Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Databáze her na Facebooku

Tak už i Databáze her podlehla a umístila svou stránku na největší komunitní službu na světě.

Kromě herních skupin na Steamu, xFire a hudební grupě na Last.fm už se tedy můžete setkat s ostatními uživateli databáze i na Facebooku - ten nabízí ze všech zmíněných asi nejvíce "komunitních" funkcí, mezi které patří například vložená diskuze, integrovaný RSS kanál či snadné sdílení novinek a fotek se svými přáteli. Uvítáme každého nového fanouška!


Diskuze ke článku

V podstatě to slouží hlavně ke dvěma věcem: k in-game komunikaci s tvými přáteli (přičemž ty hraješ třeba CoD 4 a kámoš něco jiného a ve hře ti vyskočí takové čupr okýnko na chatování) a k počítání toho, kolik hodin propaříš, VIZ TŘEBA http://profile.xfire.com/raptorm60 :o)
Imho je cestina na facebooku zvladnuta celkem slusne, nevim proc bych si ji mel prepinat :) Obcas nekde zaskripe sklonovani, ale to je tak vsecko... na YouTube mam inglis, wtz.. tam je cestina hrozna.
Pipboy spíš narážel na RSS, které ale máme teď pokažené my - není to chyba facebooku. :/
pipboy: Češtinu na facebooku si nechávají jenom následující typy lidí:
- neumí si nastavit nic jiného nebo neví, že to jde
- neumí žádný cizí jazyk
- uctívači sebemrskačství
:-)
Stačí se podívat na 5.díl 4.série IT Crowd a hned máte jasno o čem ten facebook je. :D
Jsem si kdysi pokladal stejnou otazku, tak jsem se proste zaregistroval a jal se zkoumat... Jsem registrovany pul roku a porad si nejsem jisty :)
Je to takove vseobecne na vsechno mozne, nerek bych ze nejaky konkretni duvod vynika nad ostatni, nebo ze kdyz ho v tom vidim ja, musi ho tam nekdo jiny videt taky...
Moc dobře to vysvětlit nejde. Můžeš si tam přidat všechny svoje známé do přátel a pak se jim koukat na fotky, které si nahrají, nebo si s nima psát :) Taky je tam spousta zbytečných aplikací, kdy po sobě třeba házíte polštáře nebo si pipláte štěňátko...
Můžete mi někdo vysvětlit, proč bych se měl registrovat na ten facebook? Na co mi to bude? Fakt vůbec nevím o co jde a wikipedie, ani nápověda na facebook mi moc nepomohla:(