Na promítání dokumentu Constructing Phonopolis (12.5., Bio Oko) pravil Jakub Dvorský, že český dabing se začne dělat den po vydání a bude asi do měsíce. Kdo bude tím českým hlasem ale neprozradil. Že anglický hlas patří Joe Achesonovi, se asi ví (?).
Diskuze
@veselykralicek (27.05.2026 09:38): Je to tak, píšu to na konci komentáře, že si to dám s tím českym znovu. Však nás Brasilona informuje :)
Jelikož hry hned po vydání v podstatě nehraju a čekaní na další titul od Amanity bylo opravdu dlouhé, pustil jsem se do toho hned. Napodruhé počítám, že bude tak do dvou hodin hotovo. Opravdu to není moc dlouhé. Zhruba jako Happy Game bych řekl. Čekal jsem spíše něco jako Samorosta 3, ale bohužel.
Jelikož hry hned po vydání v podstatě nehraju a čekaní na další titul od Amanity bylo opravdu dlouhé, pustil jsem se do toho hned. Napodruhé počítám, že bude tak do dvou hodin hotovo. Opravdu to není moc dlouhé. Zhruba jako Happy Game bych řekl. Čekal jsem spíše něco jako Samorosta 3, ale bohužel.
@Jumas (27.05.2026 08:12): ale dohrál jsi to s anglickým dabingem a český pořád ještě není, že?
Já už mám teda doma Xzone verzi z předobjednávky, ale dám to až s CZ dabingem, až bude..
Já už mám teda doma Xzone verzi z předobjednávky, ale dám to až s CZ dabingem, až bude..
@Pluto (27.05.2026 00:30): Dobré vědět. Snad se brzy dočkáme něčeho dalšího a nebude to trvat takovou dobu.
@Jumas (komentář): Ale jo, Amanita na něčem dalším dělá. Kuba Dvorský to vloni zmínil v rozhovoru. Ale podrobnosti už si nepamatuju...
@Fritol (20.05.2026 16:46): zrovna u tohohle mi dává smysl Xzone edice, ale díky za tip.
Pokud plánujete kupovat, tak doporučuji přes stránky Amanity. Dostanete Steam klíč a Humble widget si bere tuším jen 10% z ceny. Sami psali, že je to nejlepší způsob jak je podpořit.
Dokument Constructing Phonopolis
@Brasikona (05.05.2026 02:12): To je mi jasné. Jen píšu svůj odhad. Asi si to nejdřív dám hned po vydání, a pak s českým dabingem budu vyzobávat zbytek ačívů :) Přece jen je to čtyři a půl roku od Happy Game, tak si musím tu Amanitu pořádně užít.
@Brasikona (05.05.2026 02:12): no, uvidíme. Já mám Xzone edici rovněž předobjednanou a na ten dabing si určitě počkám..
@Jumas (04.05.2026 15:18): Je to tak. Už to Amanita zveřejnila i jako příspěvek a láká na to právě i Xzone, což je více než rozumné. Přece jen dotazy na ten dabing padaly už v minulosti, tak ať se o tom pořádně ví. Co se týče délky, to nemohu sloužit.
@Brasikona (29.04.2026 21:06): Fakt? Chtěl jsem to rozehrát hned, když to mám na Xzone predobjednané, ale asi si počkám. Anebo si to zahraju 2x. Předpokládám, že to bude zase kratší hra třeba na čtyři hodiny komplet.
@Brasikona (29.04.2026 21:06): Super, těším se.:-)
A nedlouho po vydání bude i český dabing. Vypravěče už mají vývojáři vybraného.
20. května
Zitra demo!