Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
36 let / ČR - kraj Karlovarský

Momentálně rozehráno


Profil

Hraju hry a nestydim se za to. :) V aktuální době nejvíce na PS4 a občasně na PC. První hry sem ochutnal na základce na kámošově pc, kdy jsme po škole hltali prvního Fallouta a postupně ochutnával všechny playstationy a pc zároveň. Xbox fanda nejsem a nikdy nejspíš nebudu. Moc času na hraní není, takže hraju fakt jen co mě hodně zaujme. Hraju nejvíce stealthovky (metal gear solid serie je moje absolutní láska), rpg (baldurs gate, tes, fallout, witcher....), survival craftovací hry (minecraft, 7dtd, ….) ale když čuchám zajímavej příběh, tak většinou neodolam, takže takovýty interaktivní filmy jako Heavy Rain, Until Dawn, Detroit: Become Human, Hidden Agenda, mam vždy na plánu. Příběh pánů Snakeů z MGS serie považuju zatim za to nejlepší, co jsem zatím hrál. V podstatě dam raději přednost příběhu než výhře v battle royalu. Neříkam, že fps žánr je mi cizí, ale není to moje favoritka. Moc dobře vím co je doom, quake a i že Half-Life 2 je celkem slušna sranda, ale nějak mě to střílení zas tak moc nebere. Ale nikdy neřikam nikdy a prostě a jednoduše hraju na co mam chuť. :)

V roce 2019 se poprvé učastním Herní výzvy a to hlavně z důvodů spojení s dobrou věcí, jež je přispívání nadaci Dobrý Anděl. To je opravdu parádní věc a pro mě taková přidaná hodnota tomu času, který hrám věnuju. ….. No snad bude dostatek času všechny ty kategorie splnit. :)

Hodnocení her které dohraju je víceméně dost jednoduché, protože hry které mne nebaví, prostě nedohraju a tudíž ani nehodnotim. Naopak, když mne hra baví a dohraju ji, tak bych ji téměř vždy hodnotil známkou nejvyšší, protože mne prostě bavila. :)