Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zulu's Zoo

16.07.2009
65
19 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V Zulu's Zoo je hlavním cílem získání příspěvku 1 000 000 dolarů od státu vyhráním soutěže o nejlépe fungující Zoo. Dopomůžete tomu tím, že budete uklízet odpadky v různých pavilonech, kontrolovat zvířata, jestli jsou všechna a zda nemají hlad... Budete také muset dělat různé testy, abyste měli přístup do jiných pavilonů, takže se toho dozvíte mnohem více o zvířatech. Můžete si také zahrát čtyři různé hry (pexeso, hledání zvířat atp.). Celkem musíte uklidit šedesát pavilonů a výhru budete mít v kapse.

Celá interakce ve hře probíhá na víceméně 2D statické obrazovce (kamerou nelze nijak hýbat) pomocí kurzoru myši, ať už jde o krmení zvířat (přetahování správného typu jídla na zvířata na obrazovce), či o uklízení terária (přetahováním odpadků do koše).


Poslední diskuzní příspěvek

Ukrytí předmětů a zvířat mě tady fakt zklamalo. Je mnohem lepší dát na obrazovku hodně věcí,(např. Sprill) než měnit jejich barvu a stínování podle prostředí a dělat je nevýraznými.!!!.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Zulu's ZOO je milá oddychovka na jeden den. Hledání odpadků a zvířat se zdá být jednoduché, ale často jsem měla problémy je najít. Řekla bych, že kdyby byla některá Zoo takto zamořená odpadem a zvířata byla smíchána tímto způsobem, tak by dlouho nefungovala ;o) od toho je tady ale Zulu, aby jí dala do pořádku.

Měla jsem problémy s tím, že mi z nějakého důvodů blikala při hraní obrazovka, ale i tak jsem hru bez větších obtíží dohrála.

Minihry byly ze začátku jednoduché, ale poslední dvě jsem dokonce nebyla schopná vyřešit bez "špatných kliků".

Hudba, která celou hru doprovází je pěkná a neměla jsem potřebu ji vypínat i když se opakovala. Dle mého názoru by hra mohla bavit jak děti tak dospělé, kteří si chtějí na chvíli odpočinout od práce nebo nějaké střílečky.

Pro: dobrá hratelnost, jednoduchý příběh, snadné na pochopení, hudba

Proti: obtížnější minihry

+12
  • PC 70
Zulu's Zoo je parádní oddychovka, kterou jsem dohrál na jeden zátah a i když se činnosti, jako je sběr odpadků, fotografování zvířat či jejich krmení, ke konci hodně opakovaly, bavil jsem se celou dobu.

Dobře vyřešený je zde sytém nápovědy, kdy je pomocí hvězdiček zvýrazněn jeden z objektů, jenž mám najít, přičemž hvězdičky lze získat splněním zadaných úkolů nebo vyřešením miniher.

Najde se tu sice i pár chyb, jako jsou například špatné názvy některých zvířat, ale i tak jsem hru ve funkci ředitele nakonec zdárně dokončil a vyhrál pro svoji ZOO 1 000 000 dolarů.

Pro: parádní oddychovka, systém nápovědy, postupné povyšování Zulu

Proti: špatné názvy některých zvířat

+10
  • PC 75
Super oddechová hra na kterou jsem si vypěstoval návyk do doby jejího dohrání... Úkoly nejsou kdovíjak rozmanité a zřejmě by začaly po pár opakováních nudit, ještěže Zulu's Zoo nabízí pár miniher na odreagování od odreagovávací hry...

Pro: Grafika, Pěkný zvuk, Návyková hratelnost, Něco se dozvíte o zoologii...

Proti: Kratší než delší, Není moc rozmanité...

+6
  • PC 70
Na poměr českých casual her mě tahle logická hříčka příjemně pobavila a suprově jsem se u ní s přítelkyní odreagoval. Nápad rozhodně stojí za pozornost a zpracování také není nejhorší. Dokonce si můžete všimnout, že stereotyp ve hře trošku chybí. Na ty čtyři hodiny je to naprosto ideální hra, u které si odpočinete. Jediné co Vás možná bude bolet, budou oči, až budete do obrazovky čumět na pár centimetrů, abyste našli patřičný předmět. Ale o tom to právě je...

Pro: Originální logická hříčka.

Proti: Kolikrát pixel hunting na nejtěžší obtížnost.

+3