Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Komentáře

« Novější Starší »

Fallout 3

  • PC 80
Musím říct, že mě osobně se Fallout 3 líbil. Post-nukleární atmosféra, která byla dokreslována hudbou odrážející krajinu, byla vystihnuta povedeně. Grafická stránka hry je také velice slušná. Je ovšem pravdou, že něco schází. Především nepříliš velký důvod procestovat celou mapu, nedostatek úkolů a těžký nadbytek zkušeností, který díky dosažení max. lvl 20 přijde v niveč.

Celkově jsem přesvědčen, že bez prvních dvou dílů, by se hra zdaleka nedostala tak velké pozornosti.

Pro: Vzhled, hudba, atmosféra

Proti: Krátkost, úrovňový strop

+16 +17 −1

Knights of Honor

  • PC 70
Rozhodně se mi nezdá, že by tahle hra byla nějak vyjímečná, popravdě takový [dh-hra]rome-total-war-[/dh-hra] mi přišel mnohem zajímavější a lépe zpracovaný. Není to sice uplně špatné, na ukrácení času stačí, ale dohrál jsem to 2x za tři dny. Rozhodně soubojová část pokulhává za výše zmíněnou hrou velice silně.

Přijde mi to jako pouhá kopie [dh-hra]medieval-total-war[/dh-hra], který vyšel dříve. Pokud však někdo sérii Total War nezná, pak si hru možná více užije.

Pro: strategická mapa, Bohemia

Proti: souboje

+2

Europa 1400: The Guild

  • PC 85
Opravdu zajímavá a poměrně chytlavá hra, pravda většinou jde stále o to samé, ale i přesto zábava na dlouhý čas. Pokud se někdo nudíte, pak doporučuju na ukrácení času :)

Pro: chytlavé, spousta možností

Proti: snad časem trochu omrzí

+5

Lineage II

  • PC 75
Musim rict, ze tuhle hru jsem hral pomerne dlouho. Vubec jsem nechapal jak se o tom mohli borci ve tride furt bavit, tak jsem to vyzkousel. No pak jsem je kritizovat prestal :) Opravdu nemuzu srovnat s ostatnimi MMORPG, protoze zadne jine jsem nehral, ale Lineage je pomerne slusne zpracovane. Samozrejme ze potencialni zabavnosti hry tohoto typu take zavisi na parte lidi se kteryma hrajete, takze nema cenu se moc hadat o tom, co je lepsi.
-4 +2 −6

Max Payne

  • PC 80

Pro: Rozhodně průkopnické použití "bullet time"

Proti: Slabší jedinci mohou mít po hraní neklidné spaní

-11 +3 −14

Star Wars: Knights of the Old Republic

  • PC 95
Opravdu, Hvězdné Války sem si vždy užil, ale nijak zvlášť nevyhledával, ovšem hra mě příjemně překvapila. Zpracování je bezesporu chytlavé a navšívíte během svého putování několik světů, takže o nudě nemůže být řeč. kdo by odolal světelnému meči a když si navíc můžete měnit jeho barvu dle libosti... zkrátka milovníci Hvězdných Válek si rozhodně přijdou na své a nejen oni.

Pro: Několik světů, dabing jiných ras, světelný meč

Proti: Chvíli trvá, než dostanete světelný meč, jinak nic příliš proti

+1 +3 −2

Gothic II

  • PC 95
Tato hra mě skutečně pohltila na několik desítek hodin. Rozličné úkoly, výtečná grafika a často několik cest ke splnění úkolu, tak bych ve zkratce popsal Gothic II. Ale to není vše. Hudební doprovod hodnotím také velice kladně + detailní zpracování (poklady v lese, měšce na střechách domů), rozhodně si své hodnocení zaslouží.

Pro: Grafika, zvuky, spousta detailů

Proti: Mno... kolonie bez skřetů je potom nuda ;)

+2 +5 −3

Fallout

  • PC 100
Tahle hra byla opravdu neskutecny narez ve sve dobe, kdo nedohral fallouta 3x a vic, tak jakoby nebyl. Vyvoj postavy je na slusne urovni, vsudepritomna zkaza, podmaniva hudba a spousta dialogu.

Pro: alien blaster, critical hity, hudba

Proti: -nic sem nenašel-

-2 +4 −6

Knights and Merchants: The Shattered Kingdom

  • PC 80
Ano, vskutku hra založená na legen....wait for it... dary Settlers II. Jenže hratelnost hry nedosahuje takových kvalit jako její vzor. Rozhodně mnou proklínané jsou jednotky a jejich dodržování formace ve které se právě nachází. Dále některé drobné "bugy" hru trochu posouvají níže. Po grafické stránce je hra velice detailní (kameník pohupující nožkou, kvičící prasátka :) Celkově ovšem jinak povedená nenároční zábava pro každého.

Pro: dabing, grafika

Proti: některé chybky, systém bojů nemusí vyhovovat každému

+9

The Settlers II: Veni, Vidi, Vici

  • PC 95
Sice již trošku starší kousek a mladší generaci nepříliš oku lahodící, ale přesto unikátní hra, průkopnická řekl bych. Grafika je i přesto však velmi milá a detailní (zvířátka, sledovací okýnka). Hledáte-li oddechovou hru, je toto přímo stvořeno pro vás.

Pro: Grafika, ovládání, zábava

Proti: -nic sem nenašel-

+3 +5 −2