Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Widgety pro váš web

Widgety jsou prostředek, jak na svých stránkách snadno a v krátkosti prezentovat svůj uživatelský profil z Databáze her a umožnit vašim návštěvníkům rychle zjistit základní data, které zde spravujete.

Na přání některých našich uživatel uvádíme do provozu první widget, který může zkrášlit vaše stránky. Další instrukce a kód pro zprovoznění najdete v uživatelské sekci pod volbou "widgety pro váš web".

Hlavní znak našich widgetů je jejich jednoduchá upravitelnost. Prozatím můžete modifikovat barevné schéma a počet záznamů u prvního "hodnotícího" widgetu, který zobrazuje vaše poslední a nejlépe hodnocené hry na databázi.

Ukázka výchozího barevného schématu + modifikací.

Do budoucna se plánuje ještě několik rozšíření widgetové sekce, volný XML výstup pro vlastní zpracování, uživatelský panel ve formě obrázku pro fóra a podobně. Databáze se do budoucna bude vyvíjet hlavně tímto "uživatelským" směrem.


Diskuze ke článku

< >
Udělal bych úpravu widgetu on-line (abych to mohl měnit v tom okénku a rovnou viděl výsledek) :)
Koukám, že každý dneska už aspoň trochu bloguje... jenom já nemam nic :-) (teda nepočítaje momentálně pozastavený Sharepoint Server -čekám na MSSQL08). Jen narychlo spíchnutou statistickou stránku.
Ja to vyresil tak, ze jsem si spocital kolik her ma 100/95 a pdole toho jsem to uriznul no :)
http://pipboy.bloguje.cz .. ale uz se mi tam tyhle kraviny tak hezky nevejdou, buud muset pouvazovat jiny design
Jo to je problém. Ale pokud nemáš moc her s 90% tak když si to rozšíříš na 25 her tak by ti to mělo stačit.
Dobrý, ale má to jeden problém u top10. Když má člověk u moc her třeba 90%, tak se mu tam nevlezou všechny, ale budou tam jen ty první v abecedě, ale to neznamená, že jsou lepší než ty co se tam nevlezli. když by tam chtěl, ale určitou hru, která se mu zdá lepší, tak té druhé musí dát horší hodnocení, které si ale nezaslouží... Z takového důvodu by to možná chtělo něco kam by človék mohl zadat svých top10.
Ok ale ještě dvě varování: 1) Stránka byla vytvořena asi před hodinou a tak tam ještě nic není :D 2) Jak říkám. Přišel jsem na to před chvilkou a tak ten Widget nevypadá zrovna úžasně a budu ho určitě ještě hodně upravovat :) http://flexogames.bloguje.cz/
Klidně se pochlubte a nahoďte linky na vaše stránky, ať se na ty barevné modifikace podíváme...:)
No konečně jsem na to přišel. Je to prakticky stejné jako barvení nicku v Trackmanii .
montana: Ano, bude to lepší. Ještě se podívám na to kódování znaků, nějak ti to tam blbne...
Akorat ted jak na to koukam, tak by bylo dobry udelat i nejaky rozhrani pro nastaveni toho widgetu pro ty co vi o HTML uplny houno jako ja... nevim co a jak upravit, abyc vypadal jako ten tvuj tady, akorat misto cervene se svtele modrou...