailer na Blood Stone mě celkem vyděsil, zejméná tedy díky odpudivé grafické stránce (tu ale pravděpodobně čeká ještě dlouhý vývoj, takže se v tomhle ohledu asi není třeba ničeho obávat).
Kubulus: Nezkoumej každej plivanec. Jo, jde o překlep (nevím jak jsem to dostal do hlavy), nějak jsem si vsugeroval do hlavy tento pojem, bohužel nevím, jakým jsem to chtěl nahradit. Nejlepší, co bych tam teď doplnil, by bylo "chladnokrevně", ale ani toho jsem tam nechtěl. Vážně si na ono slovo nevzpomenu.
Pooky: 'surrealisticky brutálně' - doufám, že jde o překlep. Se surrealismem nemá Bond nic společného.
Já sem osobně rád, že "nový" Bond už žádná udělátka nemá. Naopak to působí až skutečně a surrealisticky brutálně (Casino Royale byla ale o dost lepší než Quantum of Solace, když už mluvíme u filmu). Čeho se nebojím bude jízdní model - mezi Forzou a Blurem, takže tady si snad nikdo stěžovat nebude, snad naopak. K tomu si vem, že nejen bude naservírováno auto, ale třeba i vodní skůtr, padák a snad i letadlo a jiné věci. Stealth stránka vypadá také skvěle a "cool" přestřelky vypadají vážně "cool" (nevím co proti čisté akci mají fanoušci bonda, koneckonců ve filmech bývalo většinou víc té čisté rambo akce, než nějakých plíživých akciček a že nekecám!) a souboje na blízko také. Jen se prostě bojím krátké hrací doby a že hra rychle přejde ve stereotyp (ocenil bych i non-action pasáže - například jak byli v Alpha Protocolu - čistě kecací), ale pokud tam naservírují nepřetržitou a různorodou akci, jak popisovali úvod v preview, tak se zřejmě nemusíme bát. Ale té hrací doby se prostě bojím, a docela se začínám bát i toho co si popsal (v gameplayích jsem naneštěstí viděl, kdy bond si v přestřelce doběhne holýma rukama k nepřiteli a za nepřetité palby do jeho hrudi si s nim hraje na Rockyho).
Pooky: Bourne byl ze zacatku zajimavy, jelikoz tam byl skvely a jednoduchy bojovy system, ktery byl asi nejbrutalnejsi, co sem kdy hral, jenze podkopalo si to nohy samo. Strileni bylo onicem vicemene a souboje tam byly neustale(nepratele obcas nabihali a automaticky si pak s nimi sel na pesti a neslo to zrusit, obcas te i druhy utocnik odrovnal,jelikoz ses nemohl branit) takze to ztrailo kouzlo + pribeh byl vypraven vazne dementne, jizda v aute byla jako arkada za 5% no hruza :( proto se bojim aby Bond taky nespadl prilis do tech souboju, pac novy Bond(Craig a CS) si uz nehraje s udelatky a uz tak casto nestrili ale vylamuje zuby :)
co bych dal za to aby to byla ciste hra, kde bys chodil s pistolkou, to mam nejradsi, skoda ze takova hra zadna neni :((
Ono je to defakto jedno, jestli si to zahraješ nebo ne, pohled na novou Bondovku ti to nezmění, protože z Quantumu nebudeš mít jak dobrý, tak ani špatný pocit. Všechno je to takový silný průměr, sice se to dobře hraje, ničím to ale neohromí.

Edit: DOUBLE-CLICK!
Ono je to defakto jedno, jestli si to zahraješ nebo ne, pohled na novou Bondovku ti to nezmění, protože z Quantumu nebudeš mít jak dobrý, tak ani špatný pocit. Všechno je taový silný průměr, sice se to dobře hraje, ničím to ale neohromí.
Já osobně bych možná zkusil i ten Quantum, ale nový Bond vypadá mnohem lákavěji a mohl by mě bavit až do konce.
Bourne ale přeci nedopadl tak špatně, ne? mě by docela potěšilo, kdyby udělali Bondovku ve stylu Alpha Protocol, ale o tom budu zřejmě jen snít. Celkově by to ale mohlo dost překvapit, jen se dost bojím herní doby - doufám v cca12h, ale myslím, že se sotva dočkám 5h.
taky se tesim, ale hodne se bojim a obavam, ze to zkonci podobne jako Bourne :(
Pooky: To není pravda, jen jsem se k ní ještě nedostal, už není tolik času;-)
Mě hlavně láká ta závodní stránka (přece jenom, tohle bizzare dost umí). Každopádně i pozemní nevypadá špatně (a to nepočítám ještě "vzdušnou" :)) Ten začátek po stylu filmů mě taky dost láká. A celkově jsem z téhle hry dost nadšený, snad víc, než kdyby šel do film. Bohužel si myslím, že mě to dost zklame.
Pooky: Vzbudilo to ve mně zájem a i to je v poslední době (vzhledem k tomu, jaké hry vycházejí) docela úspěch.
JE super po tak dlouhé době vydání znovu nainstalovat, tentokrát mě nemá co zklamat protože to už se tomu jednou povedlo, a hra se hned hraje líp, to samé wanted, momentální dvě hry co hraju
popkec: Mě dokonce ty preview tak zmagořili, že jsem se na to i celkem těšil. O to mě to víc bolelo :)
Doupeak: takový kecy máš u každý hry, když si teď vzpomenu na trailer z geforce musím se smát. ale musím se přiznat že mě to ze začátku taky zaujalo, preview vypadaly pěkně