Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
35 let / ČR - kraj Karlovarský

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2019

  1. "Lovec trofejí" Snad vyjde Death Stranding tenhle rok :) ……. takže už víme, že 8. listopadu …… tak snad to stihnu do konce roku dohrát :) Death Stranding

  2. "Čapkův odkaz" Detroit: Become Human V plusku zadara, takže jasná volba.

  3. "Herní kutil" No Man's Sky ……. po každym updatu tomu pár hodin věnuju a v srpnu vydané rozšíření "Beyond" mě opět donutí to zapnout a prolítat v tomhle vesmíru další hodiny.

  4. "S humorem jde všechno lépe" Quest for Glory I: So You Want To Be A Hero Nostalgie. Ale s úsměvem to hraju i po letech.

  5. "Adaptace" Mad Max Zadarmiko v PSPlus někdy v minulym roce. Chtěl sem ho zkusit, takže pokud mě necvrkne do joypadu něco jinýho, zajímavějšího, tak to s Maxem vyzobu. …….. no po pár hodinách, mě teda maxik moc nezaujal ….. taaakže este uvidim …...

  6. "Severní vítr" (komentář) Hitman Hitman (2016), kterej je v unorovym PSPlus zadarmiko. Stealthovky já taky rád.

  7. "Hra roku" Uncharted 2: Among Thieves Rest. Dlouho dlouho. Prej nejlepší díl z Uncharted série. Trojka byla moje první hra na PS3. A pecka. Na PS4 jsem pořídil remastrovanou kolekci a dohrál zatím první díl. Takže ted je čas konečně na ten letitej rest.

  8. "Hrátky s časem" Máte někdo tip?

  9. "Historie se opakuje" Kingdom Come: Deliverance To jsem samozřejme kupoval day one. Ihned rozehrál, ale po čase, hlavně kvůli bugum a nedodělkům, odložil. Ted jsem to zase rozehrál od začátku a musim říct, jsem pohlcen.

  10. "Barevný svět" Red Dead Redemption 2 …. Předobjednával a hrál hned vteřinu po pulnoci v den vydání. Miluju westerny, ale tenhle je zatraceně dlouhej. No snad to stihnu.


Profil

Hraju hry a nestydim se za to. :) V aktuální době nejvíce na PS4 a občasně na PC. První hry sem ochutnal na základce na kámošově pc, kdy jsme po škole hltali prvního Fallouta a postupně ochutnával všechny playstationy a pc zároveň. Xbox fanda nejsem a nikdy nejspíš nebudu. Moc času na hraní není, takže hraju fakt jen co mě hodně zaujme. Hraju nejvíce stealthovky (metal gear solid serie je moje absolutní láska), rpg (baldurs gate, tes, fallout, witcher....), survival craftovací hry (minecraft, 7dtd, ….) ale když čuchám zajímavej příběh, tak většinou neodolam, takže takovýty interaktivní filmy jako Heavy Rain, Until Dawn, Detroit: Become Human, Hidden Agenda, mam vždy na plánu. Příběh pánů Snakeů z MGS serie považuju zatim za to nejlepší, co jsem zatím hrál. V podstatě dam raději přednost příběhu než výhře v battle royalu. Neříkam, že fps žánr je mi cizí, ale není to moje favoritka. Moc dobře vím co je doom, quake a i že Half-Life 2 je celkem slušna sranda, ale nějak mě to střílení zas tak moc nebere. Ale nikdy neřikam nikdy a prostě a jednoduše hraju na co mam chuť. :)

V roce 2019 se poprvé učastním Herní výzvy a to hlavně z důvodů spojení s dobrou věcí, jež je přispívání nadaci Dobrý Anděl. To je opravdu parádní věc a pro mě taková přidaná hodnota tomu času, který hrám věnuju. ….. No snad bude dostatek času všechny ty kategorie splnit. :)

Hodnocení her které dohraju je víceméně dost jednoduché, protože hry které mne nebaví, prostě nedohraju a tudíž ani nehodnotim. Naopak, když mne hra baví a dohraju ji, tak bych ji téměř vždy hodnotil známkou nejvyšší, protože mne prostě bavila. :)