@Charllize (01.08.2018 20:24): Pravda je, že tvá mobilita je při hraní na pc dosti omezená, kdežto konzole tvou kinetickou svobodu nijak nepotlačuje. Můžu pařit, držet gamepad a přitom si udělat pár dřepů, sedů-lehů, nebo si léžérně udělat pár koleček. U PC se můžeš leda tak poškrábat :(
Já tomu můžu dát pátek odpoledne a sobotu do večera. Tak se hodně těším. Teď ještě možná zkusím aspoň zapnout.
zatím jsem "odehrála" jen prolog (kdyby se mi to stáhlo dřív tak odehraju víc), ale vypadá to fakt dobře, skvělá atmosféra :)
@Starletka (01.08.2018 16:18): ono to zacne, neboj. Roky pribyvaji, spicek ze objevi tu i onde, pismenka se ti rozmazou. A navic s konzoli i lip zalozis rodinu, pac na rozdil od samotarskeho a trudnomyslnemu pc je konzole koncipovana jako spolecenska :)
Available: 1 August
This game will unlock in approximately less than an hour

Skoro :O
@Charllize (01.08.2018 14:43): Hele já třeba o této sérii vím už dost dlouho a chtěla jsem si ji už nějaký ten pátek zahrát, ale ne zas natolik, abych si kvůli ní pořizovala PS. A moje svatá trpělivost se mi konečně vyplatila. :)
@jones1240 (01.08.2018 14:50): Pokud vezmeš v potaz stabilní kvalitativní latku celé série, která už běží nekrátkou dobu, můžeš alespon předpokládat, že vývojáři hry mají katanu nad hlavou a různé benefity, tedy monivaci, k dobře odvedené práci. Asi by nikdo nechtěl najít zabalené prsty své rodiny v poštovní schránce jenom proto, že nesplnili požadavky této proslulé organizace :D
Vždy mě docela zajímalo, zda skutečná Žakuza má nějaký vliv na vývoj těchto her, a zda-li dostávájí určitý podíl z výdělku. Přeci jen tihle hoši mají nemalou moc, jejíž vliv sahá až do politiky v Japonsku. Asi by se neradovali, kdyby bylo jejich jméno bylo spojováno s nekvalitní patlaninou :)
Achjo. To je k uzoufani tady. jak se lidi zacnou zajimat o nejakou hru az kdyz po letech vyjde na pc :))
Tak koupeno na Voidu za 11,94€. Jedna z mála věcí co mě letos zaujala.
Myslím, že tady nejde o žadné Dark Souls, FF ani jinou hru. Porty konzolových her se rozmohly co steam začal pouštět všechno a východní "amatéři" to tam zkusili s různýma VN apod, které se neskutečně chytly i přes nízké kvality. Bylo pak logické, že japonské hry mohou zaujmout a zkusili i to i větší vydavatelé ve velkém. A samozřejmě za to může i (tehdá) rostoucí PC herní trh.