Yie Ar Kung-Fu

Oretachi Game Center Zoku Sono: Yie Ar Kung-Fu

Konami •  HanaHo Games (WMobile)
1985
22.04.1985
27.10.2005
08.01.2008
19.06.2013
17.09.2014
13.03.2019

Yie Ar Kung-Fu je arkádová bojovka vyvinutá a publikovaná Konami. Spolu s automatovou hrou Karate Champ z roku 1984, která byla vzorem pro Yie Ar Kung-Fu, je jednou z her, která vytvořila základ pro moderní bojové hry jeden na jednoho. Jedná o port původně automatové hry stejného jména pro osobní počítač MSX a NES, který se obsahově značně liší od originálu.

Ve hře ovládáte postavu jménem Lee, mistra bojových umění, který se chce zdokonalit a stát se velmistrem v Kung-Fu. Aby se mu to podařilo a stal se uznávaným a slavným, musí pomocí různých úderů a kopanců přemoct několik protivníků, kteří jsou většinou o mnoho statnější a ještě k tomu vyzbrojeni například klackem, řetězem či ohnivými koulemi.

• NES 85
  • Wii --
  • WiiU --
  • 3DS --
  • WMobile --
  • C16 --
  • BBCMicro --
Za mě rozhodně nejlepší kung fu hra člověk by řekl jak je to snadné jenomže s každým dalším a dalším protivníkem je téměř nemožné dojít do konce ale povedlo se hra je zajímavá vtom že občas i když se protivník přiblíží hodně blízko tak se občas stávalo že můj uder nezasáhl protivníka a šel mimo hodnotím na 87 procent konami mám rád a jejich hry jsou něčím jiné od ostatních