Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
35 let / ČR - kraj Karlovarský

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2019

  1. "Lovec trofejí" Kojima Productions Snad vyjde Death Stranding tenhle rok :)

  2. "Čapkův odkaz" The Talos Principle Mam moc rád logické hry a tohle vypadá zajimavě.

  3. "Herní kutil" Portal Knights Zadarmiko v lednovym PSPlus a v coopu docela ujde.

  4. "S humorem jde všechno lépe" Quest for Glory I: So You Want To Be A Hero Nostalgie. Ale s úsměvem to hraju i po letech.

  5. "Adaptace" Mad Max Zadarmiko v PSPlus někdy v minulym roce. Chtěl sem ho zkusit, takže pokud mě necvrkne do joypadu něco jinýho, zajímavějšího, tak to s Maxem vyzobu.

  6. "Severní vítr" Zatím nevim. Možná ten Hitman. Blood Money je prej dobrej díl a první a druhej mam už dávno dohranej.Ty mě vcelku bavily. Anebo nejnovější Hitman (2016), kterej je v unorovym PSPlus zadarmiko.

  7. "Hra roku" Uncharted 2: Among Thieves Rest. Dlouho dlouho. Prej nejlepší díl z Uncharted série. Trojka byla moje první hra na PS3. A pecka. Na PS4 jsem pořídil remastrovanou kolekci a dohrál zatím první díl. Takže ted je čas konečně na ten letitej rest.

  8. "Hrátky s časem" Máte někdo tip?

  9. "Historie se opakuje" Kingdom Come: Deliverance To jsem samozřejme kupoval day one. Ihned rozehrál, ale po čase, hlavně kvůli bugum a nedodělkům, odložil. Ted jsem to zase rozehrál od začátku a musim říct, jsem pohlcen.

  10. "Barevný svět"


Profil

Hraju hry a nestydim se za to.