Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Prosincová vytrvalostní soutěž - vyhodnocení

Po čtyřech disciplínách rozdělených do čtyř týdnů přichází vyhodnocení naší prosincové vytrvalostní soutěže a s ním zveřejnění 3 výherců originální hry dle vlastního výběru.

Poslední soutěžní týden byl ovlivněn hlavně větším množstvím volného času, díky čemuž se nám sešlo krásných 189 editací her, a tak můžeme říci, že jeho účel byl naplněn dokonale. Společně s týdnem komentářů ho tedy považujeme za nejpřínosnější. Alternativní názvy her i sekundární vývojářská studia byla doplňována v opravdu úctyhodných počtech a tyto dva nové prvky herních profilů dostaly pěkný impuls do začátku. Vyhodnocování, podobně jako u vývojářů, patřilo k těm jednodušším - už získaný počet bodů mnohé napověděl. Rozhodli jsme takhle:

1. místo2. místo3. místo4. místo5. místo
RonikNateLoganpestikDannyMarles
+5 bodů+4 body+3 body+2 body+1 bod

Umístěným gratulujeme (bonusové body jsou na cestě).

Vyhodnocení

Finální vyhodnocení tentokráte neleželo na našich bedrech (alespoň ne přímo), ale vzešlo z celkového počtu získaných bodů během jednotlivých týdnů. Jak se dalo předpokládat, rozhodovala hlavně aktivita ve více soutěžních týdnech a všichni ze tří našich vítězů jsou toho důkazem - jako jediní získali body ve třech ze čtyř soutěžních týdnů. A jsou to:

1. místo2. místo3. místo
DannyRonikNateLogan
12 bodů11 bodů9 bodů

Výhercům gratulujeme!

Výherci nechť mi DH poštou zašlou svou adresu a vybranou počítačovou hru v hodnotě do 1000 Kč. Stejně tak prosíme výherce jednotlivých kol o zaslání adresy, na kterou pošleme vedlejší ceny. Doufáme, že se vám soutěž líbila, i když se odehrávala v poněkud rušném předvánočním období. I nadále se budeme snažit, aby se na databázi neustále něco dělo a ti nejaktivnější uživatelé byli i v budoucnu odměněni.


Diskuze ke článku

Tak gratuluju ostatním vítězům :) A co jste si vzali za hru? Já Mass Effect, snad to bude stát za to :)
Taky blahopřeju výtězům.
To Nate a Danny: O to víc ta výhra potěší, když to není samozřejmost :-)
Díky za gratulace a zároveň gratuluji i ostatním oceněným. Tohle je poprvé, co jsem vyhrál něco tak hodnotného, i když dá se tomu stále říkat výhra, když si to člověk odpracuje?! :-D
Taky gratuluju všem.... NateLogan: Předej body mě, hehe.:-))))))))
Taktéž, gratulace ostatním vítězům, ostatním zúčastněným, autorům databáze atd. Jenom otázečka: Co tam sakra dělám, já nikdy nic v životě nevyhrál :D