Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Michal Chalupka • 24 let • student - ČZU: Fakulta životního prostředí • Bor (ČR - kraj Karlovarský)

Komentář

Přejít na komentáře

Air Conflicts: Secret Wars

  • PC 40
Herní výzva 7
Čím bych měl začít? No, prostě to vezmu hezky od začátku. Poprvé, když jsem tuto hru spouštěl, byl jsem celý očekávání, jestli to bude podobné, ne-li dokonce lepší než první díl, který jsem hrál před mnoha lety. Tvorba profilu OK, nic nového. Teď ještě jukneme do nastavení a jde se na věc.

Hrajeme za ženu, nu dobrá, já proti nim nic nemám. První mise, osaháme si ovládání a styl hry. Úkol mise velice jednoduchý a bez nápadu, celkově nudný. No, co se dá dělat, snad se to časem zlepší. Bohužel příliš se to nezměnilo, mise byly takové prázdné, nudné a stereotypní. Proč mám dělat zrovna tohle, vždyť tohle by zvládly pozemní jednotky.

Za každou splněnou misi dostávám ohodnocení v podobě hvězdiček, za které, když jich nasbírám určitý počet dostanu nový typ letadla. Ano jsou zde zajímavá letadla, jenomže jediný rozdíl, který mezi nimi je v počtu raket, bomb a barvy, protože se ovládají skoro stejně. No u arkády to zase tolik nevadí, jsou zde horší věci.

Příběh v této hře je docela zbytečný a sám o sobě je i celkem nezajímavý. Celý příběh je o tom, že se snažíme přežít válku a zjistit něco o svém otci. Mnohem lepší by bylo hrát za nějakého bezejmenného pilota, který by pouze plnil rozkazy.

No, ale abych hru pouze nekritizoval, tak musím říct, že letadla se ovládala opravdu jednoduše. Prostředí je rozmanité, a často se mění, a nachází se zde občas zajímavé oblasti.

Nevím, jestli je český dabing do této hry oficiální nebo vytvořený fanoušky, ale je naprosto otřesný, takže doporučuji nastavit anglický nebo jakýkoliv jiný.

Pro: ovládání letadel, veliké množství lokací

Proti: Nezábavné mise, příběh

+9