@Zoltan (05.01.2019 10:27): Byla jsem asi v půlce Sleeping Dogs když jsem rozehrála Yakuzu a tehdy se mi to celkem líbilo, ale když jsem se k tomu pak po Yakuze vrátila tak jsem to málem ani nedohrála jak mi to přišlo stupidní
Vyplatí se? Asi bych hodně srovnával se Sleeping Dogs, a ti nasadili laťku hodně vysoko...
Asi bez dobré angličtiny to nemá cenu, co? Nevím jestli mám pořídit na Humble Monthly
@Bodkin (02.09.2018 13:43): Počkej, jak si pletu jména? Začal v Dojima, do vězení dostal jejich poručíky a překazil jejich kšeft, na konci se k Dojima zas přidal, v jedničce je Dragon of Dojima. Chápu, že se tam musel kvůli jedničce vrátit, to je jasné, jen mi přijde divná cesta z bodu A do bodu B :)
@Ronik (02.09.2018 11:09): Aby ho z ní na začátku jedničky mohli zase vyhodit? A ne Dojima, to si pleteš ména. Ale dyť se to vysvětlí na konci jedničky Kiryu je kámoš s 2 nejmocnějšími lidmi z jejich klanu, samotný chairman je mu závázaný. A Je to stará garda, Honor > zisky.
Hele, až si zahraju další hry ze série, bude mi nějak víc dávat smysl, proč (spoilery z epilogu) Kiryovi dovolili přidat se zpátky k Dojima Family? S přimhouřenýma očima chápu, proč by se chtěl vrátit on, ale proč by ta rodina chtěla zpátky někoho, kdo ji v podstatě zničil nebo minimálně připravil o miliardové profity?
@Starletka (01.09.2018 19:12): oba bossové (u Majimy i Kyriua) po odehrání všech submisí jsou ti nejtěžší soupeři, sice jsem je porazil, ale je třeba znát trochu jejich strategii a využívat plnou heat gauge
Za Kiryuho už mám všechny substories, až na ten poslední, kde mě So Amon rozdrtil kanonem na jeden výstřel :DD Co to je prostě?
@jones1240 (28.08.2018 18:24): Jen abys nebyl zklamanej. Ja tusim nejakou certovinu co se tyce DQ XI. Uz ted dopredu vim ze to na mne bude moc casualni nejspis, ale snad to zaujme v jinem smeru. Sice tam bude Hard obtiznost, ale bude modifikovat i jine veci nez obtiznost souboju. Treba nepujdou pouzivat armory, nepujde nic nakupovat a tak podobne, coz se mi moc nelibi. Doufam aspon ze zapadni vydani bude mit komplet dabing, neco sem slysel ze ten odklad vydani oproti japonsku byl prave z duvodu dodatecneho dabingu. Kdyz jsi to hral byl tam vsude dabing?

Sorry za OT ale Jones to jeste nepridal, tak se holt musime domlouvat po ruznu:))
Bodkinův komentář nalákal, třeba to bude další japonská píčovina, kterou budu mít rád!
Dohráno. Za pouhých 62 hodin. Kdybych mohla ještě víc zvýšit hodnocení tak to udělám. Prakticky jedinou výtku mám k chybějícímu autosavu, protože ta poslední dvouhodinovka bez možnosti uložení, kde se mi to začalo brutálně sekat a jenom jsem čekala, až mi to spadne a budu to celé muset hrát znovu, byla opravdu krušná :D Ale jinak to bylo fakt naprosto skvělé. A teď zkusím ještě dojet všechny sidestories.
Gratuluji, Yakuzo, řadíš se do velmi krátkého seznamu her, kterým se podařilo mě rozbrečet. A už mi zbývá jen finále. :(