Nevím, jestli náhodou tu poslední větu v popisku nechápu blbě, ale není to náhodou kravina? Bondovskou sérii napsal Ian Fleming.
Sakra, taková hromada nápadů (přestože mi Craig do Bondovek mírně řečeno nesedí tak přenesení dějů filmů do současnosti je skvělý nápad, Bond konečně opět používá udělátka jako multifunkční smartfone, hacking, otevírání sejfů, číselné kódy, pěstní souboje, nepovinné úkoly, vylepšování výbavy, výběr mezi autoheal a lékárničkama a další) a oni to celé zabijí podprůměrnými přestřelkami. Ale jak nejsem úplně skalní fanda Bonda, tak to rozhodně dohraju, na celé hře jde vidět, jak se borci ohromě snažili, ačkoli ve finále vznikl tak trochu kočkopes.
@pavouk2 (10.11.2012 19:07): Bondovskú atmosféru zase hra má, aj pár lepších nápadov jej nemožno uprieť ale v globále ide o zatiaľ najslabšieho Bonda na PC. Ale takto to dopadne, keď na ňom pracuje štúdio známe prevažne titulmi podľa filmov pre deti. :)
@M.a.t.t. (10.11.2012 14:43): Tak to je masakr. Jak mohli takhle nefunkční hru vůbec vydat. Navíc absence pořádnýho nastavení grafiky. Chci se rozhlídnout doleva a skoro to nejde a pak doprava a otočí se pohled o 180 stupnů a zaměřit někoho to skoro nejde:-) Chtěl jsem nějakou rychlou odreagovávčku. Postřílet pár bezmozků, ale z tohodle bych byl bezmozek spíš já:-D
Hrajete to někdo? Ovládání je nehratelný ta myš si dělá co chce nebo je to jen muj případ?
Kedy má vlastne výjsť to DLC Skyfall na PC? Dojmy asi radikálne nevylepší ale i tak... :)
Ale nemuselo by to být nutně špatné. Hrál jsem demo na Xboxu (pokud to teda bylo ono a ne nějakej jinej díl) a bylo to takový Call of Duty trochu jinak.